Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Radwańska potwierdziła, że planuje uczyć synka tenisa. Wszystko ma już zaplanowane

Beata Zawadzka/East News

Agnieszka Radwańska potwierdziła, że planuje uczyć synka tenisa. Wszystko ma już zaplanowane

25 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Pod koniec lipca 2020 roku Agnieszka Radwańska ogłosiła narodziny swojego pierwszego dziecka. Na świat przyszedł jej synek Jakub, wobec którego ma sprecyzowane plany na przyszłość. Była tenisistka przyznała, że będzie chciała wprowadzić go w świat

  • Agnieszka Radwańska w lipcu 2020 roku urodziła syna Jakuba

  • Była tenisistka będzie chciała wprowadzić swoją pociechę w świat tenisa

  • Nie będzie nalegała, by został zawodowym tenisistą

Agnieszka Radwańska przeszła na sportową emeryturę 14 listopada 2018 roku. Najbardziej utytułowana tenisistka w historii polski dziś skupia się przede wszystkim na wychowywaniu syna. Gwiazda chciałaby, żeby jej potomek został sportowcem, jednak nie będzie na to nalegać.

Agnieszka Radwańska o swoim synu

Słynna polska eks-tenisistka niedawno została ambasadorką wody Jurajska. Na planie reklamy udzieliła kilku informacji dla portalu „lifestyle.newseria.pl” na temat swojego dziecka, a także planów wobec jego przyszłości. Zawarła również kilka słów o dzieciach kolegów i koleżanek po fachu.

- Każdy z nas ma dzieci od roczku do kilku lat, więc jeżeli będą grać, to na pewno się będą spotykać na początku na polskich kortach, potem oby też na zawodowych - powiedziała Agnieszka Radwańska.

Sportsmenka nie ukrywa, że tenis w dalszym ciągu stanowi dla niej jedną z największych wartości w życiu, co będzie chciała przekazać swojemu synowi. Bardzo jej zależy na tym, by malutki Jakub w przyszłości był zaangażowanym sportowcem, jednak nie będzie nalegała na to, by został zawodowym tenisistą.

- Na pewno swojemu synkowi będę pokazywać tenis. Jeżeli tylko będzie miał chęć, to na pewno będę chciała, żeby też grał zawodowo, bo jednak zawodowy sport to piękna rzecz. Sama byłam wychowana na korcie, więc czemu tego nie pokazać swojemu dziecku? - mówi była tenisistka dla „lifestyle.newseria.pl”.

Dzieci polskich tenisistów

Warto zaznaczyć, że Agnieszka Radwańska, podobnie jak jej siostra Urszula od dziecka uczyły się tenisa i były aktywne sportowo. Ambasadorka wody Jurajska w wieku 6 lat została mistrzynią pierwszego turnieju, a druga z sióstr zajęła w nim czwarte miejsce. Obie są córkami słynnego byłego polskiego tenisisty Roberta Radwańskiego.

Jakiś czas temu radosne nowiny o narodzinach swoich dzieci przekazali także inni znani Polscy tenisiści. W 2020 roku na świat przyszło dziecko jednej z najbardziej utytułowanych polskich deblistek, Alicji Rosolskiej

Szczęśliwym ojcem został również triumfator Australian Open z 2014 roku, Łukasz Kubot. Nieco wcześniej, bo na początku roku 2019 narodziny swojego dziecka ogłosili Marta Domachowska i Jerzy Janowicz. Na świecie powitali syna Filipa.

Agnieszka Radwańska jest przekonana, że łatwiej jest wychowywać dziecko w trybie sportowym, by obrało swoją przyszłość w tym kierunku. Za przykład podała Rogera Federera, który podróżuje razem ze swoimi dziećmi po całym świecie i uczy ich gry w tenisa.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Czołowa gwiazda odchodzi z "Na dobre i na złe". Decyzja zapadła

  • Izabela Janachowska przeżyła dramat. Konieczna była interwencja policji

  • Niebywałe nagranie z Kasią Cichopek i mężem w roli głównej trafiło do sieci

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Marek Piekarczyk złamał zasady "The Voice of Poland". Wcisnął przycisk innego trenera

Czytaj więcej >

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >