Andrzej Piaseczny Żródło: eastnews & TRICOLORS

Zarażony koronawirusem Andrzej Piaseczny trafił do szpitala

17 Marzec 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Andrzej Piaseczny trafił do szpitala. Piosenkarz poinformował o swoim pogarszającym się stanie zdrowia w mediach społecznościowych; “Piasek” już od pewnego czasu zmaga się z infekcją wywołaną nowym koronawirusem. Do sieci trafił również jego gorący apel skierowany do rodaków, który natychmiast uaktywnił komentujących. W ich gronie znalazły się również znane postacie polskiego show-biznesu.

  • Andrzej Piaseczny zakażony koronawirusem
  • Z powodu pogarszającego się stanu zdrowia piosenkarz trafił do szpitala
  • Udostępnił w sieci post, w którym zaapelował do rodaków o stosowanie się do zasad higieny
  • Internauci pospieszyli z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia
  • Swoje trzy grosze dorzucili również jego koledzy i koleżanki z branży

Zaledwie parę godzin temu na oficjalnym profilu Andrzeja Piasecznego pojawił się niepokojący post. Podłączony do tlenu “Piasek” z wyraźnym trudem przemawiał do fanów ze szpitala. Jak się okazuje, przyczyną takiego stanu rzeczy jest zakażenie chorobą COVID-19 - ta rozwija się w organizmie muzyka już od dziesięciu dni. Niestety nie jest z nim najlepiej.

Andrzej Piaseczny zakażony koronawirusem. “Myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem”

Andrzej Piaseczny dołączył do stale powiększającego się grona postaci polskiego show-biznesu, których nie ominęło zakażenie wirusem SARS-CoV-2. Swoje przechorowali między innymi Dorota Gardias, Maja Ostaszewska czy Rafał Maserak. Koronawirus nie oszczędził również gwiazd światowej sławy, w tym Toma Hanksa oraz Pink.

Jak poinformował Andrzej Piaseczny na Instagramie, wirus SARS-CoV-2 dopadł go na początku marca. Początkowo próbował zwalczyć chorobę w domu. Stan piosenkarza szybko się jednak pogorszył, przez co wymagał pilnej hospitalizacji.

- Też myślałem, że przejdę to wszystko spacerkiem, ale po 10 dniach chorowania w domu musiałem się znaleźć tutaj - mówi “Piasek”, nadając ze szpitalnego łóżka.

Reżyserka „Klanu” opowiedziała o pracy z Agnieszką KotulankąReżyserka „Klanu” opowiedziała o pracy z Agnieszką KotulankąCzytaj dalej

Andrzej Piaseczny zaznaczył, że tak naprawdę wolałby w ogóle nie pokazywać się internautom w tak marnym stanie. Jego wystąpienie miało jednak wyższy cel. Piosenkarz pragnął uczulić rodaków na to, że zagrożenie związane z epidemią COVID-19 wciąż jest realne i nie należy go lekceważyć.

Mówiący z trudem muzyk przeprosił tych, z którymi nie będzie mu dane spotkać się w najbliższym czasie na koncertach i zaapelował o zachowanie zdrowego rozsądku. Miał tu na myśli przede wszystkim stosowanie się do podstawowych zasad higieny. Na koniec Andrzej Piaseczny gorąco podziękował wszystkim zaangażowanym w niesienie pomocy chorym medykom.

- Bądźcie zdrowi i trzymajcie się, bardzo proszę, zasad bezpieczeństwa i higieny - prosił “Piasek”.

Internauci ślą życzenia. Wśród nich znajdziemy znane postacie polskiego show-biznesu

Wyznanie oraz apel muzyka poruszyły internautów - jego instagramowy profil zalały życzenia powrotu do zdrowia. Dołączyły do nich również znane z telewizji postacie polskiego show-biznesu, w tym Tomasz Kammel, Marta Manowska oraz Halina Mlynkova. Wszyscy trzymają kciuki za szybki powrót "Piaska" do domu i codziennego życia.

- Andrzej, zdrowia, bardzo dużo zdrowia. Moc najlepszych myśli Ci wysyłam Brachu - napisał Tomasz Kammel.

- Dziękuję, że nagrałeś to wideo. Dużo siły, zdrowiej i wracaj do nas - życzyła “Piaskowi” prowadząca show “Rolnik szuka żony”.

- Andrzej!!! Siły!!! Walcz! - dodała była wokalistka zespołu “Brathanki”.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Instagram, Onet Kultura, Plejada

Następny artykuł