Swiatgwiazd.pl

fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Ania Lewandowska ma powody do radości. Pokazała umiejętności córki

24 Marca 2022

Autor tekstu:

Karol Osiński

Po wczorajszej gali Złotej Piłki organizowanej przez francuski magazyn sportowy "France Football" Anna Lewandowska pochwaliła się talentem swojej córeczki Klary, która mimo zaledwie 4 lat już potrafi pisać. Jej mama wszystko opublikowała na InstaStories.

Mając 4 lata rzadko kiedy dzieci potrafią samodzielnie napisać choćby kilka słów. Malutka Klara bez wątpienia odziedziczyła talenty po swoich rodzicach i już przynosi im powody do dumy.

Anna Lewandowska pochwaliła się talentem córki

Wczorajszy wieczór, który Lewandowscy spędzili w Paryżu udowodnił wszystkim hejterom Anny i Roberta, że nie mają racji. Są rodziną wielu talentów, co przejawiają również ich córki. Teraz jednym z nich popisała się starsza z nich, Klara, która kroczek po kroczku szkoli swoje pismo.

Mała córeczka mistrzów sportu prowadzi swój zeszyt, w którym zapisuje literki oraz imiona, czym pochwaliła się jej mama. Na opublikowanym zdjęciu widzimy imiona członków jej rodziny, a także uśmieszki obok każdego z nich. Wygląda na to, że już wkrótce będziemy mogli śmiało powiedzieć, że historia Lewandowskich może zostać dosłownie spisana przez ich starszą córkę.

A jest o czym pisać, o czym wszyscy wiedzą. Anna Lewandowska - wielokrotna medalistka mistrzostw świata w karate oraz reprezentantka Polski w tej dziedzinie, a obecnie działaczka sportowa, bizneswoman i znana osobowość w świecie sportów bez wątpienia będzie stanowić wielką inspirację dla swoich dzieci.

Podobnie jak ich tata, który wczoraj odebrał nagrodę dla najlepszego napastnika roku 2021. Stanął również do walki o najwyższe trofeum plebiscytu organizowanego przez magazyn "France Football", czyli Złotą Piłkę, gdzie zwycięzcę wybiera 180 dziennikarzy z całego świata. Mimo zdobycia niemalże wszystkiego przez Roberta zarówno w kwestii indywidualnej, jak i drużynowej, wyprzedził go Lionel Messi.

Lewandowscy to bez wątpienia przykład determinacji, skuteczności i spełnionych postanowień. Idąc ich śladem można dojść do wielu sukcesów, których życzymy wam i samym zainteresowanym z całego serca.

Zobacz zdjęcie:

lewandowska screen
instagram.com/annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: Instagram Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Jerzy Skolimowski stracił młodszego syna i żonę. Życie nie rozpieszczało utalentowanego reżysera
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Michał Szpak przed występami wykonuje swój rytuał. Zdradził, co dzieje się za kulisami
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maciej Maleńczuk przed laty odsiadywał wyrok. Ze sceny w Sopocie wygłosił powód pobytu w więzieniu
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Doda tuż po występie w Sopocie otrzymała wiadomość od mamy. Te słowa poruszają do łez
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

"Azja Express". Znamy zwycięzców kolejnej edycji show, widzowie nie mieli żadnych wątpliwości
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Maryla Rodowicz zrobiła show podczas sopockiego festiwalu. Na scenie pojawił się nawet Edward Miszczak
Czytaj więcej >
Karol Osiński

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]