Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Ania Lewandowska ma powody do radości. Pokazała umiejętności córki
Karol Osiński
Karol Osiński 30.11.2021 01:00

Ania Lewandowska ma powody do radości. Pokazała umiejętności córki

Lewandowscy - ea
fot. FRANCK FIFE/AFP/East News

Po wczorajszej gali Złotej Piłki organizowanej przez francuski magazyn sportowy "France Football" Anna Lewandowska pochwaliła się talentem swojej córeczki Klary, która mimo zaledwie 4 lat już potrafi pisać. Jej mama wszystko opublikowała na InstaStories.

Mając 4 lata rzadko kiedy dzieci potrafią samodzielnie napisać choćby kilka słów. Malutka Klara bez wątpienia odziedziczyła talenty po swoich rodzicach i już przynosi im powody do dumy.

Anna Lewandowska pochwaliła się talentem córki

Wczorajszy wieczór, który Lewandowscy spędzili w Paryżu udowodnił wszystkim hejterom Anny i Roberta, że nie mają racji. Są rodziną wielu talentów, co przejawiają również ich córki. Teraz jednym z nich popisała się starsza z nich, Klara, która kroczek po kroczku szkoli swoje pismo.

Mała córeczka mistrzów sportu prowadzi swój zeszyt, w którym zapisuje literki oraz imiona, czym pochwaliła się jej mama. Na opublikowanym zdjęciu widzimy imiona członków jej rodziny, a także uśmieszki obok każdego z nich. Wygląda na to, że już wkrótce będziemy mogli śmiało powiedzieć, że historia Lewandowskich może zostać dosłownie spisana przez ich starszą córkę.

A jest o czym pisać, o czym wszyscy wiedzą. Anna Lewandowska - wielokrotna medalistka mistrzostw świata w karate oraz reprezentantka Polski w tej dziedzinie, a obecnie działaczka sportowa, bizneswoman i znana osobowość w świecie sportów bez wątpienia będzie stanowić wielką inspirację dla swoich dzieci.

Podobnie jak ich tata, który wczoraj odebrał nagrodę dla najlepszego napastnika roku 2021. Stanął również do walki o najwyższe trofeum plebiscytu organizowanego przez magazyn "France Football", czyli Złotą Piłkę, gdzie zwycięzcę wybiera 180 dziennikarzy z całego świata. Mimo zdobycia niemalże wszystkiego przez Roberta zarówno w kwestii indywidualnej, jak i drużynowej, wyprzedził go Lionel Messi.

Lewandowscy to bez wątpienia przykład determinacji, skuteczności i spełnionych postanowień. Idąc ich śladem można dojść do wielu sukcesów, których życzymy wam i samym zainteresowanym z całego serca.

Zobacz zdjęcie:

lewandowska screen
instagram.com/annalewandowskahpba

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: Instagram Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].