Swiatgwiazd.pl
A Korcz EN

TRICOLORS/East News

Anna Korcz po raz drugi została babcią. Cudowną wiadomość przekazała w nietypowy sposób

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Anna Korcz ma koncie niezliczoną ilość ról teatralnych i serialowych. Jednak, jak się okazuje, teraz najważniejsza jest dla niej rodzina. Aktorka postanowiła opublikować wzruszający wpis na Instagramie i dać lekcję swoim obserwatorom.

  • Anna Korcz to znana z Na Wspólnej aktorka

  • Teraz kobieta skupia się na rodzinie

  • Niedawno urodził jej się kolejny wnuk

Wszyscy dobrze znamy Annę Korcz z popularnego serialu TVN Na Wspólnej. Gwiazda od lat zaszczyca produkcję swoją kreacją aktorską. Zdążyła zaskarbić sobie sympatię telewidzów i zebrać niemałą ilość fanów. Jednak dziś liczy się dla niej przede wszystkim rodzina — zwłaszcza że właśnie na świat przyszedł jej kolejny wnuk!

Anna Korcz — kariera i życie prywatne

Anna Korcz zagrała już wiele ról — teatralnych i serialowych. Widzowie pokochali ją za postać, którą kreuje w hitowym tasiemcu stacji TVN Na Wspólnej. Okazuje się, że dopiero teraz Annie Korcz przyjdzie zmierzyć się z niezwykle trudną rolą... babci.

Anna Korcz dopiero co na początku ubiegłego roku powitała na świecie swojego pierwszego wnuka, syna jej córki Anny, to okazuje się, że na świat przyszedł kolejny potomek klanu Korczów i Anna została babcią do kwadratu! Kobieta zdecydowała się podzielić z tej okazji poruszającym wpisem.

TTBZ EN

Kacper Kuszewski odchodzi z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Kto zajmie jego miejsce?

CZYTAJ DALEJ

Anna Korcz na Instagramie

Profil na Instagramie Anny Korcz obserwuje ponad 37 tysięcy fanów. Gwiazda uwielbia dzielić się zdjęciami tego, co dla niej najważniejsze — rodziny! Nawet w biogramie, bezpośrednio pod nazwiskiem umieściła swoje najważniejsze życiowe role w nieprzypadkowej kolejności: "Mama, Babcia, Aktorka".

Ostatnie selfie wprawiło fanów w zachwyt! Anna pozuje w delikatnym makijażu i lekko rozwianej fryzurze. Na nosie ma duże okulary przeciwsłoneczne Gucci, a na ustach wymalowanych szminką w odcieniu nude gości szeroki uśmiech. Anna postawiła tego dnia na sukienkę w kolorze namiętnej czerwieni. Na kolejnych kadrach załączonych w poście widzimy jej 10-letniego syna Jana. Cóż za uroczy widok!

Jednak tym, co najistotniejsze, wydaje się być opis, którym Anna opatrzyła wesołą garstkę fotek. Zaczyna się dość nietypowo i nieco niepokojąco, gdyż aktorka zastanawia się nad kondycją otaczającego nas świata i zwraca uwagę na wstrząsającą ilość przykrych wiadomości w internecie. Anna zauważa, że ludzie pałają do siebie nienawiścią, a ona jest w tej kwestii bezsilna.

Postanowiła więc rozgrzać klawiaturę swojego telefonu do czerwoności i zarazić swoich obserwatorów pozytywną energią. Kulminacyjnym momentem opisu okazuje się być wspaniała nowina: Anna Korcz kolejny raz została babcią, a jej syn Jaś, wujkiem! Na koniec aktorka postanowiła zmotywować swoich fanów do szerzenia dobra:

- Bądźcie szczęśliwi!!! Bądźcie dobrzy dla siebie i bliźnich!!!

I nasza redakcja do tych życzeń się przyłącza! :)

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram

Mateusz WolnyAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >