Swiatgwiazd.pl
A Rubik EN

TRICOLORS/East News

Agata Rubik pokazała, jak wichura uszkodziła posesję jej rodziny. „Totalnie mnie to rozwaliło”

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Mateusz Wolny

Udostępnij:

Przez ostatnie tygodnie pogoda dostarcza nam mocnych wrażeń. Polacy doświadczają albo lejącego się z nieba trzydziestostopniowego żaru, albo ulewnych burz, którym towarzyszą porywiste wiatry. Zarówno jedne jak i drugie są fatalne w skutkach, o czym mogła się przekonać ostatnio Agata Rubik.

  • Agata Rubik to żona kompozytora, Piotra Rubika

  • Mają razem dwie córki

  • Teren dookoła ich posiadłości spustoszyła wichura

Chociaż na telefony Polaków coraz częściej wysyłane są alerty RCB, to nie wszyscy się do nich stosują. Warto pamiętać, że ekstremalne warunki pogodowe są zagrożeniem dla zdrowia i życia. Agacie Rubik i jej rodzinie na szczęście udało się uniknąć nieszczęścia.

Piotr i Agata Rubikowie — życie prywatne

Agata Rubik swoją karierę w show-biznesie rozpoczynała od konkursów piękności. Najpierw została Miss Dolnego Śląska, by potem, w 2005 roku, zostać II Miss Polonia. Rok później w jej karierze nastąpił nieoczekiwany zwrot i kobieta wystąpiła w teledysku do utworu Psalm Dla Ciebie Piotra Rubika.

Tak zaczęła się ich romantyczna przygoda. Para od razu wpadła sobie w oko. Dwa lata później stanęli na ślubnym kobiercu. Efektem ich wyjątkowej miłości są dwie córki: 12-letnia Helena i 8-letnia Alicja. Para mieszka w okazałej willi wartej kilka milionów złotych na warszawskim Wilanowie.

L Miller EN

Leszek Miller opowiedział o śmierci syna. Zaapelował do Polaków

CZYTAJ DALEJ

Agata Rubik dzieli się skutkami wichury

Wszyscy doskonale wiemy, jakie zawiłości meteorologiczne targają Polską w ostatnich tygodniach, dzięki alertom RCB, które każdy z nas dostaje na komórkę. Bez wątpienia takowy otrzymali również Rubikowie, którzy w porę zdążyli oporządzić odkryty basen i meble ogrodowe przed wichurą.

Nie udało im się jednak sprzątnąć kilku roślin w dizajnerskich donicach, nad którymi ubolewa na wrzuconym na InstaStory wideo Agata Rubik. Kobieta postanowiła nagrać relację z burzy, która wczoraj przeszła nad Warszawą. Z perspektywy Agaty widzimy taras, o którego drewniane panele uderzają niezliczone krople agresywnego deszczu. Dookoła statecznej kobiety krząta się zaaferowany Piotr w żółtych crocsach.

Najbardziej wstrząsająca dla Agaty Rubik okazała się strata kilku ulubionych drzew. Była Miss pokazała ogromne gałęzie oraz mniejsze drzewka, które złośliwa wichura postanowiła bezlitośnie wyrwać. Kobieta była niezwykle poruszona tą stratą. Bez wątpienia ceni sobie kontakt z przyrodą.

Agata Rubik, gdy emocje już opadły i, jak się okazało, jej domostwo dopadła awaria prądu, w blasku świec zapachowych znalazła czas na chwilę refleksji i przyznała, że wydarzenia tego mocno się na niej odbiły.

- (...) to, co się dzisiaj wydarzyło u nas, totalnie mnie rozwaliło, podłamało i jest mi strasznie smutno - wyznała.

Dodała, że jest świadoma, iż są ludzie, którzy zmagają się z jeszcze gorszymi szkodami. Bez wątpienia nie będzie się smuciła długo, bo w tle słychać było dokazujące córeczki, które gotowe były poprawić mamie humor.

agata-rubik-instastory

Instagram.com/agata_rubik

agata-rubik-instastory-2

Instagram.com/agata_rubik

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Instagram, Pomponik

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >