Swiatgwiazd.pl
Piotr Rubik

TRICOLORS/East News

Piotr Rubik mieszka w luksusach. Willa dyrygenta jest warta fortunę

12 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Piotr Rubik uchylił rąbka tajemnicy - czujni obserwatorzy social mediów dyrygenta mogli przekonać się, jak mieszka. Trzeba przyznać, że wnętrze willi robi duże wrażenie, podobnie jak sama kwota, jaką należy zapłacić, by żyć w podobnych warunkach. Koszt takiego domu sięga przyprawiającą o zawroty głowy sumę kilku milionów złotych.

  • Piotr Rubik mieszka wraz z rodziną na warszawskim Wilanowie

  • Wartość rezydencji szacuje się na kilka milionów złotych

  • To miejsce, w którym dyrygent poświęca czas najbliższym

Piotr Rubik zasłynął jako utalentowany kompozytor i dyrygent. Ostatnio dał się poznać od nieco bardziej prywatnej strony na łamach programu „Power couple”, w którym wystąpił wraz z małżonką Agatą (z domu Paskudzką). Osoby ciekawe życia osobistego kompozytora mogą zajrzeć również na jego profil na Instagramie zrzeszający pokaźne grono ponad 70 tys. obserwujących. To właśnie tam Piotr Rubik zapoznał internautów z wnętrzem swojej luksusowej willi.

Wiemy, jak mieszka Piotr Rubik

Prywatnie Piotr Rubik spełnia się jako mąż i ojciec dwóch córek, Heleny i Alicji. Rodzina zdecydowała się zamieszkać w warszawskim Wilanowie. Warto dodać, że w tej samej okolicy stoi również dom dziennikarki Moniki Zamachowskiej.

Rezydencja należąca do Piotra Rubika i jego rodziny, jak donosi Fakt, ma 300 metrów kwadratowych. Na terenie posiadłości ma znajdować się dodatkowo basen. To znacznie wpływa na cenę nieruchomości.

Dla porównania willa Moniki Zamachowskiej, która stoi w tej samej dzielnicy, choć pozbawiona udogodnienia w postaci basenu, jest wyceniana na ok. 5,5 mln złotych. Tym samym obfitujący w nowoczesne wnętrza dom Piotra Rubika musi kosztować jeszcze więcej. O tym, jak rezydencja dyrygenta prezentuje się od środka, mogli przekonać się między innymi użytkownicy Instagrama.

[EMBED-1491]

Ostatnia instagramowa publikacja Piotra Rubika pokazała internautom salon znajdujący się w posiadłości na Wilanowie. W przestronnym pomieszczeniu dominuje biel; całość urozmaica zieleń roślin. W centralnym pomieszczeniu domu stoi okazały, czarny fortepian.

W salonie znalazło się również miejsce na duży, jasny stół, który pomieści podczas posiłków całą rodzinę. Tam bliscy mogą wspólnie rozmawiać i odpoczywać, podobnie jak przy umieszczonym na zewnątrz basenie.

Basen Piotra Rubika otacza dodatkowa zielona przestrzeń. Przy zbiorniku postawiono również wygodne miejsca wypoczynku, gdzie lubią wspólnie przesiadywać małżonkowie. W ogrodzie nie zabrakło biokominka, który ogrzewa przesiadujących przy basenie domowników w chłodniejsze dni.

Rodzinne gniazdko

Willa na Wilanowie to miejsce, gdzie Piotr Rubik może poświęcać czas swoim pociechom - Helenie i Alicji. Dyrygent chętnie dzieli się z internautami zdjęciami w towarzystwie córek, pokazując, jakie aktywności lubią wspólnie podejmować. Do jednej ze wspólnych fotografii Piotr Rubik dodał wyjątkowy opis. Wyjawił w nim, że jest ze swoich córek niezwykle dumny.

- Lubię te piątkowe popołudnia kiedy następnego dnia nie trzeba wstawać do szkoły i można wreszcie się wyluzować. I kiedy sobie czasem strzelamy takie fotki to z radością stwierdzam, że żadne oratorium nie wyszło mi tak jak moje córki - czytamy w social mediach.

Zobaczcie zdjęcia:

[EMBED-1749]

[EMBED-1750]

[EMBED-1751]

[EMBED-1752]

[EMBED-1753]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Problemy zdrowotne Agaty Dudy. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

  • Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

  • Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

Źródło: Super Express, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >