Swiatgwiazd.pl
Agata Duda

Piotr Molecki/East News

Agata Duda ma problemy z chodzeniem. "Rekonwalescencja może potrwać nawet 2-3 tygodnie"

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Niepokojące wieści w sprawie stanu zdrowia Agaty Dudy. Pierwsza dama doznała kontuzji, która uniemożliwiła jej udział w ostatnim spotkaniu ze strażakami z województwa małopolskiego. Dziś Super Express przekazał szczegółowe informacje - wiemy, co tak naprawdę dolega małżonce prezydenta Andrzeja Dudy.

  • Agata Duda nie pojawiła się na ostatnim spotkaniu prezydenta ze strażakami

  • Jak się okazuje, doznała kontuzji

  • Wiemy, co dokładnie dolega pierwszej damie

Agata Duda została pierwszą damą w 2015 roku, gdy stanowisko głowy państwa otrzymał jej małżonek, Andrzej Duda. Od tamtej pory towarzyszy prezydentowi podczas najważniejszych wystąpień i sama angażuje się w spotkania z przedstawicielami różnych grup społecznych. Ostatnio Agaty Dudy zabrakło jednak u boku małżonka.

Tym razem Agata Duda nie pojawiła się u boku prezydenta

Kilka dni temu odbyło się spotkanie, na które zaproszenie dostali Andrzej Duda oraz jego małżonka, Agata Duda. Prezydencka para miała porozmawiać z pracownikami straży pożarnej w Makowie Podhalańskim. Wszystko z okazji Dnia Strażaka.

Spotkanie odbyło się zgodnie z planem, lecz u boku prezydenta zabrakło pierwszej damy. Głos w tej sprawie od razu zabrał Andrzej Duda. Tłumaczył nieobecność małżonki problemami natury zdrowotnej. Przeprosił za jej absencję i przekazał pozdrowienia od Agaty Dudy.

Andrzej Duda wyjawił dodatkowo, że pierwsza dama doznała kontuzji uniemożliwiającej wykonywanie Agacie Dudzie obowiązków. Jak można wnioskować ze słów prezydenta, jego małżonka nie może pozostawać obecnie zbyt długo w pozycji stojącej.

- Niestety nie dała rady być dzisiaj z nami z uwagi na kontuzję, której doznała z początkiem tego tygodnia i która niestety, póki co, bardzo przeszkadza jej w normalnym wykonywaniu obowiązków, zwłaszcza w dłuższym staniu (...) - informował małżonek Agaty Dudy.

Co dolega małżonce prezydenta?

Niestety prezydent nie wyjawił, co dokładnie stało się jego wybrance. Oficjalnego komentarza w tej sprawie odmówiła również kancelaria, podobnie jak rzecznik prezydenta. Dopiero dziś Super Express dotarł do szczegółowych informacji w tej sprawie.

Informatorem tabloidu ma być osoba z otoczenia prezydenckiej pary. Kontuzją, o której wspominał Andrzej Duda, ma być stłuczenie kostki. Problem ma być na tyle poważny, że Agata Duda ma doświadczać trudności ze swobodnym poruszaniem się. W tym przypadku o nieobecności na spotkaniu ze strażakami miały zdecydować problemy Agaty Dudy z pozostaniem przez dłuższy czas w pozycji stojącej. Dodatkowo pierwsza dama nie może nadwyrężać stopy.

Jak podaje Super Express, przy takiej kontuzji rekonwalescencja może potrwać od 2 do 3 tygodni. Informacje potwierdzał w rozmowie z tabloidem lekarz Adam Roguś.

- Przy bardzo dużym urazie rekonwalescencja może potrwać nawet 2–3 tygodnie - mówił ortopeda.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Jastrząb Post, WP

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >