Swiatgwiazd.pl
Magda Gessler

instagram.com/magdagessler_official

Magda Gessler miała trudne dzieciństwo. Potem kariera przeszkodziła jej w macierzyństwie

10 Maja 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych polskich restauratorek. Jej program "Kuchenne rewolucje" już od wielu lat bije rekordy oglądalności. Jak się okazuje, życie Magdy Gessler nie zawsze usłane było różami.

  • Magda Gessler dziś ma 67 lat. Jej kariera wciąż nabiera tempa.

  • Gwiazda Kuchennych rewolucji niedawno została babcią.

  • W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła kilka sekretów ze swojego dzieciństwa. Okazuje się, że jej życie nie zawsze było usłane różami.

Magda Gessler od wielu lat jest nie tylko cenioną restauratorką, ale też znaną osobowością telewizyjną. W Kuchennych rewolucjach słynie z ekspresji i wybuchowego charakteru. Czy Magda zawsze taka była? 

Magda Gessler nie miała łatwego dzieciństwa 

W jednym z wywiadów Gessler opowiedziała o swoim dzieciństwie. Jak się okazało, gwiazda ma za sobą wiele trudnych doświadczeń. Pierwsze z nich pojawiły się zaraz po jej urodzeniu. 

Magda przyszła na świat, gdy jej mama miała 18 lat. W dodatku kobieta cierpiała na gruźlicę. Choroba spowodowała, że młoda mama nie mogła zajmować się swoją nowo narodzoną córeczką. Stąd szczególnie w pierwszych latach życia Gessler zajmowali się dziadkowie.

Restauratorka przyznała, że otrzymała od babci i dziadka mnóstwo miłości. To, co dali jej rodzice, to bez wątpienia możliwość poznawania świata. 

Ojcem Magdy był Piotr Ikonowicz, uznany dziennikarz i polityk. To właśnie jego specyficzny charakter pracy, która wymagała wielu podróży, sprawił, że Magda wraz z mamą i bratem mogła poznawać obce kultury. 

Skomplikowane życie prywatne 

Magda Gessler przeżyła wiele ciężkich chwil jako młoda, lecz dorosła już kobieta. Jej pierwszy mąż dziennikarz Volkhart Müller, z którym doczekała się syna Tadeusza, zmarł bardzo wcześnie na raka skóry. Później przyszła gwiazda telewizji związała się z Piotrem Gesslerem. Ich małżeństwo rozpadło się po 7 latach. To właśnie Lara Gessler jest owocem ich miłości. 

Media spekulują, że to właśnie skomplikowane losy w życiu prywatnym Gessler mogły wpłynąć na jej późniejsze relacje z dziećmi, które bywają określane jako zdystansowane. W dodatku dynamiczna kariera restauratorki z pewnością bywała nieraz tym szczególnym ogniwem, które mogło poróżnić ją z synem i córką.

Cóż, jak wiadomo, od wielu lat pani Magda związana jest ze swoim partnerem Waldemarem Kozerawskim. Mimo iż para w dużej mierze żyje na odległość, wielokrotnie można było zauważyć, jak ogromnym uczuciem darzą się nawzajem. Na swoim Instagramie gwiazda TVN nieraz oczarowywała internautów zdjęciami z ukochanym. 

Magda niedawno też została babcią. Córeczka Lary, Nena jest bez wątpienia oczkiem w głowie Gessler, czego można domyślić się, chociażby po wpisach restauratorki, która często wspomina o ukochanej wnuczce. 

Zobacz zdjęcia Magdy Gessler z dzieciństwa:

[EMBED-1720]

[EMBED-1721]

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Król disco polo stracił ogromne pieniądze, bank odmówił mu kredytu

  • Andrzej Piaseczny wyjawił prawdę o swojej orientacji, Piróg nie przebierał w słowach

  • Nowy program z udziałem celebrytów ostro skrytykowany. "Widzę w tym pewien fałsz"

Źródło: Teleshow.wp.pl, Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >