Swiatgwiazd.pl
nie żyje ojciec Adele

David Fisher/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Nie żyje ojciec Adele. Kondolencje spływają ze świata

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów spływają przykre informacje - nie żyje jeden z członków bliskiej rodziny światowej sławy piosenkarki Adele. Mowa o ojcu wokalistki, Marku Evansie. Mężczyzna od wielu lat cierpiał z powodu poważnej choroby onkologicznej. Relacje Adele i jej rodzica należały do tych trudnych.

  • Nie żyje ojciec Adele

  • Mark Evans od lat cierpiał na złośliwy nowotwór

  • Z córką łączyły go niezwykle trudne relacje

Odszedł jeden z członków najbliższej rodziny Adele. Zmarł Mark Evans, ojciec wokalistki. Wiadomości spłynęły do mediów w poniedziałek 10 maja. Wieści przekazywano między innymi za pomocą mediów społecznościowych na oficjalnym profilu „Daily Mail Celebrity”.

Nie żyje ojciec Adele

O godzinie ósmej czasu Polskiego do mediów spłynęła wiadomość o śmierci ojca znanej brytyjskiej piosenkarki Adele. Informowano wówczas, iż Mark Evans od dawna walczył ze złośliwym nowotworem.

Rodzic Adele wyjawił prawdę na temat swojej choroby w 2013 roku. Okazało się wówczas, że lekarze zdiagnozowali u Marka Evansa złośliwy nowotwór jelita grubego. Na tę samą chorobę przed laty zmarł jego własny ojciec.

Mężczyzna obawiał się, że nie zdąży poznać swojego wnuka, Angelo. Urodzony w 2012 roku chłopiec jest synem Adele i jej byłego małżonka, Simona Koneckiego (rozwiedli się oficjalnie w 2021 roku). Mark Evans odszedł w wieku 57 lat.

Trudne rodzinne relacje

Adele i jej ojciec mieli nie rozmawiać ze sobą od lat. Ich konflikt miał swój początek jeszcze w dzieciństwie piosenkarki. Hydraulik Mark Evans opuścił rodzinę dwa lata po narodzinach córki; po śmierci ojca popadł w alkoholizm.

Wokalistka nie ukrywała, że nie ma o rodzicu najlepszego zdania. Podczas jednego z wywiadów Adele wyznała, że jest oburzona niektórymi działaniami ojca. Szczególnie, mówiła piosenkarka, duże negatywne emocje wzbudzały w niej komentarze na temat jej prywatnego życia, jakich udzielał prasie Mark Evans.

- Nic mnie nie wkurza bardziej niż to, że prasa przekupuje go i nagle po 10 latach on wymądrza się, że moje problemy z facetami to może jego wina. Niech spada. Jak w ogóle śmie komentować moje życie? Szlag mnie trafia, a moja rodzina i przyjaciele czują się zakłopotani. Dlaczego do cholery komunikuje się ze mną poprzez media? (...) - mówiła Adele.

Mark Evans chciał ponoć nawiązać ponowny kontakt z córką. W jednym z wywiadów przyznał, że nie był dobrym ojcem. Śmierć Marka Evansa, jak podaje „The Sun”, nie pozostaje jednak obojętna Adele i jej najbliższym.

- Zawsze miał nadzieję, że z Adele wszystko się ułoży, ale do końca ich relacja była trudna. Podjął kilka prób, aby wszystko naprawić, ale najwyraźniej trwało to zbyt długo - przekazuje „The Sun”.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Kozaczek, Interia, Twitter, DailyMail

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >