Swiatgwiazd.pl
Sanatorium miłości

Kadr z programu "Sanatorium miłości"; screen youtube.com/Bądźmy Razem. TVP

Jadwiga z "Sanatorium miłości" ma żal do Zdzisława. Oddał serce komuś innemu

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Jedna z uczestniczek programu "Sanatorium miłości" opowiedziała o tym, jak potoczyły się jej dalsze losy. Mowa o Jadzi, która w rozmowie z jednym z tygodników nawiązała do jej relacji ze Zdzisławem. Okazuje się, że nie wszystko poszło po myśli seniorki. Jadwiga i Zdzisław praktycznie nie mają ze sobą już kontaktu.

  • 3. edycja „Sanatorium miłości” dobiegła końca

  • Ostatnio szczerego wywiadu udzieliła jedna z uczestniczek najnowszej odsłony show, Jadzia

  • Wyjawiła, jak po zakończeniu zdjęć ułożyły się jej relacje ze Zdzisławem

Format „Sanatorium miłości” powstał na fali popularności show TVP „Rolnik szuka żony” z Martą Manowską w roli prowadzącej. W nowszym programie Telewizji Polskiej szczęścia w miłości poszukują nie rolnicy, a seniorzy. 12 uczestników „Sanatorium miłości” przyjeżdża do sanatorium w Ustroniu, gdzie wspólnie spędzają czas. W ostatniej edycji show telewidzowie mogli zapoznać się między innymi z osobą Jadwigi Schwebs-Kostkiewicz.

3. edycja show „Sanatorium miłości” za nami

Pierwsza edycja programu „Sanatorium miłości” pojawiła się na antenie TVP w 2019 roku. W 2021 roku mogliśmy śledzić losy uczestników biorących udział w trzeciej odsłonie show.

Emisja 3. sezonu „Sanatorium miłości” dobiegła końca na początku marca. Zgodnie ze zwyczajem, jaki panuje w programie, w ostatnim finałowym odcinku wyłoniono króla i królową turnusu. W tym przypadku nie obyło się jednak bez dużych zaskoczeń.

Producenci zapewnili telewidzom sporo emocji - okazuje się bowiem, że tym razem wybrano nie jedną, a dwie królowe turnusu. Miano to otrzymały jednocześnie Halina i Jadwiga. Jeśli chodzi natomiast o króla turnusu, tu TVP wycofało się już z niespodzianek - został nim Zdzisław.

Jadzia o tym, co działo się po emisji show

Udział w programie „Sanatorium miłości” przyniósł Jadzi niemałą popularność. Niedawno seniorka udzieliła szczerego wywiadu dla tygodnika „Twoje Imperium”, gdzie zgodziła się uchylić rąbka tajemnicy w kwestii tego, co działo się po emisji show w telewizji. Nawiązała również do osoby Zdzisława, co z pewnością w szczególny sposób interesuje wiele osób śledzących kolejne odsłony programu.

Zdzisław ujął Jadzię, jak wyjaśnia uczestniczka „Sanatorium miłości”, między innymi swoją wrażliwością. Seniorka wybrała go zamiast Władysława, który również zabiegał o względy kuracjuszki. Relacja Jadzi i Zdzisława nie przetrwała jednak próby czasu.

Bohaterka 3. sezonu „Sanatorium miłości” wyjawiła, że po zakończeniu zdjęć ich drogi się bowiem rozeszły. Zdzisław miał powrócić do dawnej miłości. Senior nie zjawił się na urodzinach Jadzi.

- Nie przyjechał. Mamy kontakt tylko telefoniczny. Zaprosiłam go na urodziny, ale tłumaczył, że boi się koronawirusa i chce zaczekać na szczepienie. Dwie i pół godziny pociągiem. Dla motocyklisty to moment - mówiła w wywiadzie dla „Twojego Imperium” Jadzia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Mąż Bogumiły Wander przekazał smutne wieści o żonie

  • Magda Gessler przez karierę zaprzepaściła kontakt z synem

  • Na pogrzebie Bronisława Cieślaka pojawiła się wyjątkowa osoba

Źródło: Pomponik, Radio Zet

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >
królowa elżbieta

Plotki

Królowa Elżbieta postanowiła pokroić tort mieczem. "To jest bardziej niezwykłe!"

Czytaj więcej >
Marcelina_Zawadzka

Plotki

Marcelina Zawadzka przedstawiła rodzinie nowego partnera. Czym się zajmuje?

Czytaj więcej >