Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Woźniak-Starak

TRICOLORS/East News

Agnieszka Woźniak-Starak w kozakach przed studiem "Dzień dobry TVN"

13 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak w weekendowym studio "Dzień Dobry TVN" pokazała się w nietypowej kreacji. Do lekkiej, letniej sukienki dobrała ciężkie buty, zdecydowanie nieodpowiednie na miejskie upały.

  • Agnieszka Woźniak-Starak słynie ze swojego wyczucia stylu

  • Od niespełna roku jest jedną z prowadzących weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN"

  • W ostatnim odcinku programu miała na butach niecodzienne obuwie

Nowa prowadząca weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN" nie boi się stroić w nietypowe kreacje. W ostatni weekend dużo emocji wzbudziły jej nietypowe buty. W miejski upał Woźniak-Starak postanowiła założyć długie, skórzane kozaki.

Oryginalna kreacja Agnieszki Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich dziennikarek. 43-letnia prezenterka przez lata była związana z rozmaitymi programami i audycjami w TVP czy teraz TVN. Przez pewien czas prowadziła własny program "Na językach", a teraz prowadzi własną audycję w newonce radio.

Od września 2020 razem z Ewą Drzyzgą są nowymi prowadzącymi weekendowego wydania "Dzień Dobry TVN". Jest to nietypowe odejście od formuły programu, w którym od lat prowadzący dobrani są według schematu kobieta-mężczyzna. Mimo początkowej niechęci widzów, dziennikarki szybko nawiązały dobry kontakt między sobą i świetnie się odnajdują w nowych rolach. Niedawno jednak w programie pojawiły się kontrowersje - w sobotę Ewa Drzyzga popełniła sporą wpadkę (więcej tutaj), zaś w niedzielę uwagę wszystkich przyciągnął nietypowy wygląd Agnieszki Woźniak-Starak.

Nie da się ukryć, że ostatnie tygodnie były bardzo uciążliwe ze względu na upały - szczególnie w dużym mieście. W Warszawie w weekend odczuwalna temperatura dobijała nawet do 30 stopni. Dziennikarka jednak zdecydowała się przyjechać do studia w centrum miasta w masywnych, skórzanych kozakach.

rip

Nie żyje Tadeusz Wojtych. Wiadomość przekazał Teatr Syrena

CZYTAJ DALEJ

Skórzane kozaki Agnieszki Woźniak-Starak

W ostatnią niedzielę Agnieszka Woźniak-Starak pojawiła się przed studiem w niecodziennej kreacji. Ubrana była w długą, zwiewną sukienkę z ciekawym wzorem, jednak najwięcej uwagi przyciągnęło jej obuwie. Na jej stopach zagościły długie, skórzane kozaki.

Nie są to jednak byle jakie buty. Wykonane ze skóry węża kozaki luksusowej, francuskiej marki Chloe przyciągają uwagę. Koszt takich butów może wynosić nawet 8 tysięcy złotych. Oryginalna skóra na stopach w taki upał brzmi bardzo niewygodnie.

Dobór obuwia jest dość kontrowersyjny nie tylko ze względu na pogodę. Agnieszka Woźniak-Starak publicznie nie kryje swojej sympatii do zwierząt, angażuje się w ekologiczne i prozwierzęce akcje. Wychowuje aż piątkę psów, dlatego może dziwić że zdecydowała się na obuwie wykonane z oryginalnej skóry zwierzęcia.

Podobają wam się skórzane kozaki Woźniak-Starak?

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Super Express

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >