Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła rocznicę urodzin męża na Instagramie
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 11.07.2021 02:00

Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła rocznicę urodzin męża na Instagramie

Agnieszka Woźniak-Starak
East News / TRICOLORS

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę urodzin swojego zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała na Instagramie poruszające zdjęcie. To bardzo prosty, ale niezwykle wymowny przekaz.

  • Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku straciła męża. Piotr zginął w wypadku na jeziorze Kisajno, podczas prowadzenia motorówki.

  • Dziennikarka po śmierci ukochanego na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Dopiero od niedawna znów zawitała w stacji TVN, gdzie razem z Ewą Drzyzgą prowadzi Dzień dobry TVN.

  • 10 lipca w dzień rocznicy urodzin zmarłego męża celebrytka postanowiła go upamiętnić. Zrobiła to w niezwykle prosty, delikatny, ale sugestywny sposób.

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż tęskni i pamięta o swoim ukochanym mężu. Piotr Woźniak-Starak był dla niej bratnią duszą. To, co bez wątpienia najbardziej ich łączyło to wspólne pasje. Jak sama kilka lat temu w jednym z wywiadów przyznała, wzajemnie sobie imponowali.

Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła rocznicę urodzin zmarłego męża

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Dziennikarka na długo zniknęła wtedy z show-biznesu, a żałobę przeżywała w gronie najbliższych.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była szokiem dla wszystkich. Po jego odejściu Agnieszka zajęła się pielęgnowaniem wspomnień o ukochanym. Niedawno ukończony został symboliczny pomnik Staraka na Powązkach.

Agnieszka niedawno wróciła do mediów. Teraz w duecie z Ewą Drzyzgą prowadzi Dzień dobry TVN. Poza tym tak, jak dawniej realizuje swoje pasje. Do jednej z nich należy jazda konna. Na jej profilu na Instagramie co jakiś czas pojawiają się przepiękne kadry z konnych wycieczek.

10 lipca przypadała rocznica urodzin Piotra. Dziennikarka upamiętniła ten dzień w wyjątkowy sposób. Opublikowała poruszające zdjęcie na swoim Instastory.

Czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku. W dniu rocznicy jego urodzin nie zapomniała o nim ukochana żona. Agnieszka opublikowała na swoim Instastory czarno-białe zdjęcie Piotra. Tak prosty i delikatny gest pozbawiony jakichkolwiek zbędnych słów był niezwykle poruszający i sugestywny.

- Piotra i Agnieszkę połączyło prawdziwie romantyczne uczucie. Ich związek, zaręczyny, a potem bajkowy ślub w Wenecji z zapartym tchem obserwowali fani pary. Byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Łączyła ich nie tylko głęboka więź, ale też wspólne pasje - podsumowuje Jastrząb Post.

Niestety małżonkom nie było dane razem się zestarzeć. Jak widać, Agnieszka cały czas daje znać, że pamięta o mężu i bardzo za nim tęskni. Trzeba przyznać, że gwiazda, oddając się swoim pasjom, powoli układa swoje życie na nowo - i to w bardzo piękny sposób.

aga wozniak starak 211493856 227358112418063 4558287365463912811 n-576x1024
undefined

Fot. Agnieszka Woźniak-Starak / Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Jastrząb Post

Tagi: