Swiatgwiazd.pl
Agnieszka Woźniak-Starak

East News / TRICOLORS

Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła rocznicę urodzin męża na Instagramie

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Agnieszka Woźniak-Starak uczciła rocznicę urodzin swojego zmarłego męża Piotra Woźniaka-Staraka. Opublikowała na Instagramie poruszające zdjęcie. To bardzo prosty, ale niezwykle wymowny przekaz.

  • Agnieszka Woźniak-Starak w sierpniu 2019 roku straciła męża. Piotr zginął w wypadku na jeziorze Kisajno, podczas prowadzenia motorówki.

  • Dziennikarka po śmierci ukochanego na jakiś czas zniknęła z show-biznesu. Dopiero od niedawna znów zawitała w stacji TVN, gdzie razem z Ewą Drzyzgą prowadzi Dzień dobry TVN.

  • 10 lipca w dzień rocznicy urodzin zmarłego męża celebrytka postanowiła go upamiętnić. Zrobiła to w niezwykle prosty, delikatny, ale sugestywny sposób.

Agnieszka Woźniak-Starak wciąż tęskni i pamięta o swoim ukochanym mężu. Piotr Woźniak-Starak był dla niej bratnią duszą. To, co bez wątpienia najbardziej ich łączyło to wspólne pasje. Jak sama kilka lat temu w jednym z wywiadów przyznała, wzajemnie sobie imponowali.

Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła rocznicę urodzin zmarłego męża

Agnieszka Woźniak-Starak w 2019 roku straciła męża. Piotr Woźniak-Starak zginął w wypadku na jeziorze Kisajno. Dziennikarka na długo zniknęła wtedy z show-biznesu, a żałobę przeżywała w gronie najbliższych.

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka była szokiem dla wszystkich. Po jego odejściu Agnieszka zajęła się pielęgnowaniem wspomnień o ukochanym. Niedawno ukończony został symboliczny pomnik Staraka na Powązkach.

Agnieszka niedawno wróciła do mediów. Teraz w duecie z Ewą Drzyzgą prowadzi Dzień dobry TVN. Poza tym tak, jak dawniej realizuje swoje pasje. Do jednej z nich należy jazda konna. Na jej profilu na Instagramie co jakiś czas pojawiają się przepiękne kadry z konnych wycieczek.

pjimage (21)

Przykre słowa 20-latka do Anny Dymnej. Gwiazda pamięta je do dzisiaj

CZYTAJ DALEJ

10 lipca przypadała rocznica urodzin Piotra. Dziennikarka upamiętniła ten dzień w wyjątkowy sposób. Opublikowała poruszające zdjęcie na swoim Instastory.

Czarno-białe zdjęcie Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak urodził się 10 lipca 1980 roku. W dniu rocznicy jego urodzin nie zapomniała o nim ukochana żona. Agnieszka opublikowała na swoim Instastory czarno-białe zdjęcie Piotra. Tak prosty i delikatny gest pozbawiony jakichkolwiek zbędnych słów był niezwykle poruszający i sugestywny.

- Piotra i Agnieszkę połączyło prawdziwie romantyczne uczucie. Ich związek, zaręczyny, a potem bajkowy ślub w Wenecji z zapartym tchem obserwowali fani pary. Byli ze sobą bardzo szczęśliwi. Łączyła ich nie tylko głęboka więź, ale też wspólne pasje - podsumowuje Jastrząb Post.

Niestety małżonkom nie było dane razem się zestarzeć. Jak widać, Agnieszka cały czas daje znać, że pamięta o mężu i bardzo za nim tęskni. Trzeba przyznać, że gwiazda, oddając się swoim pasjom, powoli układa swoje życie na nowo - i to w bardzo piękny sposób.

aga wozniak starak 211493856 227358112418063 4558287365463912811 n-576x1024

Fot. Agnieszka Woźniak-Starak / Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Jastrząb Post


Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Antek Królikowski

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wspomina zmarłego ojca. Pokazał poruszające nagranie

Czytaj więcej >
fot.instagram.com/elaromanowska/

Życie Gwiazd

Elżbieta Romanowska zmaga się z poważną chorobą. "Trzeba się wszystkiego nauczyć"

Czytaj więcej >
Kadr z programu Taniec z gwiazdami, prod. Polsat

Życie Gwiazd

"Taniec z gwiazdami". Jacek Jelonek wygra 13. edycję programu? Widzowie nie mają wątpliwości

Czytaj więcej >
Kadr z serialu Kryminalni, prod. TVN

Życie Gwiazd

Partnerka Marka Włodarczyka odebrała sobie życie w Boże Narodzenie. "Nie miała już nadziei"

Czytaj więcej >
fot. TRICOLORS/ East News

Życie Gwiazd

Małgorzata Kożuchowska ma szukać nowej pracy. Wróci do telewizji?

Czytaj więcej >
fot. KPRM - Narodowe Święto Niepodległości, cropped, PDM-owner, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=64051077

Życie Gwiazd

Franciszek Pieczka był legendą polskiego kina, co z jego majątkiem? "Nie dorobił się"

Czytaj więcej >