Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak

TRICOLORS/East News

Michał Szpak promuje nową trasę koncertową. Fanom nie spodobał się jego wizerunek

10 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Michał Szpak w przyszłym tygodniu rozpoczyna nową trasę koncertową. Zdjęcie ją promujące jednak nie wszystkim przypadło do gustu - internauci zarzucają artyście obrazę uczuć religijnych.

  • Michał Szpak rozpoczyna nową trasę i ogłosił z tej okazji zmianę wizerunku

  • Grafika promująca koncerty wzbudziła niemałe kontrowersje

  • Internauci zarzucają Szpakowi naśmiewanie się z religii katolickiej

Michał Szpak ostatnimi czasy wzbudza niemałe kontrowersje - zbliża się premiera jego nowej płyty, w związku z czym ogłosił zmianę wizerunku. Okazuje się, że nie wszystkim przypadła ona do gustu. Piosenkarz spotkał się z ostrą krytyką internautów.

Michał Szpak zapowiada trasę koncertową

Michał Szpak to jeden z najzdolniejszych polskich wokalistów. Wejście do showbiznesu umożliwiło mu uczestnictwo w pierwszej edycji ,,X factor", w której doszedł do finału. Rozpoczął solową karierę, nie bez sukcesów - parę lat temu reprezentował Polskę na Eurowizji. Aktywnie wypowiada się także w mediach.

Ostatnio mogliśmy go oglądać i wysłuchać na Polsat SuperHit Festiwal. Jego występ wzbudził niemałe zainteresowanie nie tylko widzów - został doceniony przez międzynarodowe gwiazdy, zespół Maneskin (więcej tutaj). Uwagę przyciągnał także nietypowy strój - Szpak ubrany był w czarny, skórzany kombinezon, zaś ciało miał ozdobione takimi napisami jak ,,Freedom", ,,Fobia" czy ,,Hiob" - tytuł jego najnowszego singla.

Teraz wokalista zapowiedział nową trasę koncertową 2021/2022 - ,,Freedom". Ma to być jego debiutancka trasa, podczas której zagra nowe utwory ze swojej płyty, w tym wykonany już w Sopocie utwór ,,Hiob". Będzie koncertować w największych polskich miastach.

Ogłosił to na swoich social mediach za pomocą ciekawej grafiki. Pozuje na niej na tle kolorowych promieni, układających się dookoła jego głowy w aureolę. Artysta jest bez koszulki, ma za to dużo biżuterii i na czole ma narysowane trzecie oko. Okazuje się, że nie wszystkim taka forma przypadła do gustu.

rip

Nie żyje 19-letnia gwiazda Tik Toka. Fani są zrozpaczeni

CZYTAJ DALEJ

Kontrowersje dotyczące zdjęcia Michała Szpaka

Okazuje się, że wygląd, poza, oraz tło na grafice Michała Szpaka internautom szybko się jednoznacznie skojarzyła z... postacią Jezusa. To nie pierwsze tego typu porównanie w karierze piosenkarza - ze względu na swoje długie włosy oraz zarost jeszcze za czasu uczestnictwa w ,,X factorze" był porównywany do Chrystusa.

Internauci w komentarzach pod postem szybko i gwałtownie wyrazili swoje oburzenie. Zarzucają Szpakowi, że chce się wybić na kontrowersji i ,,obrażaniu uczuć religijnych".

- Na to się nie da patrzeć... - mogliśmy przeczytać pod postem.

Nie wszyscy są jednak tego zdania - w komentarzach można znaleźć pobrzmiewające głosy rozsądku, zwracające uwagę na to, że na zdjęciu trudno się dopatrzeć czegokolwiek obrażającego.

- To obraża? Coś zostało źle ujęte? Czy to obrażanie, czy tylko przewrażliwienie? - zwraca uwagę internautka.

Bez względu na intencje, piosenkarz ugiął się pod krytyką internautów i usunął zdjęcie ze swoich social mediów. Aktualnie dostępne jest jedynie na stronie jego wytwórni. Czy oznacza to również odwołanie trasy?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >