Swiatgwiazd.pl
Monika Olejnik

East News / TRICOLORS

Monika Olejnik ostro o projekcie ustawy PiS. Stanęła w obronie TVN-u

9 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Monika Olejnik na swoim Instagramie opublikowała obszerny post, w którym wsparła stację TVN. Chodzi o nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji, która może zostać wykorzystana przeciwko TVN.

  • Monika Olejnik jest gwiazdą TVN i TVN 24, gdzie od lat prowadzi swój program Kropka nad i.

  • Dziennikarka na swoim Instagramie wypowiedziała się na temat nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji. Ostro skrytykowała projekt PiS.

  • Na koniec wpisu Olejnik odwołała się do rozmowy z 2002 roku z Lechem i Jarosławem Kaczyńskimi.

Monika Olejnik znana jest z inteligentnej i ciętej riposty. Należy do grona najbardziej uznanych dziennikarzy w Polsce. W programie Kropka nad i od lat przepytuje polityków i inne wpływowe persony, które kształtują ustrój naszego kraju. Gwiazda stanęła w obronie TVN-u. Chodzi o nowelizację ustawy o radiofonii i telewizji.

Monika Olejnik stanęła w obronie TVN-u

- Często w wywiadach przypominam: „...pamiętam jak powstawał #TVN w 1997 roku. To moje największe zawodowe wyzwanie! - rozpoczęła Monika Olejnik.

W obszernym wpisie dziennikarka wspominała początki TVN-u. Nie ukrywała, że szczególnie te pierwsze lata były czasem wzmożonej pracy i wysiłku. Najważniejszym jednak aspektem było to, że wszyscy pracowali z wielkim entuzjazmem i pasją, która zaprowadziła ich do realizacji marzeń.

Olejnik podkreśliła, że TVN tworzy wolne media, a jednocześnie współtworzy demokrację. Jak wyznała, jest pod wrażeniem pracy dziennikarzy, którzy często ryzykują, by móc nagrać materiał.

Rafał Maślak

Rafał Maślak zdradził imię drugiego dziecka. Fani są zachwyceni

CZYTAJ DALEJ

Co ciekawe, gwiazda zauważyła, że to właśnie TVN  stworzył największą sieć kin w Polsce - i to z inicjatywy TVN powstał budżet Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, z którego finansowane są filmy.

Olejnik o rozmowie z braćmi Kaczyńskimi

Na koniec wpisu dziennikarka odniosła się do rozmowy z 2002 roku z Lechem i Jarosławem Kaczyńskimi. Jak zauważyła, kiedyś nawet trudne rozmowy nie wykluczały szacunku do wolnych mediów.

- W ostatnim wspomnieniu zobaczycie „Kropkę nad i” z 2002 roku z braćmi - Lechem i Jarosławem Kaczyńskimi. Tak, tak bywały i takie chwile, że nawet trudne rozmowy nie wykluczały kultury i szacunku dla WOLNYCH MEDIÓW! - napisała Olejnik.

W obronie TVN-u, a przede wszystkim z ostrymi słowami krytyki względem nowelizacji ustawy o radiofonii i telewizji zaproponowanej przez PiS, wypowiedziało się w komentarzach wielu internautów.

-Pani Moniko, od początku jestem z Wami. I nie wyobrażam sobie tekewizji bez Tvn, tvn24 i stacji córek! To jest chore co się dzieje w naszym kraju! [...]- napisała jedna z obserwatorek.

Zobacz post:


Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plejada

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Katarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Kajra poinformowała o swoim stresie związanym z „Tańcem z Gwiazdami”

Czytaj więcej >

Plotki

Syn Zenka Martyniuka faktycznie zmienił tryb życia?

Czytaj więcej >

Plotki

Nieprzyjemna sytuacja na antenie TVP z udziałem Korwina-Mikkego

Czytaj więcej >

Plotki

Andrzej Piaseczny opowiedział o kulisach "Tańca z Gwiazdami"

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >
Magda Gessler

Plotki

Magda Gessler ostro komentuje dzieło Roksany: „Mam wrażenie, że ktoś zrobił kupę"

Czytaj więcej >