Swiatgwiazd.pl
tzg

Wojciech Węcławowicz został nowym uczestnikiem "Tańca z Gwiazdami"

11 Lipca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Taniec z gwiazdami od lat cieszy się ogromną popularnością wśród widzów. Fani programu zdążyli już poznać kilku uczestników nadchodzącej edycji. Okazuje się, że kolejną gwiazdą show będzie nie kto inny, jak 67-letni Wojciech Węcławowicz.

  • Taniec z gwiazdami to jeden z najbardziej popularnych programów na antenie Polsatu. Od lat cieszy się dużym zainteresowaniem widzów.

  • Ostatnio okazało się, że jedną z gwiazd najnowszej edycji będzie m.in. Oliwia Bieniuk.

  • Produkcja programu zdradziła kolejne nazwisko. Jest nim Wojciech Węcławowicz, prawdopodobnie jeden z najbardziej wysportowanych 67-latków w kraju.

Taniec z gwiazdami to jeden z tych programów, którego popularność wraz z upływem lat wzrasta. Trudno się dziwić, o atrakcyjną oprawę dbają przede wszystkim występujące gwiazdy. W zbliżającej się nowej edycji show prawdziwym zaskoczeniem okazał się udział Wojciecha Węcławowicza.

Taniec z gwiazdami - Wojciech Węcławowicz gwiazdą nowej edycji

Taniec z gwiazdami już niedługo ponownie zawita na naszych ekranach. Program pojawi się w jesiennej ramówce Polsatu. Widzowie są coraz bardziej ciekawi, jakie gwiazdy wezmą udział w nowej odsłonie show.

Produkcja programu co jakiś czas zdradza kolejnych uczestników. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że w hicie Polsatu wystąpią m.in.: Oliwia Bieniuk, Denis Urubko, Sylwia Bomba, Kajra, Radek Liszewski.

Teraz ekipa Tańca zdradziła kolejne nazwisko. To nie kto inny, jak Wojciech Węcławowicz, czyli 67-latek, który dopiero po przekroczeniu tej magicznej 60. zdecydował się zrobić formę życia. Na Instagramie bryluje jako @fit_oldboy.

Agnieszka Woźniak-Starak

Agnieszka Woźniak-Starak upamiętniła rocznicę urodzin męża na Instagramie

CZYTAJ DALEJ

-Wojciech Węcławowicz, czyli popularny w sieci @fit_oldboy. Swoją przemianę sylwetki zaczął po sześćdziesiątce, a obecnie formy zazdroszczą mu nawet dwudziestolatkowie. W internecie motywuje miliony Polaków, by zmienili swoje życie na lepsze. O kondycję fizyczną Wojtka na naszym parkiecie jesteśmy spokojni. Powodzenia w programie! - czytamy na oficjalnym profilu Tańca z gwiazdami.

Kim jest Wojciech Węcławowicz?

Wojciech Węcławowicz zdobył popularność po swojej metamorfozie. 67-latek po przekroczeniu wieku 60 lat zadbał o swoją kondycję fizyczną i sylwetkę. Dziś na Instagramie śledzi go ponad 30 tys. internautów.

- 67-latek przez całe życie był związany ze sportem. Był nauczycielem wychowania fizycznego, a także trenerem kadry Polski juniorek w pięcioboju. Po przejściu na emeryturę sportowiec podupadł na zdrowiu. [...] W szybkim czasie zrzucił 15 kg i zdążył zdobyć srebrny medal w pięcioboju na mistrzostwach świata w 2019 r. - donosi Plejada.

W rekompozycji sylwetki pomógł mu jego syn, który został trenerem personalnym. Jak widać, dopingowanie ojca przyniosło zamierzony skutek. Pan Wojciech wygląda naprawdę niesamowicie!

Jest jednak jeden problem - widzowie "Tańca z Gwiazdami" nie znają gwiazdy Instagrama, a swoje niezadowolenie pokazują w mediach społecznościowych. Co więcej, deklarują, że nie zamierzają oglądać programu, bo nie pojawiają się w nim tytułowe "gwiazdy".

Mimo tych opinii gratulujemy sukcesów i życzymy powodzenia w Tańcu z gwiazdami!

Zobacz post:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: PlejadaKatarzyna AugustyniakAutor

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >