Swiatgwiazd.pl
Anna_Powierza

Fot. serialetvp / Youtube

Anna Powierza opowiedziała o kłopotach finansowych. Mogła liczyć na pomoc przyjaciół

19 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Anna Powierza jest znana przede wszystkim z roli Czesi w popularnym serialu ,,Klan". Niedawno udzieliła szczerego wywiadu, w którym opowiedziała o mniej ciekawej stronie pracy w filmie. Przyznała, że przez pandemiczny zastój w branży zmagała się z poważnymi problemami finansowymi.

  • Anna Powierza to znana aktorka z serialu ,,Klan"

  • Ostatnio pojawiła się na premierze ,,Ostatniego Komersu"

  • Opowiedziała dziennikarzom o poważnych problemach z jakimi się zmagała rok temu

Aktorka wcielająca się w postać Czesławy w ,,Klanie" nie ma za sobą łatwego roku. Po kilkumiesięcznym wstrzymaniu realizacji produkcji filmowych, dopiero niedawno wszystko wróciło do normy. Powierza na premierze ,,Ostatniego komersu" opowiedziała o jej zmartwieniach z ostatniego roku.

Anna Powierza z ,,Klanu" o zawodzie aktora w dobie pandemii

Anna Powierza to popularna aktorka telewizyjna, większości widzów znana przede wszytskim z roli Czesławy Kot-Kurzawskiej w serialu ,,Klan". W produkcji TVP gra od samego początku jej istnienia czyli od 1997.

Po trudnym, pandemicznym roku, który poskutkował nieobecnością aktorki w mediach pojawiła się na wczorajszej premierze głośnego filmu ,,Ostatni komers" (więcej tutaj). Tam spotkała się z krytyką portali plotkarskich, które skrytykowały jej luźną sukienkę. Powierza odpowiedziała im na swoim Instagramie, w formie posta.

Na imprezie porozmawiała również z dziennikarzami o realiach pracy aktora w pandemicznym świecie. Przyznała szczerze, że miniony rok nie był dla niej łatwy. Okazuje się, że zmagała się z poważnymi problemami finansowymi.

Krzysztof_Krawczyk

Powstanie serial o Krzysztofie Krawczyku. Andrzej Kosmala opowiedział o szczegółach

CZYTAJ DALEJ

Aktorka z ,,Klanu" mówi o swoich problemach finansowych

Anna Powierza podzieliła się niełatwymi wspomnieniami z minionego roku. Przyznała, że zamknięcie teatrów i wstrzymanie filmowych oraz serialowych produkcji zablokowało ją finansowo. Musiała liczyć na pomoc bliskich.

- Mam fantastycznych przyjaciół, którzy bardzo mi pomagali. Gdyby nie oni, pewnie bym umarła z głodu. Na samym początku pandemii nie dość, że stanęły teatry, to jeszcze stanął mi serial i zawiało grozą - przyznaje szczerze.

Opowiada również o permanentnym strachu i niepewności w czasie najgłębszego lockdownu. Podzieliła się, że miała poważne obawy, że sytuacja może już nie wrócić do normalności.

- Straszne było to, że nie było wiadomo, jak długo z tych oszczędności przyjdzie nam żyć i czy to już na przykład nie będzie tak zawsze - wspomina Powierza.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >