Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę? Program, w którym brała udział, znika z anteny
Weronika Wasiak
Weronika Wasiak 14.12.2022 11:39

Barbara Kurdej-Szatan straciła pracę? Program, w którym brała udział, znika z anteny

Barbara Kurdej-Szatan - EA
Pawel Wodzynski/East News

Barbara Kurdej-Szatan znów straciła pracę? Zupełnie niedawno razem z mężem zaangażowała się w program, który, jak obecnie podają media, znika z anteny. Okazuje się, że taki obrót spraw dotknie również inne gwiazdy.

Od czasu głośnego wpisu nt. Straży Granicznej Kurdej-Szatan nie ma łatwo w pracy. Z dnia na dzień straciła wiele kontraktów i musiała długo walczyć o odzyskanie dobrego imienia. Wszystko wskazywało na to, że w końcu jej się to udało i sukcesywnie wraca na właściwe tory. Tymczasem do mediów przedostały się kolejne, niepokojące wieści ws. jej pracy.

Barbara Kurdej-Szatan z mężem w nowym programie

Kilka tygodni temu informowaliśmy, że Barbarze Kurdej-Szatan udało się wraz z mężem zaangażować w nowy program śniadaniowy. Małżonkowie otrzymali angaż w formacie "Poranny rogal", który zadebiutował na antenie Zoom TV w lipcu tego roku.

Oprócz nich magazyn prowadzili m.in. Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Łukasz i Beata Rybarscy, Katarzyna Zielińska z siostrą i Katarzyna Pakosińska z mężem. Jak tłumaczyła sama Dyrektor Programowa Zoom TV, "program skierowany jest do wszystkich widzów, którzy chcą być na bieżąco z najważniejszymi wydarzeniami, a przy tym trochę się pośmiać przy porannej kawie".

"Poranny rogal" miał stać się konkurencją dla "Pytania na śniadanie" i "Dzień Dobry TVN". Czy rzeczywiście tak się stało? Jak donosi magazyn Wirtualne Media, wyniki oglądalności okazały się fatalne. W ciągu pierwszych dwóch tygodni format miało oglądać 4 tys. osób, a od trzeciego tygodnia liczba ta wzrosła do zaledwie 6,1 tys. Wyniki nasuwają więc pytanie, co dalej z "Porannym rogalem".

Format znika z anteny?

Chociaż program swoją premierę miał w lipcu tego roku, już 12 grudnia Zoom TV wyemitował ostatni odcinek. Z doniesień Plejady wynika, że teraz zadaniem stacji jest zadecydowanie, czy wznowienie formatu jest opłacalne.

Zważywszy jednak na wyniki oglądalności, istnieje duże ryzyko, że "Poranny rogal" już nie wróci na antenę. Oznacza to, że zarówno Barbara Kurdej-Szatan z mężem, jak i pozostałe gwiazdy, stracą jedno ze źródeł dochodu.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Uporczywy problem zniknie. Wystarczy zrobić jedną rzecz

  3. Magdalena Stępień: "Proszę o modlitwę, bo ostatnio brak mi sił"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Plejada