Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Nie udało się Rozenek, szansę dostali Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Poprowadzą śniadaniówkę
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 15.11.2022 20:48

Nie udało się Rozenek, szansę dostali Barbara Kurdej-Szatan z mężem. Poprowadzą śniadaniówkę

Barbara Kurdej-Szatan z mężem EA
fot. Piotr Molecki/East News, TRICOLORS/East News

Barbara Kurdej-Szatan nie spoczywa na laurach i prężnie rozwija swoją telewizyjną karierę. Tym razem sprawdzi się jako prowadząca porannego, śniadaniowego programu. Ujawniono, kto będzie jej programowym partnerem.

Całkiem niedawno media rozpisywały się o debiucie Małgorzaty Rozenek-Majdan, która rzekomo chciała prowadzić "Dzień Dobry TVN" wraz z mężem Radosławem. Marzenie prezenterki nie doszło do skutku, natomiast ziściło się w życiu Barbary Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan prowadzącą program śniadaniowy

Barbara Kurdej-Szatan jest znaną aktorką i prezenterką, która nieprzerwania rozwija się w branży medialnej. Największą popularność przyniósł jej udział w kampanii reklamowej jednej ze znanych sieci komórkowych. Z czasem gwiazda zyskała sympatię i uznanie widzów, dzięki czemu posypały się kolejne propozycje współpracy.

Jak się okazuje, już niebawem aktorka sprawdzi się w roli prowadzącej. Gwiazda otrzymała angaż w stacji Zoom TV, należącej do grupy Kino Polska. Emitowany jest tam program o tytule "Poranny rogal", który zadebiutował w lipcu bieżącego roku.

Gospodarzami programu "Poranny rogal" są: Krzysztof Skiba i Jacek Kawalec, Kajra i Sławomir, Katarzyna Zielińska z siostrą, Łukasz i Beata Rybarscy oraz Katarzyna Pakosińska z mężem. Jak pokazał czas, ich grono zasili Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem Rafałem. Premierowy odcinek z udziałem nowych prowadzących ukaże się już 23 listopada.

Nie udało się Rozenek, szansę dostali Barbara Kurdej-Szatan z mężem

Warto wspomnieć, że od kilku miesięcy prowadzącą konkurencyjnego programu "Dzień Dobry TVN" jest Małgorzata Rozenek-Majdan. Swego czasu media spekulowały, że gwiazda chciała prowadzić format razem ze swoim mężem. Ostatecznie stworzyła duet z Krzysztofem Skórzyńskim. Z kolei Barbara Kurdej-Szatan wystąpi z wybrankiem swojego serca. Para wystąpi na ten moment w pięciu odcinkach.

Basia i jej mąż wystąpią na razie w pięciu odcinkach — przekazała producentka programu, Beata Harasimowicz. Warto wspomnieć, że Barbara Kurdej-Szatan ma na swoim koncie doświadczenie w roli prowadzącej. Swego czasu wraz z Przemysłem Kossakowski była gospodynią programu "Projekt Cupid".

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan z mężem
Barbara Kurdej-Szatan z mężem, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Presserwis