Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.11.2022 13:24

Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Maciej Kurzajewski (15)
fot. instagram.com/katarzynacichopek/

W mediach pojawiła się informacja o poważnej decyzji podjętej przez Katarzynę Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Według przyjaciół pary, duet jest już na kolejnym etapie swojej romantycznej relacji.

Podczas gali z okazji 70-lecia TVP prezenterzy programu "Pytanie na śniadanie" po raz pierwszy zadebiutowali jako para. Choć na pierwszy rzut oka to ich kreacje rzucały się w oczy, internauci zauważyli interesujący szczegół w biżuterii aktorki.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski się zaręczyli?

Śledztwo obserwatorów duetu skłoniło dziennikarzy WP do kontaktu z bliskimi przyjaciółmi obu stron, by dowiedzieć się szczegółów zajścia. Co prawda na palcu Katarzyny Cichopek można było dojrzeć bogato zdobiony pierścionek, jednak nikt nie snuł domysłów, że relacja gwiazd TVP weszła już na kolejny poziom w tak krótkim czasie.

Okazuje się jednak, że czujny wzrok internautów był niezawodny. Według doniesień portalu przyjaciele Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego potwierdzili, że duet jest już po zaręczynach.

Okazuje się, że to prawda — ich znajomi w rozmowie z WP Kobieta potwierdzają, że para rzeczywiście się zaręczyła — możemy przeczytać w artykule.

Podobne rewelacje przekazał informator portatu Party:

 Kasia i Maciek zaręczyli się! Są razem bardzo szczęśliwi, a my cieszymy się tym szczęściem razem z nimi. Kasia przy Maćku rozkwita, a on traktuje ją jak księżniczkę. Czekamy na ślub!  czytamy.

Choć duet chętnie udzielał wywiadów podczas niedzielnej gali, żadna ze stron nie wspomniała o tak poważnych zmianach w ich relacji. W mediach społecznościowych również na razie skupiają się na atrakcjach ubiegłego wieczoru.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nie pozostawiają złudzeń

Jeśli doniesienia okazałyby się prawdą, oznaczałoby to, że gwiazdy TVP nie tracą czasu. Przypomnijmy, że informacja ujawniająca miłosny związek pomiędzy nimi ujrzała światło dzienne w dniu 40. urodzin aktorki, czyli zaledwie w zeszłym miesiącu.

Co prawda od tego czasu w mediach pojawiło się wiele informacji, przede wszystkim na temat poprzedniego związku Macieja Kurzajewskiego. Jego była żona, Paulina Smaszcz, nie hamowała się podczas wywiadów, wspominając zachowanie partnera w stosunku do niej, jak i do dwóch synów, których para się doczekała w czasie małżeństwa.

Katarzyna Cichopek od początku pracy w "Pytaniu na śniadanie" w 2020 roku miała sporo czasu, by poznać prawdziwy charakter mężczyzny. To właśnie z nim tworzy duet, który wita widzów w porannym programie. Z czasem znajomość przerodziła się w romantyczną relację.

Obecnie coraz chętniej pokazują się wspólnie w mediach społecznościowych i przed obiektywem fotoreporterów, nie szczędząc sobie uczuć. Na potwierdzenie radosnej wiadomości jeszcze musimy jednak zaczekać.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego? Piotr jest już dorosłym mężczyzną

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: WP Kobieta, Party