Swiatgwiazd.pl > Newsy > Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują na ściance jako para. Ależ oni są zakochani
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 14.11.2022 08:12

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski debiutują na ściance jako para. Ależ oni są zakochani

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek
fot. instagram.com/maciejkurzajewski/

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się wspólnie podczas jubileuszowej gali z okazji 70-lecia TVP. Para nie kryła między sobą romantycznych czułości, które uchwycili reporterzy.

Stacja telewizyjna już od rana świętowała swoją rocznicę. W programie "Pytanie na śniadanie" nie zabrakło największych gwiazd stacji zarówno tych obecnych, jak i z przeszłości. Wieczorem cała śmietanka towarzyska zebrała się w Teatrze Wielkim w Warszawie, by kontynuować radosny jubileusz.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zadebiutowali jako para przed fotografami

Podczas uroczystej gali na ściance zaprezentowały się największe gwiazdy TVP. Wśród nich nie mogło zabraknąć również czołowych prezenterów "Pytania na śniadanie", którzy od kilku tygodni wiodą prym w polskich mediach. Tym razem pierwszy raz pokazali się przed reporterami w romantycznych pozach.

Kasia Cichopek wraz z Maciejem Kurzajewskim zadała szyku podczas wieczornego wydarzenia. W eleganckiej, cielistej kreacji odsłaniającej dekolt prezentowała się zjawiskowo. Nie musiała dokładać krzykliwej biżuterii, by przyciągnąć wzrok. Tym razem postawiła jedynie na długie kolczyki. Jej partner był nią szczerze oczarowany.

Przed fotografami para czuła się swobodnie i nie szczędziła sobie czułych uścisków oraz długich spojrzeń w oczy. Podczas uroczystej gali musieli wyśmienicie spędzić czas w swoim towarzystwie, ponieważ pierwsze relacje z jubileuszu pojawiły się w mediach społecznościowych Kasi Cichopek dopiero nad ranem. Wygląda na to, że para będzie coraz częściej pokazywać się wspólnie, nie tylko jako zawodowy duet.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie ukrywają relacji

Choć gdy media oraz internauci po raz pierwszy dowiedzieli się o romantycznej relacji prezenterów, ich wspólne relacje były rzadkością, niedawno wszystko się zmieniło. Zarówno aktorka, jak i dziennikarz chętnie korzystają z internetu, by pozostać w kontakcie z obserwatorami.

Jeszcze do niedawna wokół relacji Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego krążyły różne informacje, udostępniane przede wszystkim przez byłą partnerkę prezentera, Paulinę Smaszcz. Niedawno nowa para show-biznesu postanowiła wziąć narrację we własne ręce.

W mediach społecznościowych coraz częściej pojawiają się we wspólnych relacjach, nie tylko ze względu na zawodowe obowiązki. Chętnie pokazują także, jak spędzają wolny czas.

Wystąpienie jako para podczas uroczystej gali utwierdziło media, że oboje odczuwają wobec siebie silne emocje. Wystarczy jedno zdjęcie lub fragment porannej śniadaniówki, by zauważyć, że duet nie chce ukrywać związku.

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Cichopek
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Kasia Cichopek, Maciej Kurzajewski
Fragment relacji na Instagramie (instagram.com/katarzynacichopek/)
Katarzyna Cichopek
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, fot. instagram.com/katarzynacichopek

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Jak wygląda syn Haliny Mlynkovej i Łukasza Nowickiego? Piotr jest już dorosłym mężczyzną

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].