Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Zwróciła uwagę na istotny szczegół
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 02.11.2022 09:51

Barbara Kurdej-Szatan wróci do TVP? Zwróciła uwagę na istotny szczegół

Barbara Kurdej-Szatan
fot.instagram.com/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan jest znaną aktorką telewizyjną i teatralną, która w przeszłości stanowiła główną część trzonu gwiazd TVP. Czy po latach nieobecności ma szansę na powrót do stacji, która niedawno zmieniła swojego prezesa?

Telewizja Polska od wielu lat zyskuje zwolenników, ale również i sceptyków, którzy z dystansem przyjmują przekazywane przez stacje informacje. Do prawdziwej rewolucji doszło, gdy ze stanowiska prezesa został odsunięty Jacek Kurski. Czy wybór nowego przedstawiciela to szansa dla starych gwiazd stacji?

Barbara Kurdej-Szatan o powrocie do TVP

Aktorka po niechlubnych wypowiedziach dotyczących straży granicznej szybko straciła popularność w oczach widzów Telewizji Polskiej. Słabnące zainteresowanie gwiazdą sprawiło, że stacja postanowiła zrezygnować z dalszej współpracy, a Barbara Kurdej-Szatan zajęła się działalnością w internecie i angażami dla innych programów.

Niedawna zmiana prezesa TVP może być jednak szansą dla byłej gwiazdy stacji. Mateusz Matyszkowiec zapowiedział już pewne zmiany dotyczące prowadzenia oferty programowej. Czy Barbara Kurdej-Szatan w takiej sytuacji może liczyć na ponowny angaż?

Nie pojawiła się [propozycja - przyp. red.] i na pewno w najbliższym czasie nie pojawi. To nie do końca chodzi o to, kto jest tam prezesem — zdradziła w rozmowie z Jastrząb Post.

Aktorka nie postawiła również stanowczego stanowiska odnośnie do możliwej propozycji. Na razie zamierza się skupić na realnych angażach zarówno w telewizji jak i w teatrze.

Kariera Barbary Kurdej-Szatan w TVP

Wielu pierwszy raz zobaczyło charyzmatyczną blondynkę jako pracownicę sklepu sieci komórkowej w popularnych reklamach telewizyjnych. Rozpoznawalność aktorki szybko wzrastała w całym kraju, co spowodowało jej współpracę z TVP.

Początkowo dołączyła do obsady serialu "M jak miłość", gdzie spędziła siedem lat. Oprócz pracy na planie zdjęciowym angażowała się również w popularne programy stacji. Jako gospodynię widzowie TVP mogli ją oglądać w takich produkcjach jak m.in.: "Kocham cię, Polsko!", "The Voice of Poland", "The Voice Kids" oraz "Dance Dance Dance".

Po współpracy z TVP Baraba Kurdej-Szatan przeniosła się na wielki ekran. Kinomaniacy mogli oglądać z nią produkcje pełne komediowych pomyłek. Podczas 10. edycji "Tańca z gwiazdami" dotarła do samego finału z doświadczonym partnerem, Jackiem Jeschke.

Pomimo zmian w życiu aktorka stara się nadal aktywnie angażować się w polski show-biznes. Jeśli akurat nie ma jej w telewizyjnych programach, zawsze można odwiedzić jej media społecznościowe, by dowiedzieć się, co nowego dzieje się w jej życiu. Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan
fot.instagram.com/kurdejszatan/
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan
Barbara Kurdej-Szatan
Barbara Kurdej-Szatan, fot. instagram.com/kurdejszatan

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Historia miłości Kuby Badacha i Aleksandry Kwaśniewskiej. Na temat ich poznania krążyła plotka

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Jastrzabpost