Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Wnętrze apartamentu robi wrażenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.10.2022 14:14

Jak mieszka Barbara Kurdej-Szatan? Wnętrze apartamentu robi wrażenie

Barbara Kurdej-Szatan
fot.instagram.com/kurdejszatan/

Barbara Kurdej-Szatan wraz z rodziną niedawno przeniosła się do Warszawy, by łatwiej godzić obowiązki zawodowe z domowymi. W "Dzień Dobry TVN" pokazała wnętrze mieszkania w całej okazałości. Jest na czym zawiesić oko.

Aktorka wpuściła kamery porannej śniadaniówki do swoich czterech kątów po ostatecznym wykończeniu. Dwupiętrowy apartament potrafi zachwycić. Szczególną uwagę przyciągają drewniane meble i ogromny taras na dachu budynku.

Barbara Kurdej-Szatan przeniosła się z rodziną do Warszawy

Jeszcze do niedawna aktorka wraz z bliskimi nie marzyła o życiu w wielkim mieście. Rozwój kariery spowodował jednak, że całą czwórką postanowili przenieść się do stolicy, by łatwiej pogodzić zawodowe obowiązki gwiazdorskich rodziców.

Na swoje miejsce w ciągle ruchliwej Warszawie wybrali jedną z modniejszych dzielnic, Wole. To właśnie tutaj znajduje się ich dwupoziomowy apartament o powierzchni ponad 200 metrów kwadratowych.

Budynek z zewnątrz robi już ogromne wrażenie, a Barbara Kurdej-Szatan wraz z mężem zaprosiła kamery "Dzień Dobry TVN" również do środka. Wnętrze zapiera dech w piersiach.

Barbara Kurdej-Szatan pokazała wnętrze domu

Do tej pory obserwatorzy aktorki mogli zobaczyć zaledwie urywki ogromnego apartamentu gwiazdy w jej mediach społecznościowych. Teraz, dzięki materiałowi programu TVN, wszystko stało się już jasne.

Czteroosobowa rodzina ma do swojej dyspozycji siedem pomieszczeń: salon, kuchnię, jadalnię, łazienkę, pokój dla dzieci, gabinet, antresolę z sypialnią, a także ogromny taras z widokiem na całą Warszawę.

Barbara Kurdej-Szatan pilnowała, by wystrój wnętrz jak najbardziej odzwierciedlał charakter jej mieszkańców, dlatego za projekt odpowiedzialny był jej mąż wraz z architektką. W większości pomieszczeń królują drewniane meble. Aktorka zdradziła, że jest absolutną fanką takiego rozwiązania.

Bardzo lubimy drewno. Prawdziwe, surowe i dużo mamy tutaj takich elementów drewnianych, bo właśnie one nadają tego ciepła — mówiła w programie.

Trzeba przyznać, że drewniane meble robią ogromne wrażenie. W szczególności warto zwrócić uwagę na stół znajdujący się w salonie. Wycięty z pnia drzewa jest bardzo kreatywnym sposobem na wykorzystanie darów matki natury. W takim otoczeniu nawet zwykły posiłek stanowi prawdziwą rozrywkę.

Resztę mebli Barbara Kurdej-Szatan postanowiła zachować w palecie kontrastujących kolorów. Dzięki temu w salonie można zobaczyć meble w granatowych i szarych odcieniach, a na tarasie cieszyć się kanapą w kolorze zachodzącego słońca.

Para wyznała, że to właśnie na drugim piętrze z widokiem na krajobraz najbardziej lubi spędzać wolny czas. W takim otoczeniu każdy z członków ma przestrzeń do spełniania własnych potrzeb. Aktorka z pewnością po długim dniu na planie filmowym, czy na deskach teatru z przyjemnością wraca do rodzinnego zakątka z ciepłą atmosferą.

Zobacz zdjęcia:

Barbara Kurdej-Szatan
Kadr z programu Dzień Dobry TVN, prod. TVN

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Żadne operacje plastyczne, jest lepszy sposób. 60-latka może wyglądać na 35 lat

3. Skończyła 73 lata, wciąż wygląda na góra 30. Gwiazda zdradziła zaskakujący sekret swojej urody

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.