Beata Chmielowska-Olech przeszła metamorfozę Żródło: Instagram.com/beata_chmielowska_olech

Beata Chmielowska-Olech przeszła metamorfozę. Dzięki nowej fryzurze jest nie do poznania

26 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Beata Chmielowska-Olech zaskoczyła fanów najnowszą metamorfozą. Dziennikarka zdecydowała się zaszaleć z fryzurą – postawiła na grzywkę i blond. Teraz internauci porównują ją do Taylor Swift.

  • Beata Chmielowska-Olech przeszła spektakularną metamorfozę
  • Dziennikarka opublikowała zdjęcie w nowej fryzurze
  • Fani nie kryją zachwytu i porównują ją do zagranicznych gwiazd
  • Beata Chmielowska-Olech znana jest z prowadzenia „Teleexpressu”

Beata Chmielowska-Olech od kilkudziesięciu lat związana jest z Telewizją Polską, dzięki czemu przekazuje widzom najważniejsze informacje z kraju i ze świata. Dziennikarka aktywnie udziela się też w social mediach. Jej najnowsze zdjęcie wprawiło w osłupienie tysiące internautów.

Spektakularna metamorfoza Beaty Chmielowskiej-Olech. Wygląda jak Taylor Swift?

Jedna z najpopularniejszych dziennikarek TVP zdecydowała się niedawno na odważną zmianę wizerunku. Beata Chmielowska-Olech, którą dotychczas charakteryzowały ciemne proste włosy, postanowiła zaszaleć i oddała się w ręce fryzjera. Zdecydowała się nie tylko na grzywkę, ale także na nowy kolor włosów.

Odmieniona Beata Chmielowska-Olech pochwaliła się swoją wiosenną przemianą na Instagramie. Zdjęcie dziennikarki szybko zalała fala komplementów. Zachwyceni internauci zaczęli porównywać ją nawet do gwiazd światowego formatu. W komentarzach pojawiły się takie nazwiska jak Taylor Swift czy Britney Spears.

- W pierwszej chwili myślałem, że to Taylor Swift – napisał jeden z fanów prezenterki.

Agustin Egurrola zaliczył największą wpadkę sezonu. Agustin Egurrola zaliczył największą wpadkę sezonu. "Nie ma przebaczenia" - podsumował znany projektantCzytaj dalej

- Nastolatka z pani, że trudno oderwać wzrok – dodał kolejny.

- Jak Britney Spears – uznała fanka.

Pod zdjęciem Beaty Chmielowskiej-Olech wciąż pojawiają się nowe komentarze. Choć fani nie potrafią dojść do porozumienia, czy dziennikarka wygląda jak Taylor Swift, czy Britney Spears, co do jednego są zgodni – w nowym wydaniu gwiazda TVP wygląda olśniewająco.

Kariera Beaty Chmielowskiej-Olech

Beata Chmielowska-Olech jest polską dziennikarką i prezenterką. Pracę w Telewizji Polskiej rozpoczęła w 1998 roku. Widzowie mogli poznać ją jako prowadzącą „Popołudnie z Jedynką” albo program „Kawa czy herbata”. Największą popularność przyniósł jej jednak informacyjny format „Teleexpress”.

Beata Chmielowska-Olech pracowała także dla TVP Info. Prywatnie dziennikarka jest żoną Damiana Olecha, z którym ma dwoje dzieci – Brunona i Liwię.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plotek, Plejada, Instagram

Następny artykuł