Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Brat Alicji Bachledy-Curuś to niezły przystojniak. Tak wygląda Tadeusz. Rozkochał w sobie Miss Polonię
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 11.09.2023 13:13

Brat Alicji Bachledy-Curuś to niezły przystojniak. Tak wygląda Tadeusz. Rozkochał w sobie Miss Polonię

Jak wygląda dziś brat Alicji Bachledy-Curuś? Fot. KAPiF; instagram.com/alicjabc
Jak wygląda dziś brat Alicji Bachledy-Curuś? Fot. KAPiF; instagram.com/alicjabc

Brat Alicji Bachledy-Curuś, Tadeusz, nie jest postacią medialną, jednak przez lata łączyły go związku z show-biznesem. Nie tylko za sprawą sławnej siostry, ale również dawnej partnerki, która dziś jest jedną z prowadzących “Dzień dobry TVN”.

Kim jest Tadeusz Bachleda-Curuś?

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowała się podobno na nazwanie swojego syna na cześć brata. Starszy od swojej siostry Tadeusz Bachleda-Curuś zawsze był bowiem dla niej ogromnym wsparciem i otaczał ją opieką.

Mężczyzna nie poszedł drogą, którą wybrała aktorka i dziś sprawdza się w zupełnie innej branży. Od wielu lat jest lotnikiem, co daje mu możliwość spełnienia potrzeby nieskrępowanej wolności, do której według swoich bliskich, od zawsze dążył.

Tadeusz Bachleda-Curuś i Paulina Krupińska

Tadeusz Bachleda-Curuś dekadę temu wzbudził szerokie zainteresowanie mediów ze względu na swój związek z modelką Pauliną Krupińską. Obecna gospodyni “Dzień dobry TVN” snuła poważne plany na przyszłość u boku mężczyzny.

Marzy mi się rodzina. Zobaczymy, jak tam moje życiowe sprawy się potoczą, bo to nie ode mnie zależą pewne gesty - opowiadała w kontekście swojego ukochanego w rozmowie z “Vivą!” gwiazda.

Ostatecznie, relacja nie przetrwała. Każdy poszedł w swoją stronę, a przyczyną rozstania miały być podobno odmienne perspektywy dotyczące dalszego życia. Dziś modelka jest żoną lidera Zakopower, Sebastiana Karpiela-Bułecki.

Paulina Krupińska.png
Paulina Krupińska była w przeszłości w związku z Tadeuszem Bachledą-Curusiem, fot. KAPiF

Relacje Alicji Bachledy-Curuś z bratem

Alicja Bachleda-Curuś wciąż ma świetny kontakt ze swoim bratem i choć rzadko wypowiada się na temat swojej rodziny publicznie, w kwestii Tadeusza postanowiła zrobić wyjątek.

Tadeusz jest równie niepokorną duszą i romantykiem jak ja. W związkach oboje dążymy do ideału, co bywa złudne - tłumaczyła aktorka w rozmowie z “Życiem na gorąco”.

Alicja Bachleda-Curuś i Tadeusz Bachleda-Curuś (1).png
Alicja Bachleda-Curuś i jej brat Tadeusz Bachleda-Curuś, fot. KAPiF
Alicja Bachleda-Curuś i Tadeusz Bachleda-Curuś (2).png
Alicja Bachleda-Curuś i jej brat Tadeusz Bachleda-Curuś, fot. KAPiF

Źródło: “Viva!”, “Życie na gorąco”