Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś

Alicja Bachleda-Curuś to polska aktorka i piosenkarka.

Wycenili majątek Bachledy-Curuś
12.05.2024 16:16 Majątek zaszkodził w karierze Bachledy-Curuś? Szokujące doniesienia

Kilkanaście lat temu Alicja Bachleda-Curuś wyjechała do USA, aby robić karierę. Teraz postanowiono wycenić jej majątek. Z Ameryki płyną smutne wieści dla aktorki. 

Alicja Bachleda-Curuś / Colin Farrell
01.05.2024 21:20 Syn Bachledy-Curuś ma brata. James cierpi na rzadką chorobę

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell w związku byli dość krótko, ale na zawsze połączył ich syn Henry Tadeusz. Chłopiec ma przyrodniego brata, który zmaga się z poważną chorobą. Na co choruje drugie dziecko aktora?

Brat Alicji Bachledy-Curuś
01.05.2024 07:42 Brat Alicji Bachledy-Curuś. Tak wygląda przystojny Tadeusz

Brat Alicji Bachledy-Curuś, Tadeusz, nie jest postacią medialną, jednak przez lata łączyły go związku z show-biznesem. Nie tylko za sprawą sławnej siostry, ale również dawnej partnerki, która dziś jest jedną z prowadzących “Dzień dobry TVN”.

Alicja Bachleda-Curuś / Colin Farrell
29.04.2024 16:07 Tak wygląda syn Bachledy-Curuś. Farrell na kolacji z Henrym Tadeuszem

Alicja Bachleda-Curuś i hollywoodzki gwiazdor Colin Farrell mają syna. Henry Tadeusz w tym roku będzie świętował 15. urodziny. Jak wygląda ten urodziwy młodzieniec? Mamy zdjęcia!

Alicja Bachleda-Curuś
25.03.2024 22:28 Alicja Bachleda-Curuś w nowej fryzurze nadaje z bajecznego ogrodu wielkiej willi. Pięknie się urządziła w Kalifornii!

Alicja Bachleda-Curuś dawno temu zostawiła Polskę i wyjechała do USA. Jak mieszka się jej w Los Angeles? Mamy zdjęcia willi, w której mieszka z narzeczonym. Właśnie zaszły tam gigantyczne zmiany.

Alicja Bachleda-Curuś
12.03.2024 17:13 Nie umilkły plotki o rozstaniu Bachledy-Curuś, a ona w objęciach przystojniaka! Cały świat go zna

Alicja Bachleda-Curuś jeszcze niedawno mówiła o szczęśliwym związku. Teraz nie cichną plotki o jej rozstaniu z narzeczonym, a ona fotografuje się w objęciach przystojnego mężczyzny. Kto jest na zdjęciu?

Alicja Bachleda-Curuś
07.03.2024 22:28 Narzeczony Alicji Bachledy-Curuś nagle zniknął. Nie ma też pierścionka na palcu aktorki. Przykre, co za tym może stać

Jakiś czas temu media informowały, że Alicja Bachleda-Curuś znów jest zakochana. Jej narzeczonym miał być szwajcarski biznesmen. Teraz jednak wyszły na jaw szokujące informacje. Mężczyzna zniknął, a aktorka nie nosi pierścionka zaręczynowego. Wiadomo, co może być powodem takiego stanu rzeczy. 

Alicja Bachleda-Curuś
19.02.2024 14:47 Syn Alicji Bachledy-Curuś już jest milionerem. 15-letni Henry może zaimponować niezłym majątkiem

Alicja Bachleda-Curuś od lat żyje wygodnie w Stanach Zjednoczonych wraz ze swoim nastoletnim synem, Henry Tadeuszem. Duet na co dzień ma zapewniony komfort i odrobinę luksusów. Jak udało im się żyć w "amerykańskim śnie"? Aktorka i jej pociecha mają spory majątek na koncie.

Alicja Bachleda-Curuś
15.12.2023 16:12 Alicja Bachleda-Curuś na ekskluzywnej imprezie z przystojniakiem u boku. Takie zdjęcie to prawdziwy rarytas!

Alicja Bachleda-Curuś pokazała się na nowym zdjęciu z niezłym przystojniakiem. Mężczyzna nie jest anonimowy, wcześniej był widywany u boku Weroniki Rosati. Kim jest towarzysz polskiej aktorki?

Britney Spears, Alicja Bachleda-Curuś
20.10.2023 14:19 Britney Spears miała romans z byłym Alicji Bachledy-Curuś, ojcem jej syna. "Dwutygodniowa awantura"

Życie Britney Spears to mieszanka wielu skandali i kontrowersji, jednak o niektórych z nich dowiadujemy się dopiero po latach. Głośna książka piosenkarki odkrywa kolejne nieznane dotąd fakty z jej życia. W jednym z rozdziałów przyznała się do krótkiego romansu z byłym partnerem Alicji Bachledy-Curuś.

Syn Alicji Bachledy-Curuś kończy 14 lat, fot. KAPiF; FREDERIC J. BROWN/AFP/East News
17.10.2023 12:24 Syn Alicji Bachledy-Curuś kończy 14 lat. Pokazała nowe zdjęcie Henry'ego. Tak świętują urodziny!

Alicja Bachleda-Curuś jest dumna ze swojego syna, Henry'ego Tadeusza, który kilka dni temu świętował swoje 14. urodziny. Z tej okazji aktorka zabrała go na wyjątkową wyprawę, a zdjęciami pochwaliła się w sieci.

Alicja Bachleda-Curuś / Colin Farell
27.09.2023 15:59 Colin Farrell zaskoczył Alicję Bachledę-Curuś i nagle zażądał spotkania z synem. Wszystko zmieniło się po Oscarach

Alicja Bachleda-Curuś lata temu była związana z Colinem Farrellem. Amerykański gwiazdor jest ojcem jej syna, Henry'ego Tadeusza. Chłopiec ma już 14 lat. Teraz światowe media obiegła informacja, że tata niespodziewanie zabrał chłopca do Stanów. Co tam się wydarzyło? Wszystko zaczęło się od oscarowej gali.

Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś?, fot. KAPIF
31.07.2023 13:50 Alicja Bachleda-Curuś z narzeczonym żyją w niesamowitych luksusach. Tabloid ujawnił, kim jest partner gwiazdy

Kim jest partner Alicji Bachledy-Curuś? “Super Express” podzielił się szczegółami z życia prywatnego aktorki. Co udało się ustalić tabloidowi? 

Alicja Bachleda-Curuś
11.04.2023 14:53 Alicja Bachleda-Curuś znowu pokazała syna. Rośnie z niego prawdziwy gwiazdor

Alicja Bachleda-Curuś pozostaje w stałym kontakcie z obserwatorami za sprawą mediów społecznościowych. W czasie wielkanocnego okresu podzieliła się z nimi rodzinnym zdjęciem. Nastoletni Henry rośnie jak na drożdżach.Niedawno cały świat usłyszał o synu aktorki za sprawą jego pojawienia się na rozdaniu Oscarów. Towarzyszył tam ojcu, który był nominowany w kategorii "Najlepszy aktor". Teraz jego matka również pokazała ich wspólne zdjęcie.

Alicja Bachleda-Curuś, Piotr Woźniak-Starak
17.03.2023 13:52 Alicja Bachleda-Curuś spotykała się nie tylko z gwiazdorem Hollywood. Ma na koncie relacje ze znanymi Polakami

Alicja Bachleda-Curuś niedawno ponownie zyskała zainteresowanie mediów na całym świecie z powodu debiutu jej syna na oscarowym dywanie. Niewiele osób jednak wie, z kim jeszcze spotykała się aktorka oprócz hollywoodzkiego gwiazdora. Na liście jest kilka bardzo znanych nazwisk.Najgłośniejszą relacją był jej związek z Colinem Farrellem. Para spotykała się przez 3 lata i doczekała się syna, Henry'ego. Chłopiec wraz z ojcem pojawił się na prestiżowej gali w Los Angeles. Niewiele osób wie, jak burzliwe było życie miłosne jego matki.

Alicja Bachleda-Curuś
16.03.2023 09:31 Syn Alicji Bachledy-Curuś wygląda dokładnie jak jej brat. Henry to kopia Tadeusza!

Syn Alicji Bachledy-Curuś skradł uwagę podczas tegorocznych Oscarów. Przy boku ojca stanął na najważniejszym dywanie w świecie kina. Niesłychane do kogo podobny jest 13-letni Henry.Dla syna gwiazdorskiego duetu uczestnictwo w rozdaniu prestiżowych nagród filmowych było pierwszym tak bliskim zetknięciem ze światowym show-biznesem. Reporterzy z całego świata chętnie fotografowali duet. Teraz wiadomo, do kogo podobny jest nastolatek.

Colin Farrell, Alicja Bachleda-Curuś
07.03.2023 18:02 Alicja Bachleda-Curuś komentuje decyzję byłego partnera. Colin Farrell chce zabrać syna ze sobą, to będzie wielkie wydarzenie

Colin Farrell postanowił zabrać nastoletniego syna na najważniejsze wydarzenie filmowe roku. Jego decyzję skomentowała matka chłopca, Alicja Bachleda-Curuś. To będzie niezapomniany wieczór.Wielkimi krokami zbliża się gala rozdania Oscarów, na której pojawią się największe gwiazdy światowego kina. Wśród zaproszonych nie mogło zabraknąć Colina Farrella, który po raz pierwszy otrzymał nominację w kategorii "Najlepszego aktora pierwszoplanowego". W świetle fleszy pokaże się z synem.

alicja bachleda-curuś EA
11.05.2022 11:44 Alicja Bachleda-Curuś świętuje urodziny. Sprawdzamy, jak wyglądała w dzieciństwie

Znana polska aktorka, Alicja Bachleda-Curuś już jutro obchodzi swoje 39. urodziny. Niespodziewane z jak niepozornej dziewczynki wyrosła wielka gwiazda, która podbija polski i zagraniczny ekran.Artystka skradła serca nie tylko polskiej publiczności, ale również zagranicznych miłośników kinematografii za sprawą licznych rodzimych i międzynarodowych produkcji. Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z najsłynniejszych gwiazd polskiego show-biznesu, która do dziś zachwyca fanów niezwykłym talentem.Aktorka może pochwalić się licznymi sukcesami na polu zawodowym oraz prywatnym. W młodości wielu wróżyło jej niezwykłą karierę, choć nie związaną ze światem filmu. Małoletnia Alicja Bachleda-Curuś podbijała świat urokiem i niezwykłym talentem.

Bachleda-Curuś
02.06.2021 02:00 Emma Forrest napisała książkę. Nie omieszkała poruszyć w publikacji tematu związanego z Alicją Bachledą-Curuś

Upokarzające informacje o Alicji Bachledzie-Curuś wyszły na jaw w nowej książce byłej dziewczyny Colina Farrella. Autorka opowiada, że polska aktorka miała odbić jej partnera i podrywać go na jej oczach jak jeszcze byli razem.Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell tworzyli jedną z najgorętszych par showbiznesu.Na jaw wyszły nowe informacje, według których aktorka miała odbić Farrella poprzedniej dziewczynie.Dziś Emma Forrest mści się na Polce, opisując ze szczegółami jej zachowanie sprzed lat.Alicja Bachleda-Curuś przez trzy lata była w szczęśliwym związku z Colinem Farrellem. Owocem tego związku jest syn, Henry Tomasz. Dziś wychodzą na jaw nowe informacje dotyczące początków ich związku.

Alicja Bachleda-Curuś
19.04.2021 02:00 Alicja Bachleda-Curuś uspokoiła internautów: "Tata, Bogu dzięki, czuje się świetnie"

Parę dni temu media informowały o problemach zdrowotnych ojca Alicji Bachledy-CuruśAktorka postanowiła zdementować plotkiZamieściła obszerny, wyjaśniający post na InstagramieAlicja Bachleda-Curuś należy do grona tych przedstawicieli show-biznesu, którzy chronią swą prywatność. Zapewne dlatego wokół osoby aktorki w sieci niekiedy narasta wiele plotek i niedomówień. Tym razem chodziło o jedną z najbliższych celebrytce osób. Parę dni temu media informowały, że Tadeusz Bachledy-Curuś, ojciec gwiazdy, nie miewa się najlepiej.

Alicja Bachleda-Curuś
03.02.2021 01:00 Alicja Bachleda-Curuś wyznała, że była bezdomna. "Musiałam się wyprowadzić"

Alicja Bachleda-Curuś ma na swoim koncie pracę przy wielu hitowych produkcjachBy osiągnąć zawodowy cel, aktorka musiała pokonać szereg trudnościMarzenie o karierze aktorki przywiodło Alicję Bachledę-Curuś aż do Stanów Zjednoczonych. Jako ambitna młoda kobieta postanowiła rzucić się na głęboką wodę i spróbować szczęścia w słynnym “Wielkim Jabłku”. Podróż do Nowego Jorku okazała się dla Alicji Bachledy-Curuś cenną życiową lekcją, o której zgodziła się opowiedzieć na łamach podcastu “Lucky Actors”.