Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Był gwiazdą programu "Europa da się lubić". Jak dziś żyje Paolo Cozza?

31 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Paolo Cozza swego czasu był absolutną gwiazdą telewizji, choć przecież nie jest ani aktorem, ani wokalistą. Mężczyzna przez kilka lat pojawiał się w bardzo chętnie oglądanym przez setki tysięcy Polaków programie "Europa da się lubić". Oryginalne show skończyło się jednak w 2008 roku. Czym dziś zajmuje się sympatyczny Włoch?

Co ciekawe, choć program, z którego jest najbardziej znany, już dawno nie jest emitowany, Paolo co jakiś czas pojawia się w telewizji.

Co dziś robi Paolo Cozza?

Paolo Cozza jeszcze przed przyjazdem do Polski w połowie lat 90. był biznesmenem. Nie zatracił smykałki do zarabiania pieniędzy i do dziś robi to na różne sposoby. Co prawda głównie działa w branży motoryzacyjnej i to jego podstawowe zobowiązanie zawodowe, ale realizował też inne projekty.

Od czasu występów w show wydał chociażby dwie książki kulinarne, w których przybliżał Polakom włoskie smaki. Mało tego, dorabia sobie także na jednej ze swoich pasji. Kocha muzykę i gra w zespole "Alpini". Zarobek gwarantowały mu też epizody w telewizji, których po programie "Europa da się lubić" nie brakowało.

Cozza brał udział w teleturnieju "Jak to melodia", a nawet w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, drugie show zakończyło się dla niego szybko, bo w tamtej edycji odpadł jako pierwszy. Później był jeszcze jurorem w programie "Śpiewajmy razem". Raz na jakiś czas pojawia się także w sportowym studio Polsatu. Występuje w roli eksperta, gdy w Lidze Mistrzów grają włoskie zespoły, w szczególności Inter Mediolan, którego jest kibicem.

Paolo Cozza — rodzina

Paolo Cozza ma więc co robić w życiu zawodowym, ale jednocześnie nie zaniedbuje tego prywatnego. Udało mu się założyć szczęśliwą rodzinę. Jak można było przypuszczać na podstawie jego miłości do Polski, żona Włocha jest naszą rodaczką. Paolo poślubił Iwonę w 2006 roku.

— Jest dla mnie partnerką życiową. Osobą, na którą mogę liczyć. Jest odważna, samodzielna w myśleniu i działaniu — mówił o żonie w rozmowie z "Aleteią". Niedługo po ślubie ich rodzina powiększyła. Już w 2007 roku na świat przyszedł pierwszy owoc ich miłości w postaci syna o imieniu Valentino. Paolo był zresztą nieugięty pod względem nazywania pociech i pozostałe dwie również noszą włoskie imiona. W 2009 roku na świat przyszła Nicole, a w 2015 małżeństwo przywitało w rodzinie Leonardo.

Zobacz post:

Europa da się lubić
fot. Paulo Cozza z innymi uczestnikami show "Europa da się lubić"
Paolo Cozza TzG
fot. Paolo Cozza i Kamila Drezno w "Tańcu z Gwiazdami"

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Viva!

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

To ona stoi za "Twoja twarz brzmi znajomo". Kim naprawdę jest Agnieszka Hekiert?
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Agata Kulesza i Przemysław Bluszcz razem? Media nie ustają w spekulacjach
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Joanna Opozda skrytykowana przez internautów. Poszło o reklamę: "To nie zabronione?"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Patricia Kazadi wróciła do tematu swojej choroby. Zaapelowała o wsparcie
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Paulina Smaszcz komentuje odwiedziny Kurzajewskiego u wnuczki. "Nareszcie zrozumiał"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Księżna Kate świętuje swój ważny dzień. Pokazała wyjątkowe zdjęcie
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]