Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Do kogo Barbara Kamińska "puszczała oczko" podczas przemówienia prezydenta? Wywołała oburzenie
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 24.01.2024 10:52

Do kogo Barbara Kamińska "puszczała oczko" podczas przemówienia prezydenta? Wywołała oburzenie

Barbara Kamińska
Do kogo Barbara Kamińska "puszczała oczko" podczas przemówienia prezydenta?, fot. KAPiF/TV Republika

We wtorkowe popołudnie Andrzej Duda zwołał kolejną konferencję w sprawie Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Przy jego boku ponowie nie mogło zabraknąć żon skazanych posłów. W pewnym momencie Barbara Kamińska zdecydowała się na zaskakujący gest. Wywołał więcej emocji niż samo ułaskawienie. Do kogo "puszczała oczko"?

Barbara Kamińska i Roma Wąsik ponownie u prezydenta. Andrzej Duda wydał ułaskawienie

Od czasu zatrzymania byłych szefów CBA ich żony stały się znanymi postaciami medialnymi. Na porządku dziennym występowały w telewizji, udzielały wywiadów, a także pokazywały się w towarzystwie samego prezydenta Polski.

We wtorek ponownie pojawiły się w pałacu prezydenckim, by uczestniczyć w konferencji Andrzeja Dudy. Padała decyzja o ponownym ułaskawieniu skazanych, co zakończyło się opuszczeniem więzienia przez Mariusza Kamińskiego i Macieja Wąsika. Uwagę internautów przykuło jednak zachowanie jednej z żon posłów.

Barbara Kamińska przed kamerami zdecydowała się na zaskakujący gest. Już nie wyglądała jak poszkodowana partnerka "więźnia politycznego". Do kogo skierowała wymowne spojrzenia?

Żona Kamińskiego wzięła zwolnienie lekarskie, ale zamiast w domu przyłapali ją w… Odważnie! Już się gęsto tłumaczy. Jak Roma Wąsik i Barbra Kamińska zachowywały się w Sejmie? Tego kamery nie pokazały

Szokujący gest Barbary Kamińskiej u Andrzeja Dudy. Zapomniała, że jest przed kamerami?

Do tej pory żony Wąsika i Kamińskiego prezentowane były w mediach jako strapione kobiety, które nie potrafią się odnaleźć w rzeczywistości bez mężów. Podczas publicznych wystąpień były ubrane na czarno, a na ich twarzach malował się ogromny smutek i żałość.

We wtorkowym posiedzeniu widzowie mogli zobaczyć jednak pewną zmianę na twarzy Barbary Kamińskiej. Kobieta mimo zwolnienia lekarskiego, które argumentuje jej brak w pracy, chętnie pojawiła się w pałacu prezydenckim. U boku Andrzeja Dudy przykuła uwagę internautów.

W pewnym momencie na jej twarzy malowała się ulga wraz ze skromnym uśmiechem. Sędzina zdecydowała się nawet na "puszczenie oczka" do kogoś znajdującego się w sali. Zachowanie wywołało ogromną reakcję internautów. Zastanawiają się, do kogo wykonała taki znaczący gest.

  • No raczej nie do męża…
  • Do innego mężczyzny?
  • To jest obrzydliwa szopka.
  • Ustawka.

Do kogo "puszczała oczko" Barbara Kamińska? Tajemnica została rozwiązana

Zachowanie żony Mariusza Kamińskiego oburzyło internautów, którzy zaczęli snuć teorie na temat całej afery. Niektórzy w spokojnym zachowaniu kobiety doszukiwali się jej wiedzy o całym przebiegu konferencji. W sprawie musiała interweniować Katarzyna Pawlak-Mucha, zastępca dyrektora w Biurze Prasowym Kancelarii Prezydenta RP.

W krótkim wpisie zdradziła, do kogo Barbara Kamińska wykonywała symboliczny gest. Okazuje się, że w pałacu prezydenckim znajdował się również syn skazanego posła. To jego miała pocieszać matka u boku Andrzeja Dudy.

Tak, żona posła Mariusza Kamińskiego mrugnęła podczas konferencji. Mrugnęła do syna @Kaminski_M_, który był naprzeciwko. Stałam obok - zapewniała.

Barbara Kamińska
Do kogo Barbara Kamińska "puszczała oczko" podczas przemówienia prezydenta?, fot. KAPiF
Barbara Kamińska
Do kogo Barbara Kamińska "puszczała oczko" podczas przemówienia prezydenta?, fot. TV Republika
Barbara Kamińska
Do kogo Barbara Kamińska "puszczała oczko" podczas przemówienia prezydenta?, fot. TV Republika