Swiatgwiazd.pl
Doda

TRICOLORS/East News

Doda szczerze o problemach zdrowotnych. „Byłam na dnie”

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Doda kolejny raz otworzyła się przed fanami. Tym razem gwiazda polskiej sceny muzycznej postanowiła odnieść się do sytuacji zagranicznej wokalistki – Britney Spears. Stając w jej obronie, opowiedziała o własnych problemach ze zdrowiem. Okazuje się, że Rabczewska przeszła aż trzy załamania nerwowe.

  • Doda zorganizowała live na Tik Toku, podczas którego stanęła w obronie Britney Spears

  • Z uwagi na problemy psychiczne amerykańska piosenkarka przebywa pod opieką ojca

  • Polska gwiazda rozumie jej walkę o wolność. Sama przeszła aż trzy załamania nerwowe

Doda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek w Polsce. Wokalistka słynie z ciętego
języka i odważnego wyrażania własnych poglądów. Ostatnim wyznaniem zaskoczyła jednak nawet swoich najwierniejszych fanów. Nie wszyscy wiedzieli, z jakimi problemami musiała zmierzyć się niespełna czterdziestoletnia artystka.

Doda broni Britney Spears

Pod koniec czerwca Doda wystąpiła na festiwalu w Sopocie, którego przebieg głośnym echem odbił się w największych serwisach internetowych w Polsce. Niedługo po tym wydarzeniu piosenkarka zdecydowała się zorganizować swój pierwszy live na Tik Tiku. Ku jej zaskoczeniu nagranie obejrzało około stu tysięcy internautów.

Podczas nagrania na żywo Doda poruszyła wiele istotnych dla niej samej wątków. W pewnym momencie podjęła temat Britney Spears – amerykańskiej wokalistki, która z uwagi na problemy psychiczne od trzynastu lat przebywa pod opieką i ścisłą kontrolą swojego ojca. Ubezwłasnowolniona gwiazda z całych sił walczy w sądzie o samodzielność.

Doda bez cienia wątpliwości stanęła po stronie wokalistki, która od lat imponuje jej swoją twórczością. Gwiazda polskiej sceny muzycznej uznała, że jej idolka ma pełne prawo do wyzwolenia się spod „panowania jej króla ojca”. Jak wyjaśniła, faszerowanie artystki lekami bez wcześniejszego uzyskania jej zgody, to tak naprawdę powolne prowadzenie do jej śmierci.

pensjonat-pod-różą

Walach, Kulesza i Trybała były gwiazdami „Pensjonatu pod różą”. Jak potoczyły się ich losy?

CZYTAJ DALEJ

Doda o własnych problemach ze zdrowiem

Poruszając wątek ubezwłasnowolnienia Spears, polska wokalistka postanowiła nawiązać do problemów natury psychicznej, z którymi sama musiała się niegdyś zmierzyć. Otwarcie przyznała, że przeszła już trzy załamania nerwowe. Okazuje się, że były one skutkami między innymi dotkliwych zranień, których doznała ze strony mężczyzn.

- Przeżyłam w swoim życiu trzy załamania nerwowe. Naprawdę byłam na dnie – wyznała Doda w nagraniu.

W dalszej części wokalistka zdradziła, że nigdy nie mówiła o tak poważnych problemach publicznie, ponieważ „taki już ma charakter”. Nie oznacza to jednak, że nie walczyła o swoje zdrowie. Jak wyjaśniła, najczęściej wyjeżdżała za granicę i tam w samotności i tajemnicy próbowała dojść do siebie.

Apel do fanów

Mówiąc o problemach psychicznych, Doda zaapelowała do swoich sympatyków, którzy tłumnie oglądali jej live'a. Zaznaczyła, że depresja czy załamania nerwowe nigdy nie powinny być powodem do wstydu. Uznała, że osobom w takim stanie potrzebna jest pomoc najbliższych. Jej słowa poruszyły internautów.

- Poruszasz bardzo trudne, ale ważne bardzo tematy – czytamy w komentarzach na Instagramie.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Super Express

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura prezentuje umięśnioną klatę na Instagramie żony. Fani zaniemówili

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Cezary Pazura świętuje 12 urodziny córki. Pokazał urocze zdjęcia

Czytaj więcej >