Dorota Naruszewicz Żródło: TRICOLORS/East News

Dorota Naruszewicz przyznała, że może wróci do aktorstwa, fani są bardzo zadowoleni

30 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Dorota Naruszewicz dała swoim fanom powód do uśmiechu. Aktorka obwieściła, że zamierza powrócić do zawodu, a tym samym, występów przed kamerą. Opowiedziała o wszystkim na łamach magazynu śniadaniowego TVN. Przed laty gwiazda serialu „Klan” poświęciła się macierzyństwu, zostawiając światła reflektorów za sobą.

  • Wielki powrót Doroty Naruszewicz
  • Aktorka planuje wznowić wstrzymają przed laty karierę
  • Przez ostatnią dekadę gwiazda serialu „Klan” poświęcała się życiu rodzinnemu

Dorota Naruszewicz ogłasza powrót do aktywności zawodowej. Jako spełniona mama dwóch córek - Niny i Nelly, powoli podbija polską część Internetu, co udaje jej się między innymi dzięki działalności w mediach społecznościowych. Decyzję obwieściła kilka dni temu na łamach programu „Dzień Dobry TVN”.

Dorota Naruszewicz wraca do gry. Aktorka rozkręca karierę na nowo

Przed laty Dorota Naruszewicz dała się poznać odbiorcom jako bohaterka serialu „Klan”. Na potrzeby produkcji aktorka wcieliła się w Beatę - ze swoją serialową postacią rozstała się dopiero w 2011 roku, czym z pewnością zaskoczyła wielu fanów.

Powodem odejścia Doroty Naruszewicz z obsady były plany poświęcenia się życiu rodzinnemu. Prywatnie aktorka jest bowiem mamą dwóch córek, urodzonej w 2003 roku Niny i Nelly, która przyszła na świat trzy lata później. To im całą uwagę pragnęła oddać gwiazda popularnej do dziś telenoweli.

Jak mówiła Dorota Naruszewicz, macierzyństwu oddała się z pełnym sercem i zaangażowaniem, co zaowocowało dziś dobrymi relacjami z dorastającymi pociechami. Opisując siebie jako matkę, aktorka przyznaje, że nie potrafi krzyczeć na dzieci, ma również tendencje do rozpieszczania córek. W wychowaniu stawia na otwartość i rozmowę, z której pomocą chce budować mocne, rodzinne uczucie.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na intymnym nagraniu. Przy śniadaniu nie szczędzili sobie odważnych gestówMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan na intymnym nagraniu. Przy śniadaniu nie szczędzili sobie odważnych gestówCzytaj dalej

Teraz gdy aktorka spełniła się już jako matka, a jej córki powoli dorośleją, Dorota Naruszewicz znów westchnęła do czasów aktywności zawodowej. Była odtwórczyni roli Beaty nie obawia się wyzwań i zamierza powrócić do polskiego show-biznesu, choć, jak podkreśla w rozmowie z prezenterami, realizuje plany z pewnego rodzaju spokojem i rozwagą.

O dalszych planach zawodowych Dorota Naruszewicz opowiadała, goszcząc w studiu „Dzień Dobry TVN”. Aktorka dodatkowo motywuje swą decyzję o powrocie do zawodu poprzez pasję, jaka drzemie w niej do dziś. Nic w tym dziwnego, gwiazda serialu „Klan” ukończyła przed laty nawet studia na kierunkowej Akademii Teatralnej w Warszawie.

- Wierzę w to, że jeszcze będę mogła w tym zawodzie coś ciekawego przeżyć- dzieli się Dorota Naruszewicz.

Zacznijmy od sieci

Po odejściu Doroty Naruszewicz z obsady telenoweli w rolę serialowej Beaty wcieliła się Magdalena Wójcik, która pracuje na planie „Klanu” do dziś. Na razie nic nie wskazuje na to, by powrót Doroty Naruszewicz do świata polskiego show-biznesu miał oznaczać jednocześnie kolejne roszady w ekipie aktorskiej. Obecnie powrót aktorki do świateł reflektorów skupia się przede wszystkim na działaniach w mediach społecznościowych.

Dorota Naruszewicz zajmuje się rozkręcaniem profilu na Instagramie. Dziś internetowy kącik aktorki skupia grono ponad 20 tys. obserwujących. Gwiazda współpracuje ze specjalistą z dziedziny social mediów i PR, Kamilem Moszczyńskim. W ocenie menedżera z biegiem czasu profil Doroty Naruszewicz na Instagramie ma internautom coraz więcej do zaoferowania.

- Na początku jej Instagram przypominał Instagram cioci. Teraz to się zmieniło. Niektóre posty są naprawdę przełomowe - ocenia Kamil Moszczyński.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Dzień Dobry TVN, SuperExpress

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł