Swiatgwiazd.pl
Dorota Wellman

TRICOLORS/East News

Dorota Wellman wypowiedziała się o celebrytkach: "Nie inspirują nikogo do niczego"

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Dorota Wellman otwarcie wyznała, co sądzi o przedstawicielach specyficznej grupy społecznej, jaką stanowią celebryci. W słowach prezenterki trudno doszukać się specjalnie miłych odniesień. Dziennikarka szczerze docenia natomiast osoby wiodące życie, jakie

  • Niebawem startuje nowy program z Dorotą Wellman na czele

  • Dziennikarka zaprosi do studia same inspirujące postacie

  • Do tego grona, jej zdaniem, nie zaliczają się celebryci

  • Na co dzień popularna prezenterka stroni od mediów społecznościowych

Dorota Wellman zaskarbiła sobie przychylność tysięcy telewidzów między innymi dzięki pracy ramię w ramię z Marcinem Prokopem. Telewizyjny duet dziś można zobaczyć na antenie TVN, gdzie dziennikarze prowadzą magazyn śniadaniowy „Dzień Dobry TVN”. Swego czasu prezenterka spełniała się także w roli współprowadzącej talk-show „Miasto kobiet”. Niebawem na antenie pojawi się nowy prowadzony przez nią format; Dorota Wellman zgodziła się porozmawiać o czekającym na premierę projekcie z Agencją LifeStyle.

Dorota Wellman szczerze o celebrytach

Nowy program Doroty Wellman „Inspirujące kobiety” zagości na antenie TVN Style już w poniedziałek 26 kwietnia. Na jego łamach prezenterka będzie rozmawiała z nieznanymi odbiorcom, wyjątkowymi kobietami, które podejmują inspirujące inicjatywy i stawiają na pozytywne zmiany w życiu.

Dorocie Wellman zależało, by w jej nowym programie nie gościły osoby uznawane za celebrytów. Z definicji „celebryta” to osoba rozpoznawalna z uwagi na występy publiczne (na przykład w telewizji). We wspomnianym wywiadzie dziennikarka dokładnie wyjaśniła, dlaczego podjęła taką decyzję.

Z punktu widzenia Doroty Wellman celebryci nie są osobami, które motywują innych do podejmowania ważnych życiowych przedsięwzięć. Prezenterka kojarzy ich działania raczej z zachęcaniem odbiorców do zaopatrzenia się w modne produkty kosmetyczne czy odzież. Tymczasem prowadząca „Dzień Dobry TVN” szukała niezbędnych do realizacji nowego programu kobiet inspirujących do wdrażania pozytywnych zmian.

- Celebrytki nie inspirują nikogo do niczego, chyba że do kupienia nowego kostiumu kąpielowego i nowych kosmetyków firmowanych znanym nazwiskiem. Szukaliśmy normalnych, zwykłych kobiet, ale one tak naprawdę są niezwykłe - mówi Dorota Wellman.

Dodatkowo w ocenie Doroty Wellman śledzenie celebryckich losów nieco przejadło się już telewidzom. Prezenterka woli skupić się na dobru, jakie roztaczają wokół siebie nieznane szerszemu gronu kobiece postacie. Nowy program Doroty Wellman zadebiutuje na antenie w poniedziałek 26 kwietnia o godzinie 22:25. Wszystkim zainteresowanym przypominamy, że emisja odbędzie się na kanale TVN Style.

A co ze światem social mediów?

Dorota Wellman, choć zapracowała na miano jednej z najpopularniejszych dziennikarek, stroni od udziału w branżowych imprezach, pozowania na ściankach czy aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie czy Facebooku próżno szukać oficjalnego profilu dziennikarki. Nie oznacza to jednak, że Dorota Wellman nie buszuje czasem po internetowych zakątkach innych osób.

Dziennikarka przyznaje, że ceni tych użytkowników social mediów, którzy swoimi publikacjami starają się zrobić dla innych coś dobrego. Chodzi również o dzielenie się z odbiorcami pasją. Z tego powodu Dorota Wellman wpada na profil Mariusza Szczygła - prezenterka chętnie zapoznaje się z jego książkowymi rekomendacjami.

- Jeśli zobaczą Państwo jakieś konto podpisane moim nazwiskiem, to proszę nie dać się nabrać. To jest ściema. Nie jest mi to do niczego potrzebne. (...) Prywatnym życiem nie lubię się dzielić z nikim poza najbliższymi. Nie będę opowiadać o tym, co zjadłam na śniadanie, gdzie pojadę na wakacje, z kim się spotkałam - tłumaczy dziennikarka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  • Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  • Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Onet, Słownik PWN, TVN Style, Gala

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >