Swiatgwiazd.pl
Beata Kozidrak

TRICOLORS/East News

Dziwne zachowanie Beaty Kozidrak na ściance. "Jej córce chyba wstyd za matkę"

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Beata Kozidrak to jedna z największych artystek polskiej sceny muzycznej. Po długiej, pandemicznej przerwie mogliśmy ją oglądać w weekend na Polsat SuperHit Festiwal. Jednak internauci zwrócili uwagę na jej dziwne zachowanie na ściance, nietypowe dla gwiazdy.

  • Beata Kozidrak to jedna z legendarnych wokalistek polskich

  • W miniony weekend mieliśmy okazję ją oglądać na ,,Polsat SuperHit Festiwal"

  • Fanów zaniepokoiło dziwne zachowanie gwiazdy na ściance

,,Polsat SuperHit Festiwal" to jedna z największych i najważniejszych imprez muzycznych od czasu wybuchu pandemii. W operze leśnej mieliśmy okazję oglądać między innymi legendę polskiej sceny, Beatę Kozidrak. Choć na scenie wypadła zjawiskowo, na ściance zachowywała się dość nienaturalnie. Córka wyglądała na zawstydzoną.

Występ Beaty Kozidrak

Beata Kozidrak jest jedną z najbardziej znanych polskich piosenkarek. Zarówno z zespołem Bajm, jak i samodzielnie stworzyła wiele hitów, które do dziś są bardzo popularne. Autorka ,,Białej armii" cieszy się ogromną sympatią zarówno starszego, jak i młodszego pokolenia.

Po długiej przerwie w koncertowaniu, spowodowanej pandemią, w końcu mogliśmy obejrzeć jej występ na ,,Polsat SuperHit Festiwal". W Operze Leśnej wystąpiła wraz z zespołem Bajm, z którym zainicjowali wieczór występów. W trakcie koncertu, piosenkarka zdecydowała się przekazać specjalne podziękowania dla... byłego męża.

- Zaczął już pracować przed Bajmem i chciałam mu z całego serca podziękować, mimo że już nie jesteśmy razem, za to, że dzięki niemu stałam się kobietą i artystką - zwróciła się do Andrzeja Pietrasa, zapraszając go na scenę.

Nie był to jedyny rodzinny akcent tego wieczoru - na scenie artystce towarzyszyła także córka z małżeństwa z Andrzejem Pietrasem, Katarzyna Pietras. Towarzyszyła matce jako jedna z chórzystek.

Tomasz_Lis

Tomasz Lis ma problemy ze zdrowiem. "Kilka dni temu znów źle się poczuł"

CZYTAJ DALEJ

Nietypowe zachowanie Beaty Kozidrak na ściance

Po niespełna godzinnym występie wokalistka zeszła ze sceny, rozczarowując dziennikarzy i nie udzielając żadnych wywiadów. Zamiast tego, bezpośrednio udała się na ściankę, by zapozować fotoreporterom i pochwalić się odważną kreacją.

Na oficjalnym Instagramie Polsatu możemy zobaczyć nagranie z pozowania Beaty Kozidrak na ściance. Widać tam, że zachowuje się co najmniej dziwnie, ustawia się w dziwnych pozach, cały czas dotyka swoich włosów. Stojąca obok córka widocznie jest zawstydzona, gdy matka zarzucając włosami dotknęła jej twarzy, ta zwróciła jej uwagę krótkim ,,Mamo!", jednak ta niewiele sobie z tego robiła.

Internauci zauważyli niepokojące zachowanie Kozidrak przed fotoreporterami. Choć menadżerka zwróciła uwagę, że wokalistka była po prostu podekscytowana powrotem na scenę po tak długiej przerwie. Fanom jednak jej gesty kojarzą się z czym innym.

- Ona ma niezła fazę... aż jej córce chyba wstyd za matkę 😏🤨 - zauważa internautka.

- Porażka po całości... a te miny😯😮 - dodaje inna.Źródło: Instagram

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nagrano reakcję Maneskin na występ Michała Szpaka

  • Fani są zniesmaczeni wyglądem Macieja Dowbora

  • Nie żyje aktor "M jak miłość". Zginął na skutek wypadku samochodowego

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >