Swiatgwiazd.pl
Michał Szpak

TRICOLORS/East News

Podczas występu Michała Szpaka nagrano reakcję zespołu Maneskin

28 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

W miniony weekend mieliśmy okazję oglądać występy wielu polskich artystów na ,,Polsat SuperHit Festiwal". Jednym z nich był Michał Szpak, którego występ był oceniany bardzo dobrze. Okazuje się, że został doceniony także przez gwiazdę wieczoru - włoski zespół Maneskin.

  • Michał Szpak był jednym z artystów występujących na tegorocznym ,,Polsat SuperHit Festiwal"

  • Jego występ był jednym z najciekawszych tego wieczoru

  • Do sieci trafiło nagranie reakcji międzynarodowych sław na występ Szpaka

,,Polsat SuperHit Festiwal" to jedno z największych show na polskiej scenie od czasu wybuchu pandemii. W tym roku mogliśmy oglądać na sopockiej scenie wielu legendarnych artystów polskiej muzyki, oraz tegorocznych zwycięzców Eurowizji. Okazuje się, że włoski zespół docenił występ Michała Szpaka.

Występ Michała Szpaka na ,,Polsat SuperHit Festiwal"

Ostatni rok nie był łatwy dla polskich artystów. Przez ponad rok nie mieli możliwości koncertowania, jedyną formą koncertów były nagrania na żywo w internecie. Teraz sytuacja zaczyna się zmieniać - czego dowodem jest niedawny ,,Polsat SuperHit Festiwal", na którym mogliśmy oglądać występy wielu znanych artystów.

Największą gwiazdą zespołu był włoski zespół Maneskin - tegoroczni zwycięzcy Eurowizji. Młodzi włosi wykonali zwycięski utwór oraz inne dwa przeboje, które od tygodni są na szczytach list przebojów na całym świecie. Artyści postanowili wystąpić przeciwko homofobii w Polsce i podczas wykonywania jednego z utworów wokalista pocałował gitarzystę, po czym zaapelował, by nie zabraniać ludziom kochać, ponieważ miłość nigdy nie jest zła. Ich występ wzbudził dużo emocji.

Michał Szpak nie krył sympatii do włoskich artystów. W jego czarnym, skórzanym kostiumie można się dopatrywać inspiracji Maneskin, zaś gdy spotkali się na scenie zaintonował jeden wers z ich piosenki ,,Zitti e buoni". W trakcie swojego występu wykonał swoją wersję piosenki ,,Dziwny jest ten świat" oraz najnowszy utwór, który wykonał po raz pierwszy właśnie w Sopocie.

- Zaśpiewam także swój nowy utwór pod tytułem 'Hiob'. To jest moja premiera, moje 'dziecko', które będę mógł zaprezentować sopockiej publiczności, z czego jestem ogromnie dumny - mówił podekscytowany.

Dowbor

Wygląd Macieja Dowbora nie spodobał się widzom Polsat SuperHit Festiwal

CZYTAJ DALEJ

Reakcja Maneskin na występ Michała Szpaka

Do sieci wyciekło nagranie, na którym możemy zobaczyć reakcję członków zespołu Maneskin na występ polskiego artysty. Młodzi włosi stoją na balkonie, czekając na swoją kolej na występ, rozmawiając między sobą.

Zobaczyć na nim możemy, że włoscy muzycy są wyraźnie zainteresowani występem. Gdy Szpak zaczął śpiewać, przerwali rozmowy i zaczęli uważnie się przyglądać i przysłuchiwać. Możemy zobaczyć na twarzy lidera grupy, Damiano Davida że podoba mu się występ polskiego artysty.

Michał Szpak jest tak zachwycony docenieniem przez tegorocznych zwycięzców Eurowizji, że opublikował owo nagranie, podesłane przez fana na swoim Instagramie. Bycie docenionym przez gwiazdy światowego formatu to w końcu nie lada wyróżnienie.

Maneskin

Maneskin

Źródło: Instagram / Michał Szpak

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Maryla Rodowicz czeka na rozprawę. "Mam nadzieję, że oszczędzimy sobie więcej niepotrzebnych stresów"

  • Słowa Jacka Kurskiego po koncercie TVP nie spodobały się internautom

  • Tatiana Okupnik pokazała, jak podczas choroby zmieniło się jej ciało

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Zenek Martyniuk małżeństwo

Plotki

Fani drżą o małżeństwo Zenka Martyniuka. Wszystko przez zaskakujące nagranie

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >