Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Edward Miszczak o zwolnieniu Antka Królikowskiego z serialu "Bracia". "Trzeba uwzględnić wszystko"
Natalia Cieślak
Natalia Cieślak 08.03.2023 11:15

Edward Miszczak o zwolnieniu Antka Królikowskiego z serialu "Bracia". "Trzeba uwzględnić wszystko"

Antek Królikowski
fot. KAPiF

7 marca odbyła się premiera serialu "Bracia", początkowo jedną z ról w produkcji miał zagrać Antek Królikowski, ale został zastąpiony przez Damiana Kreta. Edward Miszczak odniósł się do decyzji swojej poprzedniczki. 

Dyrektor Polsatu zdradził nam, co sądzi o produkcji i o aferze z nią związaną: "Trzeba uwzględnić wszystko, co dzieje się na rynku".

Edward Miszczak o serialu "Bracia"

Wczoraj odbyła się premiera serialu "Bracia" w Multikinie w Złotych Tarasach. Nie zabrakło na niej Edwarda Miszczaka, który jest wielkim fanem produkcji, oglądał ją nawet aż do 2 w nocy. W rozmowie ze Światem Gwiazd zdradził, co go w niej urzekło. 

– On jest taką próbą odpowiedzi na najważniejsze pytania, które dotyczą każdego człowieka. Lubimy różne dyscypliny, dziedziny, kategorie, ale musimy też bardzo na poważnie myśleć o własnych korzeniach, o własnych relacjach. Nie zawsze kochamy rodziców tak samo, rodzice też nie zawsze kochają nas tak samo, więc to jest taka pozorna fotografia fajnej rodziny. Dopiero jak dochodzi do wystrzału, to wtedy nam się wszystko zmienia – powiedział Miszczak. 

Bartłomiej Frykowski zginął od noża w willi Karoliny Wajdy. "Historia jest przedziwna"

Edward Miszczak o odsunięciu Antka Królikowskiego z serialu "Bracia"

Na ściance pojawiło się wiele znanych osób m.in. Jan Frycz, Piotr Stramowski, Nikodem Rozbicki czy Mateusz Kościukiewicz. Przypominamy, że rolę Wojtka w produkcji miał zagrać Antek Królikowski. Po aferach z jego udziałem Nina Terentiew stwierdziła jednak, że zastąpi go Damian Kret. Obecny dyrektor programowy Polsatu w rozmowie z reporterką ze Świata Gwiazd Moniką Maszkiewicz zdradził, co sądzi o tej decyzji. 

– Stacja podjęła taką decyzję, pani dyrektor bardzo lubiła aktora, o którym mówimy, ale podjęła decyzję, że może inny będzie lepiej do tej roli pasował. Na tym polegają też castingi, na tym polegają zdjęcia próbne, trzeba uwzględnić wszystko, co dzieje się na rynku – powiedział Edward Miszczak.

"Bracia": fabuła i obsada

Serial jest o braciach i o dokonywanych przez nich wyborach, nie zabraknie w nim miłości i namiętności. Mężczyźni będą poszukiwać własnej drogi do zdobycia kobiety, wielki wpływ na ich życie będzie miał ojciec Jerzy. 

W serialu zagrali: Piotr Stramowski, Nikodem Rozbicki, Jan Frycz, Mateusz Kościukiewicz, Damian Kret, Piotr Grabowski, Katarzyna Gniewkowska, Dorota Landowska, Dominika Kachlik, Natalia Rybicka, Anna Smołowik, Aleksandra Grabowska, Agnieszka Sienkiewicz, Justyna Litwic, Cezary Łukaszewicz i Aleksander Trąbczyński. 

Zobacz całą rozmowę:

Antek Królikowski (2).jpg
fot. KAPiF
Damian Kret.jpg
fot. KAPiF
Film Bracia.jpg
fot. KAPiF