Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

TRICOLORS/East News

Edyta Górniak opowiedziała o swoich problemach ze zdrowiem. Pandemia pozwoliła jej zwolnić

27 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Edyta Górniak otwiera się w kwestii zdrowia. Gwiazda wyznała, że jeszcze niedawno jej stan pozostawiał wiele do życzenia. Powrót do sił umożliwiła piosenkarce dopiero przerwa wymuszona wybuchem pandemii COVID-19. Gdyby nie to, twierdzi wokal

  • Edyta Górniak wspomina intensywny czas sprzed pandemii COVID-19

  • Piosenkarka doświadczała problemów natury zdrotownej

  • Po odzyskaniu sił wystartowała z nowym internetowym projektem

Z użyciem swego głosu Edyta Górniak podbija ludzkie serca od lat 90. ubiegłego wieku. Dla wielu fanów osoba piosenkarki budzi słuszne skojarzenia ze sceną Eurowizji, wokalistka reprezentowała Polskę w 39. odsłonie telewizyjnego konkursu. Nic dziwnego, że przed zbliżającym się debiutem w Konkursie Piosenki Eurowizji Rafał Brzozowski to właśnie z Edytą Górniak zapragnął się skontaktować.

Edyta Górniak o zdrowiu. Swego czasu nie było z nią najlepiej

W poniedziałek 26 kwietnia Edyta Górniak gościła na instagramowym profilu Rafała Brzozowskiego. Tych dwoje miało o czym pogawędzić - podczas gdy Edyta Górniak reprezentowała Polskę na 39. Konkursie Piosenki Eurowizji z utworem muzycznym „To nie ja byłam Ewą”, były prowadzący programu „Jaka to melodia?” zadebiutuje w roli reprezentanta już w maju 2020 roku podczas 65. odsłony Eurowizji.

Nic dziwnego, że głównym tematem wirtualnego spotkania był zbliżający się konkurs. Wśród omawianych kwestii takich jak negatywne opinie o piosence „The Ride”, z jaką Rafał Brzozowski zamierza podbić serca Europejczyków, czy same przygotowania do show nie zabrakło również prywatnych, nieznanych dotąd faktów z życia Edyty Górniak. Wokalistka wyznała, że przez ostatnie dwa lata jej życie było wyjątkowo intensywne.

Natłok pracy odbił się na zdrowiu Edyty Górniak negatywnie. Jak przekonuje piosenkarka, jej organizm był wówczas ogromnie obciążony; brakowało mu podstawowego, właściwego odpoczynku. Swego rodzaju ratunkiem w tym przypadku okazał się czas lockdownu, gdy była reprezentantka Polski na Eurowizji mogła nieco zwolnić.

By zobrazować skalę problemu, Edyta Górniak przywołała w pamięci wydarzenie z 2019 roku. Wokalistka miała pojawić się wówczas na Festiwalu Piosenki w Opolu. Podczas jednej z prób nagle zasłabła, trafiając do szpitala z podejrzeniem zawału serca.

- Pracowałam bardzo dużo i gdyby nie ten rok ten 2020, to przyrzekam z ręką na sercu, że nie wiem, czy bym przeżyła. Byłam tak wyczerpana pracą, niespaniem, nie żyłam higieniczne, ten stan przedzawałowy, który miałam w Opolu, mówię to po raz pierwszy, ten rok 2020 dla mnie był zbawienny, bo ocalił mi prawdopodobnie życie, dzięki temu mogłam zwolnić - relacjonuje Edyta Górniak.

Co prawda piosenkarka wróciła do pracy zawodowej (w ograniczonym pandemią koronawirusa zakresie), lecz, jak sama przyznaje, zdążyła już wygospodarować nieco czasu tylko dla siebie. Natchniona nowymi siłami zaproponowała Rafałowi Brzozowskiemu udział w warsztatach wokalno-choreograficznych, z których piosenkarz prawdopodobnie zamierza skorzystać, o czym świadczyły słowa pożegnania skierowane do Edyty Górniak.

Piosenkarka wystartowała z nowym projektem

Teraz gdy sytuacja zdrowotna Edyty Górniak się ustabilizowała, wokalistka wzięła się za podbijanie kolejnego zakątka Internetu. Gwiazda założyła kanał w serwisie YouTube, gdzie zamierza dzielić się z internautami swym własnym sposobem na odnalezienie drogi do szczęścia.

- Chcę podzielić się tym, co pomogło mi przetrwać traumatyczne doświadczenia, podnieść się z nich, przyjąć naukę, oczyścić i wznieść - ogłasza w powitalnym materiale „Akademii Oczyszczenia” wokalistka.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Sara Egwu-James poinformowała o śmierci bliskiej osoby. Wpis gwiazdy poruszył fanów

  • Artur Orzech będzie prowadził kanał na YouTube: "Wyprzedź prezesa"

  • Grzegorz Hyży zareagował na oskarżenia byłej żony. Kobieta zdecydowanie odpowiadaundefined

    Źródło: Pudelek, Instagram, Fakt, YouTube

    Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia NiewczasAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Matthew Strachan

Życie gwiazd

Matthew Strachan nie żyje

Czytaj więcej >
Figura

Życie gwiazd

Katarzyna Figura dostała rozwód. Ma za sobą 9 lat sądowej batalii

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje Roger Michell. Był reżyserem filmu "Notting Hill"

Czytaj więcej >
Gessler

Życie gwiazd

Nieoczekiwany finał "Kuchennych rewolucji". Magda Gessler musiała zakończyć współpracę z restauracją

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Ela Romanowska o hejcie. Wielokrotnie była obrażana w sieci

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Artur Barciś przeprosił Iwonę Pavlović. Napisał oświadczenie na Facebooku

Czytaj więcej >