Edyta Górniak Żródło: instagram.com/edytagorniak

Edyta Górniak snuje kolejne teorie na temat epidemii

17 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Edyta Górniak jest jedną z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Od lat przyciąga uwagę swoich fanów i nie traci popularności. Wokalistka chętnie dzieli się na swoim Instagramie przemyśleniami na różne tematy, nie tylko te związane z show-biznesem. Ostatnio opowiedziała swoim obserwatorom, co sądzi na temat pandemii.

  • Edyta Górniak chętnie dzieli się ze swoimi fanami różnymi przemyśleniami
  • Ostatnio opowiedziała o własnych wnioskach na temat pandemii
  • Czy Edyta Górniak wysnuła teorię spiskową?

Edyta Górniak w wielu wywiadach podkreślała, jak ważna jest dla niej relacja z synem. Kiedy za pośrednictwem mediów społecznościowych składała mu życzenia urodzinowe, podkreślała, jak bardzo życzy mu, by przede wszystkim żył świadomie. Między innymi właśnie o świadomości, zwłaszcza w czasie pandemii, chciała opowiedzieć także swoim fanom.

Edyta Górniak snuje teorie na temat pandemii

Edyta ma prawie 500 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Gwiazda wyraźnie zabiega o uwagę swoich fanów i bardzo lubi pozostawać z nimi w ciągłym kontakcie.

Ostatnio wokalistka najwidoczniej bliżej przyjrzała się okolicznościom, jakie towarzyszą pandemii. Wysnuła własne wnioski, którymi podzieliła się z internautami.

Górniak odniosła się przede wszystkim do noszenia maseczek. Poddała w wątpliwość ich skuteczność i sens. Dodała, że podobnie, jak ona myśli wielu specjalistów.

Piotr Gąsowski obchodzi dziś 57. urodziny. Podzielił się zdjęciami z dzieciństwaPiotr Gąsowski obchodzi dziś 57. urodziny. Podzielił się zdjęciami z dzieciństwaCzytaj dalej

Zasugerowała, że w dzisiejszych czasach maseczki mogą coś symbolizować. Co takiego miała na myśli?

Górniak o maseczkach i hipnozie

- Dzisiaj wszyscy głośno przyznają, że maski są wyłącznie symboliczne. Jaki to symbol, nie będę tutaj mówić, bo nie chcę wprowadzać negatywnej aury. Dla tych, którzy są świadomi, wiecie, co oznacza zakrycie czyichś ust- podsumowała gwiazda.

Najwyraźniej wokalistka widzi w maseczkach ukryty przekaz. Być może według niej maseczki sugerują, że nastały czasy, w których nie mamy już nic do powiedzenia, a wszystko pozostało w rękach polityków? Tego niestety nie możemy być pewni.

Na koniec Edyta dodała także, że jej zdaniem to, co aktualnie dzieje się na świecie jest wynikiem hipnozy, która miała za zadanie uśpić naszą czujność i sprawić, że stracimy nad wszystkim kontrolę. Dzięki temu udało się odwrócić naszą uwagę od spraw ważniejszych, które teraz zeszły na dalszy plan.

Co sądzicie o teorii Edyty? Czy rzeczywiście w maseczkach można doszukiwać się ukrytej treści? Jak napisała w jednym z postów, nic nie wygra z sercem, nasz potencjał ukryty jest w sercu. Czy teorie wokalistki są właśnie tym podyktowane?

Zobacz zdjęcie:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Pomponik.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł