Swiatgwiazd.pl
Nasz nowy dom

TRICOLORS/East News

Ekipa "Nasz nowy dom" zamarła na widok warunków, w jakich żyła rodzina. "To chyba najtrudniejszy projekt, jaki do tej pory robiłem"

22 Maja 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Ekipa programu „Nasz nowy dom” wprost nie mogła uwierzyć, w jakich warunkach przyszło żyć bohaterom nowego odcinka. W Żarnowcu zastali miejsce, które trudno nazwać prawdziwym domem. Producenci nie mogli podjąć innej decyzji - postanowili odmienić losy rodziny doświadczonej wyjątkowo trudnymi przeżyciami i wyremontować budynek.

  • W jednym z najnowszych odcinków programu „Nasz nowy dom” telewidzowie poznali panią Barbarę i jej dzieci

  • Odpowiednie przeprojektowanie należącego do rodziny domu było dużym wyzwaniem

  • Metamorfoza ostatecznie się jednak udała

Program „Nasz nowy dom” pojawia się na antenie telewizji Polsat od 2013 roku. Ekipa remontowa z Katarzyną Dowbor na czele odmienia ludzkie losy, oferując kolejnym rodzinom bezpieczne miejsce do życia. Właśnie takiego przytulnego kąta ogromnie potrzebowali pani Barbara i jej pociechy.

Ekipa programu „Nasz nowy dom” stanęła przed nie lada wywaniem

W jednym z najnowszych odcinków show „Nasz nowy dom” telewidzowie mogli zapoznać się z historią pani Barbary i jej pociech: synem Michałem oraz córkami Katarzyną i Gabrielą. W ich rodzinie z pewnością nie brakowało trudnych chwil - nie bez znaczenia jest w tym przypadku choroba, z jaką mierzy się dorosła pociecha pani Barbary.

Gabriela cierpi na schizofrenię, zaburzenie natury psychicznej. Z uwagi na stan zdrowia dorosłej pociechy pani Barbara nie może podjąć pracy zawodowej - na co dzień opiekuje się bowiem córką. Tym samym jedynym źródłem jej dochodów są przyznane po rozwodzie alimenty oraz zasiłek.

Małżonek pani Barbary nadużywał alkoholu; zachowywał się agresywnie w stosunku do członków rodziny. Ostatecznie pani Barbarze udało się zakończyć toksyczną relację i rozpocząć w życiu nowy rozdział. Warunki, w jakich przyszło żyć rodzinie, którą telewidzowie poznali w nowym odcinku programu „Nasz nowy dom”, pozostawiały jednak wiele do życzenia.

Magda Femme

Magda Femme kończy 50 lat. Czym dziś zajmuje się była gwiazda „Ich Troje”?

CZYTAJ DALEJ

Cała rodzina mieszkała w jednym pomieszczeniu, pełniącym jednocześnie funkcję sypialni, kuchni oraz salonu. Zamiast z prawdziwej łazienki bohaterowie programu „Nasz nowy dom” korzystali z wydzielonej za zasłoną przestrzeni. Brakowało w niej jednak nawet podstawowego wyposażenia.

Ekipa programu „Nasz nowy dom” nie mogla przejść wobec potrzeb tej rodziny obojętnie. Choć wyremontowanie nieruchomości było naprawdę wymagającym celem, członkowie ekipy budowlanej postanowili podjąć się tego trudnego przedsięwzięcia.

- To chyba najtrudniejszy projekt, jaki do tej pory robiłem - mówił w programie architekt Maciej Pertkiewicz.

Spektakularna metamorfoza domu pani Barbary

O czym mogli przekonać się telewidzowie Polsatu, ekipa programu „Nasz nowy dom” stanęła na wysokości zadania i z sukcesem odmieniła dom rodzinny pani Barbary i jej pociech. Dzięki temu każdy członek rodziny zyskał własną przestrzeń; bohaterowie programu „Nasz nowy dom” mogli zapomnieć o dawnym ścisku.

O tym, jak wygląda obecnie dom pani Barbary, mogą przekonać się między innymi użytkownicy Instagrama. To właśnie tam produkcja show zamieściła zdjęcia nieruchomości, życząc rodzinie szczęścia i wielu radosnych chwil w zaciszu odmienionych czterech kątów.

- Pani Barbaro, Michale, Gabrielo i Kasiu! Mamy nadzieję, że będzie Wam się tu mieszkało spokojnie i radośnie a wszystko, co złe odejdzie w zapomnienie. Szczęścia! Zdrowia! Radości! - czytamy w social mediach.
Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Jarosław Kaczyński podrywał starszą kobietę? Niebywałe doniesienia

  • Piotr Cyrwus ma nowe zajęcie, zarobi krocie

  • Jacek Kurski skomentował występ Rafała Brzozowskiego na Eurowizji

Źródło: Instagram, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >