Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Emocjonalny wpis Bartka Jędrzejaka. Stanął po stronie Doroty Gardias
Michał Fitz
Michał Fitz 10.10.2021 02:00

Emocjonalny wpis Bartka Jędrzejaka. Stanął po stronie Doroty Gardias

Jędrzejak
Pawel Wodzynski/East News

Ostatnimi czasy głośno jest o aferach związanych z gwiazdami, które rzekomo miały wyłudzać VAT. Jedną z zamieszanych w całą sprawę osób jest Dorota Gardias, która już wydała specjalne oświadczenie.

Pogodynka wyznała w nim, że czuje się oszukana i podejmie się współpracy z prokuraturą, by sprawę wyjaśnić. Broni jej także kolega po fachu, Bartek Jędrzejak.

Bartek Jędrzejak broni Doroty Gardias

Choć sam prezenter nie jest w całą sprawę zamieszany, wyraźnie go ona poruszyła. Zaatakowano bowiem jego dobrą koleżankę z pracy. Nie zamierzał więc milczeć i także zabrał głos.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Na Instagrama wrzucił post, w którym znajduje się zrzut ekranu z jednego z portali. Widnieje na nim Gardias z zasłoniętą twarzą i zatajonym nazwiskiem. Jędrzejaka oburzył fakt, że o jej koleżance informuje się jak o przestępczyni.

Bartek Jędrzejak i jego zdanie na temat afery

W swoim poście Jędrzejak pisze o tym, że Gardias nie mogłaby brać świadomego udziału w takich przestępstwach, bo jest na to za dobrym człowiekiem. Na tym jednak prezenter nie poprzestał.

Zaznaczył, że w naszym kraju dużo większe przekręty uchodzą wielu osobom na sucho i tych winnych nie traktuje się jak przestępców. Wymienił przy tym afery związane głównie z obecną partią rządzącą.

Mało tego, Jędrzejak poszedł o krok dalej i zasugerował, że za całym tym zamieszaniem stoi właśnie wspomniana partia, która w ten sposób chce zniszczyć TVN. Wspomniał, że skoro nie udało jej się to przy pomocy ustawy, to próbuje innych metod.

Zwrócił przy tym uwagę na fakt, jaki serwis rozpowszechniał informację o rzekomych defraudacjach Gardias. Było to TVP.info. Nie ma wątpliwości, że wnioski wysnuwane przez Jędrzejaka są bardzo daleko idące. Czy mają coś wspólnego z prawdą?

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ewa Krawczyk przeszła samą siebie, Krzysztof Junior nigdy jej tego nie zapomni 2. Monika Richardson nagle przekazała smutne informacje o swoim synu. Niestety, nie udało się 3. Ujawniono latami skrywaną przez Agatę Dudę tajemnicę. Wolałaby o tym zapomnieć

Źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].