Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak

Bartek Jędrzejak, Agustin Egurrola
29.03.2023 15:57 Agustin Egurrola wspomina pracę w TVN. Bartek Jędrzejak nie wytrzymał. "Wstyd"

Bartek Jędrzejak w gorzkich słowach skomentował jeden z wpisów w mediach społecznościowych dotyczący Agustina Egurroli. Widać wyraźnie, że prezenter wciąż nie wybaczył mu rezygnacji ze współpracy z TVN-em na rzecz TVP. Transfer Agustina Egurroli do państwowej telewizji wzbudził istne trzęsienie ziemi w polskich mediach. Choć do dziś emocje zdążyły opaść, niektórym wciąż udziela się atmosfera, która panowała, gdy ogłaszano decyzję choreografa. 

Bartek Jędrzejak
23.03.2022 01:00 Bartek Jędrzejak skomentował zachowanie Dominika z "Warsaw Shore". Mocne słowa

Bartek Jędrzejak skomentował zachowanie jednego z uczestników "Warsaw Shore", który sfingował własną śmierć. Prezenter apeluje do zdegradowania mężczyzny na dno show-biznesu.Uczestnik programu rozrywkowego przeprowadził ostatnio "eksperyment społeczny", który w okrutny sposób zadrwił z jego obserwatorów. Chłopak sfingował własną śmierć, udostępniając w mediach społecznościowych informacje o poważnym wypadku oraz nieudanej operacji.Żart celebryty nie spodobał się prezenterowi TVN, Bartkowi Jędrzejakowi, który niedawno pożegnał w wypadku komunikacyjnym przyjaciela. W relacji na Instagramie ostro skrytykował zachowanie uczestnika programu rozrywkowego.

Bartek Jędrzejak
15.03.2022 01:00 Przyjaciel Bartka Jędrzejaka zginął w wypadku. "Nawet nie ma siły płakać"

Bartek Jędrzejak pożegnał w mediach społecznościowych przyjaciela wzruszającym wpisem. Mężczyzna zginął w wypadku na terenie Hiszpanii. Prezenter pogody od 2006 roku współpracuje ze stacją telewizyjną TVN. Wielokrotnie w programie "Dzień dobry TVN" przekazywał widzom prognozę na najbliższe dni. I, choć prywatnie jedna z gospodyń śniadaniówki, Dorota Wellman, określiła go mianem "słonecznego człowieka", nad głową Bartka Jędrzejaka zebrały się przygnębiające chmury.Dziennikarz w mediach społecznościowych poinformował o śmierci bliskiego przyjaciela, Jarosława Skiby. Trener personalny zginął podczas wycieczki rowerowej, w której został potrącony przez samochód.

Jędrzejak
10.10.2021 02:00 Emocjonalny wpis Bartka Jędrzejaka. Stanął po stronie Doroty Gardias

Ostatnimi czasy głośno jest o aferach związanych z gwiazdami, które rzekomo miały wyłudzać VAT. Jedną z zamieszanych w całą sprawę osób jest Dorota Gardias, która już wydała specjalne oświadczenie.Pogodynka wyznała w nim, że czuje się oszukana i podejmie się współpracy z prokuraturą, by sprawę wyjaśnić. Broni jej także kolega po fachu, Bartek Jędrzejak.