Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Eurowizja 2024. Burza po przegranej Luny w półfinale
Kamila  Szamik
Kamila Szamik 08.05.2024 09:46

Eurowizja 2024. Burza po przegranej Luny w półfinale

 Burza po przegranej Luny w półfinale
fot. YouTube

Luna ma już za sobą występ w pierwszym półfinale Eurowizji. Niestety nie udało jej się awansować do finału. Teraz w sieci trwa burza po jej występie. 

Luna w półfinale Eurowizji

Luna pojawiła się jako szósta uczestniczka w pierwszym półfinale. Polacy w napięciu oczekiwali przed ekranami telewizorów na występ naszej reprezentantki. Na scenie nie brakowało interesującej scenografii, tańca, kolorów polskiej flagi oraz doskonale wystylizowanych tancerzy, którzy stworzyli fantastyczne tło. Jordan, Agnus i Julia mieli zakryte twarze, a głowie korony. 

Wokalistka sama również zadbała o swoją wyjątkową stylizację w barwach narodowych. Pokazała swoje zgrabne nogi i odsłoniła brzuch, kiedy tancerze zerwali z niej ubranie. Miała na sobie lateksowy zestaw składający się z krótkiego topu i szortów, które zestawiła z długimi czerwonymi kozakami na obcasie. 

Całość prezentowała się imponująco, zwłaszcza ogromny księżyc i gigantyczny koń w tle, który sprawiał wrażenie, jakby Luna na nim siedziała. Na scenie pojawił się motyw szachownicy, znany z teledysku "The Tower", oraz dwie wieże — czarna i biała — odnoszące się do tytułu utworu. Podczas finału występu zastosowano efekty pirotechniczne.

Niestety nie udało jej się zakwalifikować dalej. W internecie trwają dyskusje nad tym, czy Luna powinna awansować dalej. 

Druga próba Luny. Ujęcie z koniem w centrum komentarzy Takie wykształcenie ma Luna. Rodzice milionerzy nie żałowali na jej edukację

Eurowizja 2024: burza po przegranej Luny

Nie minęło wiele czasu, zanim w internecie zaczęły pojawiać się opinie na temat rezultatów pierwszego półfinału Eurowizji 2024. Zarówno miłośnicy konkursu, jak i znane osobistości, które wspierały Lunę, wyrazili swoje zdanie.

Bo obejrzeniu wszystkich dzisiejszych występów uważam, że Luna zasługiwała na finał – napisał Ralph Kamiński na platformie “X”.

Dziennikarka muzyczna Anna Gacek wyraziła swoją opinię na Instagramie, która nie była przychylna Lunie.

Pytacie, co myślę o występie Luny. Był kompletnie żadem, co na imprezę taką jak Eurowizja jest najgorszą z opcji. Trzeba zrobić albo show, albo żenadę, albo mieć świetny numer, albo wielki talent. I jeszcze trochę szczęścia, którego artystom z Polski w tym konkursie historycznie brakuje (oczywiście, że Edyta Górniak powinna była wygrać). Nie było wstydu, nie było szału. Już nawet nie pamiętam, co właściwie było — stwierdziła.

Eurowizja 2024: Internauci bronią Luny

Internauci sugerują, że nie podzielają opinii wyrażonej przez widownię europejską.

  • Szkoda, bo naprawdę dała radę... W porównaniu do zeszłorocznej "bejby" tym razem naprawdę trzymało to całkiem fajny poziom.
  • Luna świetnie zaprezentowała Polskę, przykro, że nie zaliczyła się do finału. Gratulacje, Luna, za piękny występ. 
  • Wiedziałam, że Finlandia z pośladkami będzie w finale... Przykre, że zamiast śpiewać z przekazem, to robią wiele hałasu i tylko show się liczy – pisali. 

To właśnie Finlandia jest często wskazywana jako kraj, który niezasłużenie awansował do finału, co spowodowało, że Polska nie dostała się dalej. Artyści z Finlandii wywołali spore poruszenie na scenie, a jeden z nich chodził po niej bez spodni.

  • Po pierwsze za mocna konkurencja, mimo że dała radę. Po drugie – serio przeszły Finlandia, Serbia i Słowenia? Masakra. Eurowizja co roku coraz gorsza.
  • Niech ktoś wyrzuci Finlandię i wsadzi na jej miejsce Polskę - czytamy w sieci.

Głos po półfinale Eurowizji zabrał także Filip Chajzer. Prezenter wyznał, że jest pod wrażeniem tego, co Luna pokazała na eurowizyjnej scenie.

Szczerze? Jestem zachwycony. Obok Edyty Górniak i Michała Wiśniewskiego dla mnie nasz Eurowizyjny TOP3. LUNA, jesteś z******a – napisał.

 Burza po przegranej Luny w półfinale, fot. Instagram
 Burza po przegranej Luny w półfinale, fot. Instagram
 Burza po przegranej Luny w półfinale, fot. Instagram
 Burza po przegranej Luny w półfinale, fot. Instagram