Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Foto > Tworzyli piękne związki, nagle rozstali się z hukiem. Oto polskie pary, którym się nie udało
14.02.2023 09:05

Tworzyli piękne związki, nagle rozstali się z hukiem. Oto polskie pary, którym się nie udało

Bacznie przyglądamy się relacjom polskich gwiazd show-biznesu. Niektóre związki wręcz kwitną na naszych oczach, a inne nieoczekiwanie się kończą. Oto lista par, które się rozstały, choć nic nie wskazywało na kryzys w ich związku. Nie wszystkie historie zakończyły się happy endem.

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel, Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski, Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński
fot. KAPiF

Slajd 1 z 8

Patrycja Markowska, Jacek Kopczyński

Para była zdecydowanym faworytem wśród gwiazd show-biznesu. Łączyło ich wspólne 15 lat, a także doczekali się syna. Niestety pod koniec 2022 roku coraz częściej pojawiały się domysły, że ich relacja może przechodzić poważny kryzys.

Ostatecznie duet podjął decyzję o rozstaniu, a Jacek Kopczyński zaczął już budowanie związku z nową partnerką. Patrycja Markowska postanowiła poświęcić wiele czasu na odnalezieniu się w sytuacji.

Ja przeżywam długo pewne rzeczy i pewnie sporo czasu minie, zanim te skrzydła odrosną — wyznała w jednej z rozmów.

Slajd 2 z 8

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras

Para przez długi czas była jednym ze zgodniejszych małżeństw show-biznesu. Dogadywali się prywatnie oraz zawodowo. Ona koncertowała po całym kraju jako wokalistka zespołu Bajm, a on był menadżerem grupy. Niestety po prawie 40 latach małżeństwa podjęto decyzję o rozstaniu.

Choć dla mediów i fanów był to ogromny szok, Beata Kozidrak długo milczała na temat powodów takiej decyzji. Duet przeszedł przez jedną rozprawę sądową, by zakończyć relację w 2016 roku. Po latach piosenkarka przyznała, że ostatnie lata małżeństwa były bolesnymi wspomnieniami.

To były dramatyczne chwile. Trudno do nich wracać, lecz jedno na pewno chcę zapamiętać: pełnoletnia córka stała się w tym czasie moją przyjaciółką i wielkim wsparciem — zdradziła w autobiografii "Beata. Gorąca krew".

Slajd 3 z 8

Violetta Arlak, Bartosz Żukowski

Poznali się dzięki aktorskim zainteresowaniom i długo tworzyli zgodny związek. Z biegiem czasu okazało się jednak, że relacja nie będzie miała szczęśliwego zakończenia, choć na to się zapowiadało.

Para planowała ślub, a nawet była już po zaręczynach. Ostatecznie doszło jednak do rozstania, choć po obecnie nadal nie wiadomo co było jego przyczyną.

Media informowały jednak o przyjacielskim zakończeniu związku i braku wyrzutów z którejś ze stron. Para nawet miała okazje współpracować na planie jednego z projektów. Miłosna relacja nie powróciła jednak po latach.

Slajd 4 z 8

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Tej historii miłosnej od samego początku przyglądały się tysiące telewidzów. Uczucie narodziło się na parkiecie programu "Taniec z gwiazdami". Duet opuścił konkurs nie tylko jako zwycięzcy, ale również i para. Doczekali się dwójki dzieci.

W mediach społecznościowych nie kryli kulis prywatnego życia. Jeszcze większe było zdziwienie internautów, gdy właśnie tam powiadomili o zakończeniu wieloletniego małżeństwa.

Obecnie Katarzyna Cichopek planuje ślub ze swoim programowym kolegą, Maciejem Kurzajewskim. Marcin Hakiel o wiele skryciej podchodzi o kwestii życia prywatnego oraz miłosnych perypetii. Oboje naprzemiennie zajmują się nastoletnimi Heleną oraz Adamem.

Slajd 5 z 8

Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke

Para poznała się w 2013 roku na planie produkcji "W spirali", która połączyła ich na wiele lat. Nieco później doszło do ślubu i powiększenia rodziny o córeczkę, Helenkę. Show-biznes upodobał sobie tę parę, szczegółowo śledząc rozwój relacji.

Niestety coraz częściej dochodziły słuchy o kolejnych kryzysach, a ostatecznie małżeństwo samo powiadomiło o rozstaniu przy pomocy mediów społecznościowych. Piotr Stramowski rozpoczął już nowy związek, a partnerkę pokazał podczas premiery filmu "Pokusa". Zdradził również, jakie relacje łączą go z byłą żoną.

Rozpad rodziny jest czymś traumatycznym i jest to proces, który po prostu trzeba przejść. W życiu tego nie chciałem i nie zakładałem, ale to się wydarzyło. Plusem jest to, że mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. [...] I naprawdę nasze rozstanie jest obopólną decyzją — wyjaśnił.

Slajd 6 z 8

Piotr Cugowski

Piotr Cugowski wraz z żoną po 14 latach relacji postanowił zakończyć związek. Choć informacja była szokująca, jeszcze większe zaskoczenie pojawiło się, gdy muzyk w programie śniadaniowym TVP zdradził, że ma już nową narzeczoną.

Okazuje się, że partnerka jest z zupełnie innego świata niż juror muzycznego show. Podczas rozmowy zdradził, czym zajmuje się ukochana.

Karolina jest zawodowo kompletnie z innej strony. Ja się zajmuję rozrywką, także jestem "lekarzem dusz", a ona jest lekarzem ciała, bo jest bardzo wykwalifikowanym lekarzem internistą i nefrologiem — przyznał.

Slajd 7 z 8

Sonia Bohosiewicz

Para tworzyła zgodne małżeństwo przez 14 lat, jednak i w tym przypadku nie zakończyło się happy endem. Doczekali się dwójki synów: Teodora oraz Leonarda, a w czerwcu 2022 roku zakończyli związek.

Sonia Bohosiewicz pozostaje w stałym kontakcie z internautami i to podczas rozmowy z nimi zdradziła szczegóły rozwodu. Dla mediów rozpad zgodnego duetu był prawdziwym szokiem. Okazuje się, że za kulisami aktorka radziła sobie na różne sposoby, by przetrwać trudny czas.

A kto powiedział, że się udało? Było różnie. Medytacja, ruch, przyjaźnie, morsy. Łapałam się czego bądź. Ale już kurz opadł. Pamiętajcie, jutro też będzie dzień — wyznała.

Slajd 8 z 8

Julia Wieniawa, Nikodem Rozbicki

Młodzi aktorzy chętnie pokazywali wspólne życie w mediach społecznościowych i szybko stali się ulubieńcami internautów. Niestety miłosna relacja nie przetrwała próby czasu. Informacją o rozstaniu podzielili się z obserwatorami.

— Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź. Pozdro z Londynu! — pisała Julia Wieniawa pod wspólnym zdjęciem.

Para rozstała się w przyjacielskich relacjach i sporadycznie pojawia się na wspólnych zdjęciach. Wygląda na to, że o wiele łatwiej tworzyć im związek bez romantycznych uczuć.

Tagi: