Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Wiemy, gdzie i kiedy odbędzie się ślub Cichopek i Kurzajewskiego. Tylko u nas komentarz Pauliny Smaszcz

9 Lutego 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego odbędzie się szybciej, niż mogłoby się wydawać. Jak udało nam się dowiedzieć do ceremonii pozostało tylko kilka miesięcy. Para wybrała urocze miejsce.

Choć długo debatowano nad tym, czy gwiazdorska para podejmie kolejny krok w relacji, na jaw wychodzą radosne wieści. Ślub prezenterów "Pytania na śniadanie" obędzie się już tego lata, w sierpniu.

Ślub Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego — szczegóły

W dniu urodzin aktorki "M jak miłość" para postanowiła przekazać wieści o swoim związku. Dla mediów było to ogromne zaskoczenie, ponieważ duet przez lata wspólnie pracował na planie śniadaniówki TVP.

Ujawnienie związku przyspieszyło kolejne etapy ich relacji. Mówiono już o pierścionku zaręczynowym, wspólnej przeprowadzce, a nawet o ślubie. Teraz przekazujemy szczegóły dotyczące wyjątkowej uroczystości, jako pierwsi dowiedzieliśmy się, że para stanie na ślubnym kobiercu w sierpniu tego roku.

Ślub odbędzie się w sierpniu 2023 roku, w Grecji, na wyspie Leros — przekazał nam informator z telewizji.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od dawna nie ukrywają swoich uczuć, a teraz okazuje się, że małżeństwem zostaną już pod koniec tegorocznego lata. Wspólnie zwiedzili niejeden zakątek świata, a greckie rejony to doskonały kierunek na odpoczynek, a także radosne świętowanie.

To właśnie podczas jednej z zagranicznych wycieczek doszło do romantycznych zaręczyn. Jak dowiedział się Świat Gwiazd, aktorka powiedziała "tak" partnerowi podczas wspólnego odpoczynku w Jordanii. Dla duetu miejsce ma wyjątkową historię, ponieważ to w Ziemi Świętej potwierdzili swój związek przed światem. Pierścionek ma ciemny kamień i łudząco przypomina ten, który otrzymała... synowa Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego od ich syna.

Co ciekawe Paulina Smaszcz upodobała sobie ten sam rejon w czasie swoich wakacyjnych podróży. W mediach społecznościowych wiele razy publikowała zdjęcia z malowniczych plaż wyspy Leros. Z pewnością duet TVP również będzie mógł cieszyć się podobnym widokiem.

Paulina Smaszcz reaguje na informacje o ślubie byłego męża

Udało nam się skontaktować z samą Pauliną Smaszcz, która w krótkiej rozmowie z redakcją zdradziła, co myśli o ponownym ślubie swojego byłego męża. Dziennikarka przekazała nam niezwykle osobiste życzenia dla przyszłych małżonków.

– Bardzo się cieszę. Życzę im jak najlepiej. Mam nadzieję, że będzie szczęśliwy, bo jak on będzie szczęśliwy, to jego dzieci też będą – powiedziała.

Paulina dodała również, że życzy parze... powiększenia rodziny, dodając przy okazji, że chciałaby, żeby przyszłe potomstwo Kurzajewskiego i Cichopek będzie traktowane lepiej niż synowie z małżeństwa z nią.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Dół stylizacji 66-letniej Olejnik to jakiś obłęd. Wystroiła się niczym odważna nastolatka

  2. Doda zabrała głos po głośnej gali. Właśnie opuszcza Polskę: "Pierwszy raz nie spodziewam się niczego"

  3. Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Tylko u nas

Tylko na Świecie Gwiazd: Niezwykły prezent Radosława Pazury dla Doroty Choteckiej. Aktorka obchodzi dziś urodziny
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Paulina Krupińska o kulisach "Azji Express". Tylko nam opowiedziała, jak "załatwiła" sobie miejsce w programie
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Gdy Antek Królikowski stracił pracę, on zajął jego miejsce. Damian Kret wprost o aferze wokół serialu "Bracia"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Roksana Węgiel wyrzucona z produkcji TVP? Postawiła sprawę jasno. "Nie czułam się dobrze"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Tylko u nas: Tomasz Karolak komentuje sprawę Antka Królikowskiego. "Wiedzieliśmy o chorobie, która go dotknęła"
Czytaj więcej >

Tylko u nas

Majka Jeżowska komentuje strój Staśko na premierze "Pokolenia Ikea". Aktywistka twierdzi, że "książka to seksistowski chłam"
Czytaj więcej >
Weronika Chmielewska

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]