Swiatgwiazd.pl

fot. KAPiF

Jak dziś wygląda Filip z "Rodziny zastępczej"? Metamorfoza Sergiusza Żymełki

7 Lutego 2023

Autor tekstu:

Michał Fitz

Sergiusz Żymełka jeszcze kilkanaście lat temu był jednym z najpopularniejszych, małoletnich aktorów. Jego rola Filipa Kwiatkowskiego w hitowym serialu "Rodzina zastępcza" zjednała mu rzeszę fanów. Choć wydawało się, że wielka, aktorska kariera stoi przed nim otworem, dziś nie jest gwiazdą kina. Co robi?

Przez te wszystkie lata, co zupełnie zrozumiałe, zdążył też się zmienić. Dziś nie przypomina już niewinnego chłopca, bo ma prezencję dorosłego faceta.

Jak wygląda Sergiusz Żymełka?

W 2022 roku Sergiusz skończył 31 lat. Choć jest dorosłym mężczyzną, po zdjęciach z Instagrama widać, że za zarostem, z którym lubi eksperymentować, dalej kryją się te same rysy twarzy. Wiadomo, teraz są już dojrzalsze i bardziej męskie, ale wciąż nie ma problemów, by rozpoznać w nim znanego z serialu Filipa.

Choć Sergiusz kończył swoją przygodę z serialem już jako niemal dorosły chłopak, jego postać nie nosiła się w młodzieńczym zaroście. Gdy ten jednak nabrał na objętości, Żymełka zaczął go dumnie nosić. Jak widać w mediach społecznościowych, lubi z nim kombinować. Raz ma kilkudniowy zarost, kiedy indziej pokaźną brodę, a czasem nawet zostawi tylko wąsy.

Co dziś robi Sergiusz Żymełka?

Choć można było przypuszczać, że po zakończeniu prac nad "Rodziną zastępczą" będzie przebierał w ofertach najlepszych seriali i filmów, wystąpił tylko w kilku produkcjach. Niedługo po tej przygodzie pojawił się w "Na Wspólnej", a później w "Ojcu Mateuszu" i "Barwach Szczęścia".

Przypomniał o sobie szerszej publiczności, gdy w 2019 roku zagrał w "Kobietach Mafii 2" reżyserowanych przez Patryka Vegę. W międzyczasie działał też jako aktor dubbingowy. Podkładał głos Buu w anime "Dragon Ball Super". Ostatnim jego telewizyjnym epizodem była rola rekrutera dziewcząt w programie "Projekt Lady".

Aktorsko udzielał się już jednak bardziej z pasji niż w formie zawodu. Postawił bowiem na inną profesję. Najpierw uczęszczał na studia na kierunku psychologia w biznesie, a ostatecznie rozpoczął pracę w warszawskim Centralnym Ośrodku Informatyki.

Zobacz post:

Sergiusz Żymełka
Sergiusz Żymełka w 2018 roku, KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

1. Ruszyły najlepsze promocje roku. Warto się pospieszyć 2. Dorota R. usłyszała zarzuty. Grozi jej 8 lat więzienia 3. Złota Piłka 2021: niewiarygodne, z kim Robert Lewandowski pojawił się na gali

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi:

Podobne artykuły

Życie Gwiazd

Edyta Górniak stanowczo zareagowała na rozwód Joanny Krupy. Złożyła jej obietnicę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Marcin Hakiel broni swojej partnerki, dosadna odpowiedź tancerza. "Nie mam się czego wstydzić"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Adrianna Biedrzyńska przed laty została porwana przez psychofana. Potem śledził jej córkę
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Magda Mołek punktuje Wojewódzkiego po pytaniu do Szelągowskiej. Nazwała go "dziadersem"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Antek Królikowski wydał kolejne oświadczenie, mówi o przestępstwie. "Padłem ofiarą"
Czytaj więcej >

Życie Gwiazd

Ewa Minge uderza w Królikowskiego i broni Opozdy. "Sprawa dla prokuratury, zwyczajne znęcanie"
Czytaj więcej >
Michał Fitz

Geodeta z wykształcenia, z pasji dziennikarz. Interesuje się piłką nożną, muzyką i wszystkim, co jest w stanie mnie rozbawić.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: [email protected]