Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Stramowski o rozstaniu z Katarzyną Warnke. "Walczyliśmy dwa lata"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 30.01.2023 22:51

Piotr Stramowski o rozstaniu z Katarzyną Warnke. "Walczyliśmy dwa lata"

Piotr Stramowski
KAPiF

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Doczekali się też córki. Tym większe było zdziwienie fanów, kiedy ogłosili zakończenie związku. Teraz aktor po raz pierwszy tak szczerze wypowiedział się o kulisach rozstania.

Warnke poznała Piotra w 2013 roku, na planie filmu "W spirali". Trzy lata później byli już po ślubie. Po kolejnych trzech latach urodziła im się córka Helenka. W mediach głośno było o licznych kryzysach, jakie przechodził ich związek. 12 października 2022 roku ostatecznie zakończyli relację.

Piotr Stramowski o kulisach rozstania z Katarzyną Warnke

Para ogłosiła zakończenie związku w październiku 2022 roku i do tej pory oboje wierni są swojej zasadzie, aby nie prać brudów publicznie. Ze strony Warnke nie padły żadne złe słowa, nawet kiedy aktor dość szybko po rozstaniu pokazał się z nową partnerką.

Z okazji premiery filmu "Pokusa", w którym gra Stramowski, gwiazdor udzielił wywiadu w podcaście "Kanapa Knapa w Multikinie". W rozmowie po raz pierwszy tak bardzo otworzył się na temat kulis finału ich relacji.

W rozmowie z Łukaszem Knapem Piotr wyznał: "Rozpad rodziny jest czymś traumatycznym i jest to proces, który po prostu trzeba przejść. W życiu tego nie chciałem i nie zakładałem, ale to się wydarzyło. Plusem jest to, że mamy z Kasią świetne relacje i najważniejsze dla nas jest dobro dziecka. [...] I naprawdę nasze rozstanie jest obopólną decyzją" zaznaczył.

Piotr Stramowski o kryzysach w związku z Katarzyną Warnke

W mediach od dłuższego czasu pojawiały się mniej lub bardziej sensacyjne doniesienia na temat kryzysów, jakie przechodzili Stramowski i Warnke. Para miała długo walczyć o związek. Aktor nie bał się przyznać, że tak było rzeczywiście:

To nie tak, że ktoś coś zrobił, ktoś kogoś zdradził, ktoś kogoś miał wcześniej. Nie. Tutaj sytuacja wygląda tak, że po prostu coś się wyczerpało. Walczyliśmy dwa lata. Oczywiście z zewnątrz nie było tego widać, ale to była mocna praca. Doszliśmy do wniosku, że chyba należy powiedzieć sobie "dzięki". To nie jest tak, że zakładamy sobie klapki i że teraz będzie fajnie. Nie, serio, dziękujemy sobie za ten czas – wyjaśnił Piotr.

Stramowski dodał też, że rozwód trwa, ale wszystko toczy się gładko. Nie zamierza też publicznie "drzeć kotów" z byłą partnerką. " Bo nie mamy powodu, aby mieć do siebie pretensje. Wszystko, co mieliśmy, to już do siebie wykrzyczeliśmy, ale w końcu stwierdziliśmy, że ani Kasia nie chciała źle dla mnie, ani ja dla niej. A to, że krzywdziliśmy siebie w jakichś sytuacjach życiowych, to jest inna kwestia i dlatego też się rozstaliśmy" zaznaczył.

Zobacz zdjęcia i film:

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Córka Małgorzaty Braunek też jest znaną aktorką, występuje w "Barwach szczęścia". Ma nietypowe imię

  3. Wszyscy się rozstają, a oni będą mieć dziecko. Uwielbiana wokalistka właśnie wszystko ogłosiła

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Źródło: Plejada