Swiatgwiazd.pl > Piotr Stramowski

Piotr Stramowski

__Piotr Stramowski__ - polski aktor teatralny, filmowy i telewizyjny urodzony 17 września 1987 w Warszawie. Jego matka była konserwatorem zabytków w pałacu w Wilanowie i prowadziła własne galerie. Jego ojciec jest informatykiem. Był związany z Teatrem Polskim w Bydgoszczy, grał także psychiatrę Szymona Dryla w operze mydlanej TVP2 Na dobre i na złe. Oprócz tego wystąpił w takich produkcjach, jak "Fighter", "Kobiety mafii", uniwersum serii "Pitbull", "Tajemnica zawodowa", czy "W spirali", gdzie poznał swoją przyszłą partnerkę. W 2022 roku rozstał się z Katarzyną Warnke, której mężem był od 30 lipca 2016. W 2019 urodziła im się córka, Helena. Kolor oczu: piwne, Kolor włosów: ciemny brąz, wzrost: 184 cm

Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke
21.09.2023 09:39 Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze. Obok do zdjęć pozowała jego smutna żona

Choć Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zakończyli już związek, ich drogi wielokrotnie się przecinają. Łączy ich małżeństwo, córka, a także show-biznes. Oboje zjawili się ostatnio na premierze filmu Agnieszki Holland. Aktor nie był jednak sam.

Katarzyna Warnke / Piotr Stramowski
04.09.2023 17:07 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mieli się rozwieść, ale... w ostatniej chwili odwołano rozprawę! Co za zwrot akcji

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w październiku zeszłego roku ogłosili rozstanie. Dziś miała odbyć się rozprawa rozwodowa, na której ostatecznie ich małżeństwo dobiegłoby końca. Tak się jednak nie stało, a wszystko niespodziewanie zostało odwołane.

Katarzyna Warnke / Piotr Stramowski
15.08.2023 19:28 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski razem chwilę przed rozwodem! "Jest nawet więcej niż spoko"

Co właściwie łączy teraz Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego? Para ogłosiła rozstanie, rozwód za pasem, media nagłaśniają rzekome konflikty, tymczasem oni… zagrali wszystkim na nosie. Wspólne zdjęcie mówi wszystko.

Kasia Warnke, Piotr Stramowski
13.08.2023 11:03 Kasia Warnke wspomina poród. Niewiarygodne, co zrobił wówczas Piotr Stramowski

Kasia Warnke wspomina poród. Zaszła w ciążę, choć osobiście nie czuła potrzeby macierzyństwa. Opowiedziała, jak w tym czasie zachowywał się jej ówczesny partner oraz jakie relacje obecnie łączą go z córką.

Piotr Stramowski
20.07.2023 13:45 Tylko my zauważyliśmy, co Stramowski zrobił na premierze "Barbie". Zagrał wszystkim na nosie i założył TO

Wczoraj miała miejsce polska premiera filmu “Barbie”. Na wydarzeniu zjawiło się mnóstwo gwiazd show-biznesu. Większość z nich ubrała się tematycznie, upodabniając się stylizacjami do tytułowej Barbie czy Kena. Nie wszyscy jednak, bo Piotr Stramowski założył zupełnie odmienny strój. Zrobił to nieprzypadkowo?

Na premierze "Mission: Impossible - Dead Reckoning, Part 1" pojawiło się wiele gwiazd, fot. KAPiF, kadr ze zwiastuna "Mission: Impossible - Dead Reckoning, Part 1"/Paramount Pictures/YouTube
05.07.2023 22:57 Stramowski z partnerką i Przybysz tuż po porodzie. Tak gwiazdy zaprezentowały się na premierze filmu

W środę w Warszawie odbył się premierowy pokaz nowego filmu z cyklu “Mission: Impossible”. Na uroczystej premierze w Cinema City pojawiło się wiele znanych gwiazd, m.in. Sylwia Przybysz, Piotr Stramowski, czy Marcin Dorociński.

Piotr Stramowski
20.05.2023 08:12 Piotr Stramowski z ukochaną na gali. Czułym gestom nie było końca, Natalia się nie hamowała

Piotr Stramowski rozstał się z Katarzyną Warnke w październiku, ale na “wolnym rynku” nie utrzymał się zbyt długo. Już w styczniu zaczął pokazywać się z nową partnerką. W piątek zabrał ukochaną na bal charytatywny.Zakochana para nie szczędziła sobie czułości, co chętnie wychwytywali obecni na imprezie fotografowie. W sieci szybko pojawiły się zdjęcia Piotra Stramowskiego i zauroczonej partnerki.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo
14.04.2023 21:55 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Piotr Stramowski w czerwonym lateksie, wyjątkowo odważna stylizacja

Widzowie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” widzieli już różne rzeczy na scenie, ale tej przemiany, którą zobaczyliśmy w szóstym odcinku programu, nie spodziewał się nikt. Jeżeli wyobrażaliście sobie kiedyś, jak wyglądałby Piotr Stramowski w czerwonym lateksie, to już nie musicie.Aktor na co dzień znany jest z bardzo męskiego wizerunku. W swoich mediach społecznościowych nie wstydzi się pokazywać ciała, gołej klaty i napiętych muskułów. Dziś na scenie zobaczyliśmy mniej więcej to samo, ale ze sporą dawką pieprzu.

Piotr Stramowski, Natalia Krakowiak
23.03.2023 09:13 Piotr Stramowski zabrał na salony nową partnerkę. Kim jest Natalia Krakowiak?

Choć oficjalnie Piotr Stramowski nie zakończył jeszcze małżeństwa z Katarzyną Warnke, para bez żalu zaczęła osobne życia. Aktor nie musiał długo szukać miłości. Z nową partnerką chętnie pokazuje się na medialnych eventach.Coraz częściej jesteśmy świadkami, jak para wymienia się czułościami nie zważając na obecność mediów. Choć Piotr Stramowski może pochwalić się szerokim gronem fanów, niewiele osób wie, że jego partnerka również świetnie sobie radzi w show-biznesie.

Piotr Stramowski
08.03.2023 14:15 "Bracia": Piotr Stramowski obejrzał serial z dziewczyną. Zdradził nam, czy nowa wybranka jest zazdrosna o intymne sceny Piotr Stramowski

Nowy serial "Bracia" rozpoczyna się sceną intymną z udziałem Piotra Stramowskiego i Agnieszki Sienkiewicz. Aktor wyznał czy jego partnerka jest zazdrosna o takie sceny. Wspomniał również o byłej żonie. Wybranką aktora jest Natalia Krakowska, poznali się podczas produkcji filmu "Fighter" w której grał jedną z głównych ról. 

Piotr Stramowski, Maciej Dowbor
05.03.2023 11:05 "Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia

Piotr Stramowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W rozmowie z nami zdradził, jak odnalazł się w muzycznej roli oraz o początkach pracy na planie. Spotkanie z Maciejem Dowborem zapamięta na długo.Dla gwiazdora udział w hicie Polsatu to pierwsze zetknięcie się z telewizyjną rywalizacją. Zadanie jest nie łatwe, ponieważ musi udowodnić przed jurorami i widzami swój wokalny talent. Wyznał, jak wyglądała jego współpraca z pozostałymi członkami ekipy.

Piotr Stramowski
30.01.2023 22:51 Piotr Stramowski o rozstaniu z Katarzyną Warnke. "Walczyliśmy dwa lata"

Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke tworzyli jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Doczekali się też córki. Tym większe było zdziwienie fanów, kiedy ogłosili zakończenie związku. Teraz aktor po raz pierwszy tak szczerze wypowiedział się o kulisach rozstania.Warnke poznała Piotra w 2013 roku, na planie filmu "W spirali". Trzy lata później byli już po ślubie. Po kolejnych trzech latach urodziła im się córka Helenka. W mediach głośno było o licznych kryzysach, jakie przechodził ich związek. 12 października 2022 roku ostatecznie zakończyli relację.

Piotr Stramowski
27.01.2023 07:57 Piotr Stramowski na premierze z nową partnerką. Kim jest Natalia?

Piotr Stramowski wraz z nową partnerką pojawił się na oficjalnej premierze filmu "Pokusa". Zainteresowanie fotografów sięgnęło zenitu, ponieważ to pierwszy raz, gdy pokazali się jako para.Jeszcze kilka miesięcy temu media szalały po nagłej informacji o zakończeniu małżeństwa przez aktora z Katarzyną Warnke. Duet spędził wspólnie sześć lat i doczekał się nawet córki, Heleny. Niestety w mediach społecznościowych razem wydali oświadczenie o zakończeniu relacji.

Twoja twarz brzmi znajomo
26.01.2023 20:48 "Twoja twarz brzmi znajomo". Pierwszy oficjalny uczestnik i kolejne zmiany w programie

Wokół muzycznego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie przestaje być głośno. Najpierw kontrowersyjne zwolnienia, emocjonujące spekulacje, aż wreszcie oficjalnie ogłoszono pierwszego uczestnika. Jest nim uwielbiany przez widzów aktor.W sieci mnożą się kolejne komentarze i opinie, związane z ogłoszeniem pierwszego uczestnika programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Co więcej, to nie jedyne wieści, które właśnie ogłosiła produkcja. Piotr Gąsowski nie omieszkał zareagować.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
11.01.2023 04:00 Co z rozwodem Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Fani liczyli na wielki powrót

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w ubiegłym roku poinformowali o swoim rozstaniu. Wieść ta zaskoczyła wielu, a fani wierzyli, że tworzą zgrane i kochające się małżeństwo. Pod koniec 2022 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. W sądach mnożą się kolejne pozwy związane z chęcią zakończenia małżeństwa. W związku z wieloma sprawami może okazać się, że aktorskiej parze przyjdzie długo czekać na rozwód.

Katarzyna Warnke
06.12.2022 10:12 Katarzyna Warnke odpowiedziała, czy mogłaby wrócić do Stramowskiego i jakie mają relacje. Fani: "Ma klasę"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski długo tworzyli szczęśliwą rodzinę. Kilka lat temu urodziła im się córka. Niestety, niedawno ogłosili rozstanie. Teraz aktorka wyznała, jak wyglądają ich obecne relacje. Czy jest szansa na powrót do byłego partnera?Poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali". Ślub wzięli trzy lata później, a w 2019 urodziła im się córka Helena. Niestety, w październiku tego roku para ogłosiła rozstanie. Czy jeszcze spróbują do siebie wrócić?

Piotr Stramowski EA (2)
16.11.2022 16:18 Piotr Stramowski ma już nową partnerkę? Kilka tygodni temu rozstał się z Katarzyną Warnke

Wiele wskazuje na to, że Piotr Stramowski niedługo cieszył się samotnością i w lot znalazł nową panią swojego serca. Aktor znów został przyłapany w towarzystwie pięknej blondynki o – jak się okazuje – nietypowych zainteresowaniach. Wiemy, kim jest tajemnicza Natalia, z którą najwyraźniej łączy go co coś więcej niż biznes i przyjaźń. Minęło kilka tygodni, odkąd Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski stanowczo odmówili wspólnego pozowania na ściance. Jeszcze tego samego wieczora na Instagramie pojawiły się oświadczenia dotyczące zakończenia ich 6-letniego małżeństwa. Oboje nabrali wody w usta, jeśli chodzi o przyczyny zerwania. Wygląda jednak na to, że serce aktora znów jest zajęte.