Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Stramowski zabrał na salony nową partnerkę. Kim jest Natalia Krakowiak?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 23.03.2023 09:13

Piotr Stramowski zabrał na salony nową partnerkę. Kim jest Natalia Krakowiak?

Piotr Stramowski, Natalia Krakowiak
fot. KAPiF

Choć oficjalnie Piotr Stramowski nie zakończył jeszcze małżeństwa z Katarzyną Warnke, para bez żalu zaczęła osobne życia. Aktor nie musiał długo szukać miłości. Z nową partnerką chętnie pokazuje się na medialnych eventach.

Coraz częściej jesteśmy świadkami, jak para wymienia się czułościami nie zważając na obecność mediów. Choć Piotr Stramowski może pochwalić się szerokim gronem fanów, niewiele osób wie, że jego partnerka również świetnie sobie radzi w show-biznesie.

Kim jest Natalia Krakowiak, partnerka Piotra Stramowskiego?

Wiadomości o nowym związku aktora była jedną z większych sensacji ubiegłego roku. Internauci chętnie szukali informacji na temat jego nowej wybranki, którą okazała się piękna Natalia Krakowiak.

Wokalistka i aktorka teatralna swoich sił próbowała w kilku telewizyjnych talent show o muzycznej tematyce, jednak ostatecznie powołanie odnalazła na scenie warszawskiego Teatru Roma.

Oprócz działalności aktorskiej Natalia Krakowiak świetnie radzi sobie również w sferach ludzkiej psychiki. Studiowała m.in. neurokognitywistykę na Uniwersytecie SWPS oraz biofizykę molekularną na Uniwersytecie Warszawskim, więc na emocjach zna się jak mało kto.

Swoim doświadczeniem dzieli się w mediach społecznościowych, gdzie obserwuje ją ponad 5 tysięcy internautów. Wśród porad można zauważyć także kadry z jej życia codziennego. Niestety próżno na nich wypatrywać Piotra Stramowskiego.

Maciej Dowbor zwrócił się do Dawida Kubackiego. Sam w przeszłości przeżywał osobisty dramat

Para wymienia się wspólnymi doświadczeniami

Natalia Krakowiak była jedną z uczestniczek  dziewiątego sezonu rozrywkowego programu Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Udało jej się nawet zwyciężyć jeden z odcinków, w którym wcieliła się w postać Moniki Borys.

Obecnie widzowie mogą zobaczyć jak z wokalnym wyzwaniem radzi sobie sam Piotr Stramowski. Do tej pory usłyszeliśmy go już jako Cher, Sting czy Freddie Mercury. Do tej pory aktor jednak nie oczarował jurorów na tyle, aby zwyciężyć odcinek, ale jeszcze wszystko przed nim.

O porady w kwestii śpiewu z łatwością może skierować się do ukochanej. Doświadczona wokalistka zapewne zna parę sztuczek, które pomogą mu podczas występów na scenie.

Para ceni prywatność

Choć podczas medialny wydarzeń mogliśmy już zauważyć czułe gesty duetu, w mediach społecznościowych trudno znaleźć podobne kadry. Zarówno Piotr Stramowski jak i Natalia Krakowiak cenią sobie prywatność.

Przed internautami otwierają się przede wszystkim na tematy zawodowe. Sporadycznie można zauważyć u nich także bardziej prywatne kadry, jednak duet zawsze dba o zachowanie najważniejszych spraw dla siebie.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Stramowski, Natalia Krakowiak (3).jpg
fot. KAPiF
Piotr Stramowski, Natalia Krakowiak (2).jpg
fot. KAPiF
Piotr Stramowski, Natalia Krakowiak.jpg
fot. KAPiF