Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Stramowski na premierze z nową partnerką. Kim jest Natalia?
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 27.01.2023 07:57

Piotr Stramowski na premierze z nową partnerką. Kim jest Natalia?

Piotr Stramowski
fot. KAPiF

Piotr Stramowski wraz z nową partnerką pojawił się na oficjalnej premierze filmu "Pokusa". Zainteresowanie fotografów sięgnęło zenitu, ponieważ to pierwszy raz, gdy pokazali się jako para.

Jeszcze kilka miesięcy temu media szalały po nagłej informacji o zakończeniu małżeństwa przez aktora z Katarzyną Warnke. Duet spędził wspólnie sześć lat i doczekał się nawet córki, Heleny. Niestety w mediach społecznościowych razem wydali oświadczenie o zakończeniu relacji.

Piotr Stramowski zabrał na premierę nową partnerkę

Produkcja Marii Sadowskiej odbiła się szerokim echem w mediach z powodu kolejnego podjęcia się tematyki erotycznej przez polskich twórców. Widzowie mogą już porównać, jak wypada "Pokusa" na tle znanych dotąd "klasyków", czyli serii "365 dni".

Na oficjalnej premierze zjawili się odtwórcy głównych ról, w tym Piotr Stramowski. Tym razem przy boku towarzyszyła mu nowa partnerka, która niedawno została "odkryta" przez paparazzi. Po zakończonym związku z Katarzyną Warnke aktor coraz częściej był przyłapywany na spotkaniach z piękną blondynką.

Po wielu medialnych domysłach para postanowiła dłużej nie ukrywać związku. W końcu oficjalnie zaprezentowali się przed obiektywami aparatów, zachwycając eleganckimi stylizacjami.

Piotr Stramowski zjawił się w dopasowanym garniturze, uwydatniając nową fryzurę. Jeszcze na wielkim ekranie będziemy mogli zobaczyć go z charakterystyczną kitą. Obecnie postawił na krótkie cięcie.

Jego partnerka pojawiła się w krótkiej połyskującej sukience w czarnym kolorze. Do tego dobrała wysokie kozaki i długi płaszcz w tym samym odcieniu. Warto zwrócić uwagę na dodatki. Postawiła na małą czerwoną kopertówkę pasującą do ust oraz szeroką kolię w złotym kolorze, która zdobiła jej szyję.

Kim jest nowa partnerka Piotra Stramowskiego?

Media szybko dopatrzyły się, że aktor oddał serce Natalii Krakowskiej. Kobieta w przeszłości pracowała jako scenografka, ale obecnie skupia się na zupełnie innej dziedzinie pracy. W mediach społecznościowych dzieli się poradami jako neuromentorka.

Jej profil obserwuje ponad 4 tysiące osób. Można znaleźć tam motywacyjne hasła, ale także zobaczyć prywatne życie kobiety. Do tej pory jednak na wspólnych zdjęciach nie pojawiał się Piotr Stramowski, jednak często pokazuje, jak spędza wolny czas w towarzystwie kilkuletniego syna.

Być może premiera filmu "Pokusa" skłoni nową parę show-biznesu do częstszego pokazania prywatnej strony tej relacji. Przed fotografami na czerwonym dywanie nie brakowało czułości.

Zobacz zdjęcia:

Piotr Stramowski
Piotr Stramowski z partnerką, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Paulina Smaszcz do kobiet. Mocny przekaz byłej żony Kurzajewskiego

  2. Dwie żony, "rozwód" kościelny i miłość z Edytą Górniak. Po latach wbili sobie takie szpile, że aż trudno uwierzyć

  3. Krzysztof Cugowski potwierdza rozwód syna. "To wyciekło dopiero po półtora roku"

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!