Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Piotr Stramowski ma już nową partnerkę? Kilka tygodni temu rozstał się z Katarzyną Warnke
Aleksandra Gadzińska
Aleksandra Gadzińska 16.11.2022 16:18

Piotr Stramowski ma już nową partnerkę? Kilka tygodni temu rozstał się z Katarzyną Warnke

Piotr Stramowski EA (2)
fot. TRICOLORS/East News

Wiele wskazuje na to, że Piotr Stramowski niedługo cieszył się samotnością i w lot znalazł nową panią swojego serca. Aktor znów został przyłapany w towarzystwie pięknej blondynki o – jak się okazuje – nietypowych zainteresowaniach. Wiemy, kim jest tajemnicza Natalia, z którą najwyraźniej łączy go co coś więcej niż biznes i przyjaźń.

Minęło kilka tygodni, odkąd Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski stanowczo odmówili wspólnego pozowania na ściance. Jeszcze tego samego wieczora na Instagramie pojawiły się oświadczenia dotyczące zakończenia ich 6-letniego małżeństwa. Oboje nabrali wody w usta, jeśli chodzi o przyczyny zerwania. Wygląda jednak na to, że serce aktora znów jest zajęte.

Warnke wylądowała w szpitalu, a Piotr Stramowski – u boku pięknej kobiety

Jedna z popularniejszych par show-biznesu (także przez wzgląd na sporą różnicę wieku) opublikowała oświadczenie o rozstaniu 12 października. Jeszcze kilka godzin wcześniej nieświadomi niczego reporterzy mogli zauważyć dziwne zachowanie małżonków podczas Party Fashion Night 2022.

Była to decyzja trudna, lecz konieczna, aby każdy z nas mógł na nowo budować swoje życie – mogliśmy przeczytać na profilach obojga ekspartnerów.

Zgodnie z zapewnieniem w oświadczeniu, był to ich jedyny komentarz w tej sprawie – aktorom zależało na pełnej dyskrecji, głównie przez wzgląd na ich 3-letnią córkę. Nie mogli jednak uniknąć wzmożonego zainteresowania i już kilka tygodni później wyczuleni na każdą aktywność fani aż wstrzymali oddech, kiedy Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie włożonej w gips nogi, wykonane w szpitalu.

Oczywiście nikt nie wątpi, że w tej sytuacji może liczyć na wsparcie ojca Helenki. Z pewnych źródeł wiemy jednak, że u niego także nie wieje nudą. Jak przekazuje Pudelek, Piotr Stramowski już kilka dni temu jadł na mieście w towarzystwie uroczej blondynki. Teraz znów pokazali się razem. Kim jest piękność u jego boku?

Kim jest nowa partnerka Piotra Stramowskiego? Internauci zauważyli jeden szczegół

Tym razem aktor miał wprost okazywać swojej towarzyszce swoją uwagę. Wygląda na to, że nie dba już o to, że zostanie rozpoznany i dostrzeżony. Co więcej – udało się ustalić tożsamość tajemniczej Natalii. Jest ona właścicielką profilu instagramowego o nazwie "Krakowszczanka", promującego treści z pogranicza "neurowellness" i "neuromagic".

Traktujące o samoświadomości i emocjonalności w różnych dziedzinach życia i biznesu wpisy zawitały już z resztą w relacjach Piotra Stramowskiego, który najwyraźniej także zaangażował się w promocję działalności kobiety. Okazuję się też, że para miała okazję wpaść na siebie na planie filmu "Fighter", gdzie Natalia pracowała nad scenografią.

Jak informuje Pudelek, długonoga blondynka na dobre zagościła już w codzienności aktora – niedawno spotkali się tuż po tym, jak Piotr odprowadził córkę do przedszkola. Nie umknęło też internautom, że potencjalna, nowa partnerka Stramowskiego, podobne jak jego była żona, ma delikatne rysy, błękitne oczy i włosy w jasnym, złotawym odcieniu blondu. Przypadkowe podobieństwo?

Piotr Stramowski EA (3)
fot. TRICOLORS/East News

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Twoje dziecko ciągle choruje? Może popełniasz jeden błąd

  2. Nie jedz tego wieczorem. Jeśli się zapomnisz, możesz mieć problemy ze snem

  3. Media: Na palcu Katarzyny Cichopek pojawił się pierścionek zaręczynowy

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Źródło: Pudelek