Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Katarzyna Warnke

Katarzyna Warnke

__Katarzyna Warnke__ - polska aktorka teatralna, filmowa i telewizyjna urodzona 2 sierpnia 1977 w Grudziądzu. Debiutowała także jako reżyser, na deskach Teatru 38 w Krakowie. W dawnej stolicy występowała w Teatrze Starym, a następnie przeniosła się do Teatru Rozmaitości oraz Teatru Studio w Warszawie. Występowała m.in. w "Ach śpij kochanie ", "Pan T. ", "Botoks", "Kobiety mafii", czy serialach takich, jak "Lekarze", "Teraz albo nigdy! ". W 2022 roku rozstała się z Piotrem Stramowskim, którego żoną była przez 6 lat. W 2019 urodziła im się córka, Helena. Kolor oczu: niebieskie, Kolor włosów: blond, wzrost: 170 cm

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
14.05.2024 11:14 Warnke nie chciała dłużej milczeć. Prawda o rozstaniu ze Stramowskim

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski jeszcze kilka lat temu uchodzili za jeden z najlepiej dobranych duetów w polskim show-biznesie. Niestety po 6 latach małżeństwa ogłosili rozstanie. Wówczas nie mówili dużo o powodach. Teraz aktorka otworzyła się na temat tamtych doświadczeń. Jak przeżyła rozwód?

Gwiazdy na Gali Otwarcia 33. Festiwalu Mozartowskiego
13.05.2024 22:04 Zaroiło się od gwiazd na gali: Warnke, Popiel, Popek, Racewicz

Właśnie rusza 33. Festiwal Mozartowski w Warszawie. Z tej okazji odbyła się oficjalna gala otwarcia, na której pojawiło się wiele gwiazd. Kto prezentował się najlepiej?

Katarzyna Warnke
08.04.2024 11:38 "Nie jestem rodzinna". Kasia Warnke odżyła po rozpadzie małżeństwa. Zaskakujące wyznanie o opiece nad córką

Katarzyna Warnke słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. W ostatnim wywiadzie aktorka podjęła temat macierzyństwa. Padły dosadne słowa. Szczegóły.

Katarzyna Warnke, fot. KAPiF
15.03.2024 12:00 Kasia Warnke udzieliła głośnego wywiadu, który oburzył fanów. Padły gorzkie słowa o macierzystwie

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski rozwiedli się pod koniec ubiegłego roku. W czasie swojego małżeństwa para doczekała się córki Heleny. W rozmowie z magazynem “Ładne Bebe” aktorka podzieliła się szczerą do bólu refleksją na temat macierzyństwa.

Katarzyna Warnke
23.01.2024 22:42 Kasia Warnke z przystojniakiem u boku na premierze. Już niedługo wszyscy o nim usłyszymy

Katarzyna Warnke kilka miesięcy temu rozwiodła się z Piotrem Stramowskim. Do tej pory na wydarzeniach wydawała się nieobecna i smutna, ale dziś promieniała uśmiechem. Kto pozował u jej boku? To nazwisko już za chwilę będzie na ustach wszystkich!

Gwiazdy na pokazie MMC
21.11.2023 21:19 Gwiazdy na pokazie mody: Justyna Steczkowska, Allan Krupa, Joanna Racewicz, Julia Wieniawa, Kasia Warnke

Justyna Steczkowska, Allan Krupa, Joanna Racewicz, Julia Wieniawa, Kasia Warnke, Allan Krupa... Gwiazdy na pokazie mody MMC. Zdjęcia stylizacji. Kto wygadał najlepiej?

Katarzyna Warnke w żałobie, fot. KAPiF
12.11.2023 15:06 Kasia Warnke w żałobie. "Byłeś kimś wyjątkowym". Pożegnała jedną z najważniejszych osób

Ostatni czas w życiu Katarzyny Warnke niestety nie jest usłany różami. Całkiem niedawno rozwiodła się ze swoim mężem, a teraz musi zmierzyć się z kolejną bolesną stratą. O wszystkim poinformowała w swoich mediach społecznościowych.

Piotr Stramowski opowiedział o relacjach z Katarzyną Warnke, fot. KAPiF; instagram.com/piotrstramowski_official
11.11.2023 15:16 Piotr Stramowski o relacjach z Katarzyną Warnke. Wiadomo, co zaszło między nimi po rozwodzie

Piotr Stramowski jest oburzony jednym z artykułów, jakie na temat jego relacji z Katarzyną Warnke ukazały się na jednym z branżowych portali. Gwiazdor ma już dość plotek i postanowił raz na zawsze wyjaśnić sprawę.

Katarzyna Warnke
28.10.2023 14:40 Katarzyna Warnke musiała schować się w toalecie! Wszystko działo się w dniu rozprawy rozwodowej

Katarzyna Warnke dopiero co zakończyła małżeństwo z Piotrem Stramowskim. Rozprawa sądowa przebiegła sprawnie, a duet nie komentował szczegółów rozwodu. Teraz aktorka zdecydowała się na sprostowanie kilku doniesień. Zaskakujące, gdzie spędziła ostatnie chwile przed spotkaniem z byłym partnerem.

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
16.10.2023 15:00 Warnke i Stramowski już po rozwodzie. Niesłychane jak zachowywali się po wyjściu z sądu

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski po sześciu latach małżeństwa zakończyli łączącą ich relacje w zaledwie kilkanaście minut. Ich szybka rozprawa rozwodowa wiele zdradza. Co się stało po opuszczeniu murów sądu?

Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke
21.09.2023 09:39 Piotr Stramowski z nową partnerką na premierze. Obok do zdjęć pozowała jego smutna żona

Choć Piotr Stramowski i Katarzyna Warnke zakończyli już związek, ich drogi wielokrotnie się przecinają. Łączy ich małżeństwo, córka, a także show-biznes. Oboje zjawili się ostatnio na premierze filmu Agnieszki Holland. Aktor nie był jednak sam.

Katarzyna Warnke na premierze filmu "Teściowie 2", fot. KAPiF
14.09.2023 15:07 Najpierw postanowiła zmienić stan cywilny, a teraz... Aż trudno uwierzyć, że to naprawdę Katarzyna Warnke. Jak nastolatka (i to dosłownie)!

Katarzyna Warnke pokazała się na środowej premierze drugiej części hitowej komedii “Teściowie”. Gdy gwiazda stanęła obok ścianki, pozostałym gwiazdom trudno było odciągnąć od niej uwagę fotografów.

Katarzyna Warnke / Piotr Stramowski
04.09.2023 17:07 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski mieli się rozwieść, ale... w ostatniej chwili odwołano rozprawę! Co za zwrot akcji

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w październiku zeszłego roku ogłosili rozstanie. Dziś miała odbyć się rozprawa rozwodowa, na której ostatecznie ich małżeństwo dobiegłoby końca. Tak się jednak nie stało, a wszystko niespodziewanie zostało odwołane.

Kasia Warnke pokazała partnera?
20.08.2023 14:52 Kasia Warnke dodała zdjęcie z przystojniakiem. Fani gratulują nowego związku. Pasują do siebie?

Kasia Warnke postanowiła wykorzystać gorącą końcówkę lata i udała się nad polskie morze. Fanom pochwaliła się zdjęciem z przystojniakiem. Fani już gratulują nowego związku. Zdjęcie pokazuje, że są blisko. 

Katarzyna Warnke / Piotr Stramowski
15.08.2023 19:28 Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski razem chwilę przed rozwodem! "Jest nawet więcej niż spoko"

Co właściwie łączy teraz Katarzynę Warnke i Piotra Stramowskiego? Para ogłosiła rozstanie, rozwód za pasem, media nagłaśniają rzekome konflikty, tymczasem oni… zagrali wszystkim na nosie. Wspólne zdjęcie mówi wszystko.

Kasia Warnke, Piotr Stramowski
13.08.2023 11:03 Kasia Warnke wspomina poród. Niewiarygodne, co zrobił wówczas Piotr Stramowski

Kasia Warnke wspomina poród. Zaszła w ciążę, choć osobiście nie czuła potrzeby macierzyństwa. Opowiedziała, jak w tym czasie zachowywał się jej ówczesny partner oraz jakie relacje obecnie łączą go z córką.

Katarzyna Warnke
31.07.2023 10:19 Ośmieszyła polskich aktorów? Katarzyna Warnke dopiero teraz ujawniła, przez co przeszła. Na to nigdy się nie zdecydowała

Katarzyna Warnke zyskała popularność dzięki głośnym produkcjom Patryka Vegi. Obecnie jest znaną aktorką, jednak w jej karierze bywały cięższe chwile. Nigdy jednak nie zdecydowała się na jeden krok. Czy coś, czym zajmuje się setka polskich gwiazd, jest dla niej "ujmą na honorze"?

Katarzyna Warnke, Piotr Stramowski
24.07.2023 13:01 Katarzyna Warnke dopiero teraz ujawnia, że nie chciała mieć dziecka. Przy okazji wyszedł powód rozstania ze Stramowskim

Katarzyna Warnke w ostatnim wywiadzie dla Żurnalisty otworzyła się na temat założenia rodziny z Piotrem Stramowskim. Choć obecnie są w trakcie rozwodu aktorka nazywała ich "hollywoodzką parą". Ma podejrzenia co mogło spowodować ich oddalenie się od siebie.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski
11.01.2023 04:00 Co z rozwodem Katarzyny Warnke i Piotra Stramowskiego? Fani liczyli na wielki powrót

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski w ubiegłym roku poinformowali o swoim rozstaniu. Wieść ta zaskoczyła wielu, a fani wierzyli, że tworzą zgrane i kochające się małżeństwo. Pod koniec 2022 roku do sądu wpłynął pozew rozwodowy. W sądach mnożą się kolejne pozwy związane z chęcią zakończenia małżeństwa. W związku z wieloma sprawami może okazać się, że aktorskiej parze przyjdzie długo czekać na rozwód.

Katarzyna Warnke
06.12.2022 10:12 Katarzyna Warnke odpowiedziała, czy mogłaby wrócić do Stramowskiego i jakie mają relacje. Fani: "Ma klasę"

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski długo tworzyli szczęśliwą rodzinę. Kilka lat temu urodziła im się córka. Niestety, niedawno ogłosili rozstanie. Teraz aktorka wyznała, jak wyglądają ich obecne relacje. Czy jest szansa na powrót do byłego partnera?Poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali". Ślub wzięli trzy lata później, a w 2019 urodziła im się córka Helena. Niestety, w październiku tego roku para ogłosiła rozstanie. Czy jeszcze spróbują do siebie wrócić?

Piotr Stramowski EA (2)
16.11.2022 16:18 Piotr Stramowski ma już nową partnerkę? Kilka tygodni temu rozstał się z Katarzyną Warnke

Wiele wskazuje na to, że Piotr Stramowski niedługo cieszył się samotnością i w lot znalazł nową panią swojego serca. Aktor znów został przyłapany w towarzystwie pięknej blondynki o – jak się okazuje – nietypowych zainteresowaniach. Wiemy, kim jest tajemnicza Natalia, z którą najwyraźniej łączy go co coś więcej niż biznes i przyjaźń. Minęło kilka tygodni, odkąd Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski stanowczo odmówili wspólnego pozowania na ściance. Jeszcze tego samego wieczora na Instagramie pojawiły się oświadczenia dotyczące zakończenia ich 6-letniego małżeństwa. Oboje nabrali wody w usta, jeśli chodzi o przyczyny zerwania. Wygląda jednak na to, że serce aktora znów jest zajęte.

Katarzyna Warnke
13.10.2022 22:22 Katarzyna Warnke reaguje na plotki o nieślubnym dziecku, wszystko chwilę po rozstaniu. Jednoznaczna reakcja

Katarzyna Warnke znana jest z dystansu do samej siebie i bezpośredniego wypowiadania się na wiele tematów. Tym razem gwiazda w typowy dla siebie sposób odniosła się do doniesień na temat jej nieślubnego dziecka z poprzedniego związku. Aktorka po raz pierwszy poruszyła temat tych plotek.Gwiazda jakiś czas temu zwróciła na siebie uwagę, kiedy poinformowała o zakończeniu swojego długiego związku. Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski przez wielu uznawani byli za jedną z najpiękniejszych i najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Zakochani wielokrotnie pokazywali, że mają do siebie dystans, a co więcej łączy ich podobne poczucie humoru.Niestety, ku niezadowoleniu wielu fanów, gwiazdy wydały oficjalne oświadczenie, w którym doniosły o rozpadzie ich małżeństwa. Teraz Katarzyna Warnke znalazła się na ustach wszystkich po tym, jak po raz pierwszy odniosła się do doniesień o swoim nieślubnym synu.

Warnke EA
09.03.2022 01:00 Katarzyna Warnke przerwała milczenie. Ujawniła powody swojej nieobecności w mediach

Aktorka, Katarzyna Warnke, ostatnio zniknęła z mediów społecznościowych. W końcu wyjawiła przyczyny swojego zachowania. Kobieta oddała się rodzinnym obowiązkom.Dotychczas artystka znana z licznych produkcji Vegi chętnie uchylała swoim obserwatorom rąbka tajemnicy o życiu prywatnym. Aktorka udostępniała zdjęcia z planów filmowych, a także prywatne fotografie z mężem, Piotrem Stramowskim.Nagłe zniknięcie ulubienicy tłumu sprawiło, że wielbiciele zaczęli snuć przeróżne teorie na temat jej zniknięcia. Artystka w rozmowie z Magdą Mołek w programie "W moim stylu" wyjaśniła powody decyzji. Okazuje się, że usunięcie się z życia publicznego ma dużo wspólnego z nowymi obowiązkami kobiety.