Swiatgwiazd.pl > Newsy > Katarzyna Warnke odpowiedziała, czy mogłaby wrócić do Stramowskiego i jakie mają relacje. Fani: "Ma klasę"
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 06.12.2022 10:12

Katarzyna Warnke odpowiedziała, czy mogłaby wrócić do Stramowskiego i jakie mają relacje. Fani: "Ma klasę"

Katarzyna Warnke
fot. KAPiF

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski długo tworzyli szczęśliwą rodzinę. Kilka lat temu urodziła im się córka. Niestety, niedawno ogłosili rozstanie. Teraz aktorka wyznała, jak wyglądają ich obecne relacje. Czy jest szansa na powrót do byłego partnera?

Poznali się w 2013 roku na planie filmu "W spirali". Ślub wzięli trzy lata później, a w 2019 urodziła im się córka Helena. Niestety, w październiku tego roku para ogłosiła rozstanie. Czy jeszcze spróbują do siebie wrócić?

Katarzyna Warnke: rozstanie z Piotrem Stramowskim

Oświadczenie o rozstaniu pary pojawiło się 12 października 2022 roku, choć doniesienia o rozpadzie ich związku można było znaleźć w prasie znacznie wcześniej. Od tamtego czasu zdążyła się już wydarzyć bardzo wiele. Fotoreporterzy odkryli między innymi, że Stramowski prawdopodobnie zdążył już ruszyć do przodu.

W sieci pojawiały się zdjęcia aktora z rzekomą nową wybranką, którą zabierał on na romantyczne spotkania. Także w związku z tym fani pary zastanawiali się, jak ułoży się opieka nad ich trzyletnią córeczką Heleną. Para miała już podobno ustalić podział opieki.

Teraz Warnke udzieliła nowego wywiadu portalowi Pomponik. Nie wyznała, jak Helenka będzie spędzać najbliższe święta, opowiedziała jednak, z czym musi zmierzyć się jej rodzina. "Myślę, że to jest kłopot wielu rodzin patchworkowych, a taką się właśnie stajemy. [...] Zawsze najważniejsza jest relacja pomiędzy rodzicami, którzy się rozstają i staramy się, żeby była jak najlepsza".

Czy Katarzyna Warnke mogłaby wrócić do Piotra Stramowskiego?

Wielu fanów aktorskiej pary zastanawiało się, czy jest szansa na powrót do związku. Niestety, odpowiedź Warnke pozbawi ich złudzeń. "Myślę, że to nie była kwestia romantyzmu, że kiedyś te małżeństwa trwały do końca, ale względów praktycznych. Także to jest kwestia zobowiązań, możliwości finansowych" mówi o zjawisku powrotów do siebie pomimo różnic.

Ona sama zamierza doceniać wspólnie przeżyty czas i cieszyć się z tego, co udało się w relacji: przede wszystkim pojawienia się na świecie Helenki. Nie chce też, by jej relacja z ojcem swojej córki uległa pogorszeniu. Nie zamierza jednak "wchodzić dwa razy do tej samej rzeki".

Zdarzyło mi się raz wrócić i to był błąd. Oczywiście ja dopuszczam (takie sytuacje – red.), natomiast raczej uważam, że rozdziały zamknięte należy pozostawić zamkniętymi – zaznaczyła, dodając jednak, że jej kontakty z Piotrem są dobre i nie należy się tym martwić. W sieci nie brakuje obecnie pochwał od internautów. Jej fani piszą zachwyceni w komentarzach "Ma klasę kobieta. Wszystkiego dobrego!", "No ma klasę. Brawo". Zgadzacie się w tymi stwierdzeniami?

Zobacz zdjęcia:

Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, fot. KAPiF
KAPIF K974675F
Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke
Piotr Stramowski, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke, fot. KAPiF
Katarzyna Warnke
Katarzyna Warnke, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Anna Lewandowska: "Najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem". Pierwsze słowa po przegranym meczu z Francją

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].