Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Anna Lewandowska: "Najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem". Pierwsze słowa po przegranym meczu z Francją
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 05.12.2022 10:07

Anna Lewandowska: "Najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem". Pierwsze słowa po przegranym meczu z Francją

Anna Lewandowska
instagram.com/annalewandowska

Wczorajszy mecz z Francją okazał się ostatnim dla Polski na mundialu w Katarze. Obecni mistrzowie świata wygrali sporą przewagą. Po rozgrywce Anna Lewandowska długo milczała w mediach społecznościowych. Dopiero teraz przerwała ciszę i zamieściła poruszający wpis.

Przygoda w Katarze dla polskiej reprezentacji dobiegła końca. Francja wygrała z naszą drużyną 3:1. Gola dla Polski strzelił Robert Lewandowski w czasie rzutu karnego, który został zresztą powtórzony. Jakie nastroje panują teraz w rodzinie piłkarza?

Anna Lewandowska po meczu z Francją

Choć wczorajszy mecz z Francją przegraliśmy, polscy kibice tym razem, zamiast krytykować polską drużynę, doceniają jej ducha walki. Wiele osób jest też wdzięcznych Lewandowskiemu za bramkę strzeloną w ostatniej minucie meczu. On sam postanowił podziękować rodakom za wsparcie już wczoraj.

Lewandowska milczała w mediach społecznościowych. Teraz opublikowała na Instagramie post, w którym zdradziła, jak czuje się po zakończonych rozgrywkach i co w najbliższym czasie będzie najważniejsze dla ich rodziny. "Nasza mundialowa przygoda się skończyła, ale ostatnie dni zostaną na długo w naszej pamięci. Dziękujemy za wiele emocji, historyczny awans i wsparcie wspaniałych polskich kibiców" wyznała.

Teraz nadszedł czas na zasłużony odpoczynek. Będziemy dalej śledzić kolejne mecze aż do finału, ale najważniejsze, że spędzimy najbliższe dni razem, w rodzinnym gronie. Długo na to czekaliśmy – napisała szczęśliwa żona kapitana polskiej drużyny.

Rodziny polskich piłkarzy po meczu w Katarze

W Katarze na trybunach była nie tylko Lewandowska, ale też Marina, żona bramkarza Wojciecha Szczęsnego z ich synem Liamem. Tuż po meczu rozegrały się niezwykle wzruszające sceny, które mogli oglądać polscy widzowie, oglądający transmisję na kanale TVP.

Tuż po zejściu z boiska Szczęsny podbiegł do syna i wziął go w ramiona. Czteroletni Liam był bardzo zapłakany, a tata tulił go i pocieszał. Widać było, że uspokajające słowa taty miały dobry wpływ na smutek chłopca. Nasz bramkarz często podkreśla w wywiadach, jak ważna jest dla niego jego rodzina.

Polskim piłkarzom na rezygnację i niezadowolenie nie pozwalają nie tylko rodziny, ale i rodzime gwiazdy. Wielu dziennikarzy i celebrytów podkreślało wczoraj w mediach, jak bardzo dumni są z naszej reprezentacji i dziękowało im za wspaniałą sportową walkę.

Zobacz zdjęcia:

Anna Lewandowska
Anna Lewandowska z Robertem, fot. instagram.com/annalewandowska
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska, fot. instagram.com/annalewandowska
Robert Lewandowski / Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. instagram.com/annalewandowskahpba
Anna Lewandowska
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski, fot. KAPiF

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Są małżeństwem 11 lat, Kamil i Marta Glik przez lata się nienawidzili. Początkowo zakochał się w jej siostrze

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].